“ما به معنای واقعی کلمه روی نقشه هستیم”: خیابان کوئینز با نام میخانه تاریخی نییر نامگذاری شده است


یکی از قدیمی ترین بارهای شهر جاودانه شده است.

بخشی از خیابان 78 در خیابان 88 در وودهاون پس از مراسم نامگذاری خیابانی روز شنبه به افتخار بار معروف ، که 192مین سال فعالیت خود را در این ماه جشن می گیرد ، به عنوان “راه میخانه نییر” شناخته می شود.

Loycent Gordon ، صاحب چاله آبیاری معروف ، در مصاحبه ای با Gothamist/WNYC درست یک ساعت قبل از رونمایی در کنار خانواده ، رهبران جامعه و حامیان گفت: “ما واقعاً روی نقشه هستیم”. “ما اکنون یک راه داریم که یکی از قدیمی ترین آنها را به خاطر بسپاریم [bars] در ایالات متحده.”

پس از رونمایی ، جشنی در داخل میخانه با ظرفیت محدود به دلیل نگرانی از کروناویروس به دنبال داشت.

مقامات منتخب محلی ماه ها در حال لابی برای نامگذاری خیابانی بودند و روبرت هولدن ، عضو شورا در اوایل امسال قانونی را تصویب کرد تا نامگذاری مشترک خیابان ها رسمی شود.

نمای بیرونی میخانه نییر

فلش

میخانه نییر

بریجت بارتولینی / گوتامیست

(lr) رابرت هولدن عضو شورا ، لوسنت گوردون و خانواده اش به دنبال مراسم نامگذاری خیابانی به افتخار میخانه نییر.

(lr) رابرت هولدن عضو شورا ، لوسنت گوردون و خانواده اش به دنبال مراسم نامگذاری خیابانی به افتخار میخانه نییر.

فلش

(lr) رابرت هولدن عضو شورا ، لوسنت گوردون و خانواده اش به دنبال مراسم نامگذاری خیابانی به افتخار میخانه نییر.

جوانا لیس ، میخانه نییر

او هشت ماه برای بازسازی ساختمان ، که شامل مرمت نوار ماهون بود ، صرف کرد. گوردون سالهاست که برای اهمیت دادن به اهمیت تاریخی بار ، لابی می کند ، از جمله تلاش ناموفق 2016 برای تعیین مکان برجسته.

گوردون گفت: “ما وضعیت برجسته ای کسب نکردیم ، اما چیزی مشابه داریم ، این خیابان است که به نام یکی از قدیمی ترین میخانه های آمریکا نامگذاری شده است.”

تصاویر داخلی نییر ، که گوردون آن را “مشهورترین میله ای که هرگز نشنیده اید” می نامد ، در فیلم هایی از جمله “Goodfellas” و “Tower Heist” ظاهر شد.

گوردون گفت که اکنون با کمبود پرسنل روبرو است زیرا شهر به موسساتی احتیاج دارد تا وضعیت واکسیناسیون مشتریان را برای ناهار خوری در خانه بررسی کنند.

گوردون گفت: “در حال رفتن به زمستان ، ما نمی دانیم چه اتفاقی می افتد. ما امیدوار هستیم ، اما ما برای بدترین ها نیز برنامه ریزی می کنیم زیرا ما بیش از حد را پشت سر گذاشته ایم.”

ثروت نییر در چند ماه گذشته بهتر شده است. در ماه مه ، این میخانه کمک 40،000 دلاری از American Express و National Trust for Historic Preservation غیرانتفاعی برای تعمیرات بیرونی و تعویض سایبان دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید