ماه ها بعد ، برخی از نیویورکی ها هنوز برای تشکر از کارگران خط مقدم در حال کوبیدن گلدان هستند


28 سپتامبر 2021 – هنگامی که همه گیری ویروس کرونا بزرگترین شهر کشور را در بهار سال 2020 قفل کرد ، نیویورکی ها به پنجره های خود آمدند تا گلدان ها و تابه های خود را بکوبند و از کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان برای نجات یک شهر تشکر کردند. ویران شده توسط COVID-19

اما با فراگیر شدن بیماری همه گیر و تسلیم شدن بسیاری از افراد از خستگی ناشی از بحران ، ضرب و شتم برای کارکنان مراقبت های بهداشتی کند شد و سر و صدای معمول بوق زدن خودروها و عابران پیاده جایگزین آنها شد. دارسی وایلدر در این قطعه Gawker می نویسد ، اما 18 ماه بعد ، برخی از م faithfulمنان هنوز به این قهرمانان سلام می دهند.

این مراسم شبانه در محله های سراسر شهر ادامه داشته است ، از جمله اجرای شبانه “خدا برکت بده آمریکا” در قسمت فوقانی وست و دقیقه های سر و صدا در Hell’s Kitchen ، محله ای در شهر نیویورک که بیشترین آسیب را به همه گیری وارد کرده است. این منطقه همچنین محل ورود کشتی USNS Comfort به رودخانه هادسون و ماه ها بعد ، افتتاح مرکز جاویتس به عنوان محل واکسیناسیون جمعی برای ساکنان منطقه بود.

آلتا لا فارگ ، بازیگری که در آشپزخانه جهنم زندگی می کند ، می گوید: “من فکر می کنم دوست داشتنی و دل انگیز است که آنها هر شب در آنجا هستند.” “ما از طوفان خارج نشده ایم و مردم هنوز بیمار می شوند ، بنابراین من فکر می کنم واقعاً خوب است که این قدردانی و یادآوری آنچه در شهر و جهان در حال رخ دادن است وجود داشته باشد.”

از Gail Saltz ، MD ، دانشیار بالینی روانپزشکی در بیمارستان Presbyterian نیویورک ، میزبان پادکست “چگونه می توانم کمک کنم؟” از iHeartRadio ، و خود یک نیویورکی بپرسید. او می گوید که در ادامه این سنت شبانه چیز بسیار مثبتی وجود دارد. به

او می گوید: “اگر تشویق به شما کمک می کند احساس کنید که در برابر بسیاری از درماندگی ها در همه گیری همه چیز مثبت را انجام می دهید ، بله ، این برای ذهن شما سالم است.” “اگر تشویق به شما احساس قدردانی از کارکنان مراقبت های بهداشتی و سایر مددکاران می کند ، این نیز سالم است.”

همچنین عمل به قولی که انجام می دهید احساس خوبی دارد.

فیل اوبراین ، ویراستار و می گوید: “برای ما در شهر نیویورک ، این ایده است:” OMG این کارگران ضروری ، بیمارستان ها پر هستند ، ما نمی توانیم به خاطر آنچه برای ما انجام داده اند به آنها جبران کنیم. ” ناشر W42ST ، خبرنامه و وب سایت روزانه. “من کسانی را که هدف خاصی دارند این را به خاطر بسپارم ، زمانی که بسیار آسان تر می شد که مانع زندگی شویم.”

با توجه به عناوین ایجادکننده اضطراب و آمار و ارقام مربوط به COVID-19 ، ادامه دادن فریاد 7 شب نیز ممکن است درمانی باشد.

سالتز می گوید: “همه گیری در حال ادامه است ، بنابراین انجام کارهایی که به شما کمک می کند کمتر احساس اضطراب کنید ، روحیه خود را افزایش دهید و از حمایت برخوردار شوید – در عین حفظ ایمنی – هنوز هم مهم است.”

در نهایت ، برای بسیاری از مردم نیویورک ، هدف یکسان است: هرگز فراموش نکنید.

LaFargue می گوید: “در فرهنگ ما آسان است که برخی از جنایات را تجربه کنیم و سپس ، یک هفته بعد ، ما به کار بعدی می پردازیم.” “این مراسم به سر شما می کوبد تا به شما یادآوری کند که این است [isn’t] بر فراز. ارزش آن وجود دارد. ”

اخبار سلامت WebMD

منابع

گاوکر: “ساختمان من ، من از شما ناراحت نیستم ، هنوز هم ساعت 7 بعد از ظهر برای کارگران ضروری تشویق می کند”

باله لافارگ

گیل سالتز ، MD ، دانشیار بالینی ، روانپزشکی ، بیمارستان پرستاری نیویورک

فیل اوبراین ، ویرایشگر/ ناشر W42ST


© 2021 WebMD ، LLC. همه حقوق محفوظ است.دیدگاهتان را بنویسید