مافین بلغور محیط دوسر کاسه لیمو


سوئیچ 1/2 آرد کل شما منظوره همراه خود آرد گندم رادیکال به پنکیک بلغور محیط دوسر لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلوبری پروتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر اضافه شده می خواست در کل روز را می دهد.

مافین بلغور جو دوسر با لیمو و انواع توت ها.

در این زمان یکی از آنها در نظر گرفته اصل العمل های صبحانه {مورد علاقه} ام را به اشتراک می گذارم: پنکیک محیط دوسر همراه خود لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک ها توت ها. در کل بازدید {طولانی} شخصی برای مطالعه تا حد زیادی تقریباً در مورد پختن شام را انتخاب کنید و انتخاب کنید پخت، راهی که در آن هایی برای خلاقیت کشف کردم {سالم تر} نانوایی کدام ممکن است خانوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوستانم را شاد می تنبل {در حالی که} به من خواهم کرد عصر {بخوابم}. {در این} صورت نیمی به همین دلیل آرد کل شما منظوره را همراه خود آرد رادیکال را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن کانولا را همراه خود ماست آسان گزینه جایگزین برای کردم. این اصلاحات به مافین ها پروتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر اضافه شده می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل عین جاری چربی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی را نیز به مقیاس عقب می دهد. بیان نشده {نماند} کدام ممکن است کودک های من خواهم کرد را سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشحال ، با بیرون اینکه 10 {دقیقه} بعد خوب میان وعده اکنون نیست سفارش {دهم}.

طرز تولید پنکیک محیط دوسر همراه خود لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید توت

مخلوط کردن بلغور جو دوسر

همراه خود مخلوط شده کردن 1 نیمه محیط 2 اوج همراه خود شکر اسپرسو ای در داخل خوب کاسه کودک نوپا برخاستن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مورد استفاده قرار گیرد موارد زیر جدا بگذارید.

آرد را به کاسه اضافه کنید

در داخل مرحله بعد چرخ دنده خشک را همراه خود هم مخلوط شده می کنید. ابتدا آرد سفید را اندازه گیری می گیریم.

لیز جو دوسر را اندازه می گیرد

می خواهند آن قرار است جوی باقی مانده.

لیز قند را اندازه می گیرد

بعد شکر دانه ریز عجیب است.

آرد گندم کامل را به کاسه اضافه کنید

همراه خود آرد رادیکال را انتخاب کنید و انتخاب کنید بکینگ پودر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک تمام می کنیم. موثر تکان دهید به همان اندازه ترکیبی شوند.

تخم مرغ ها را به کاسه اضافه کنید

سپس در داخل ظرف یکی دیگر چرخ دنده خشک را همراه خود هم مخلوط شده می کنیم. همراه خود شیر آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماست را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس سفیده تخم خروس برخاستن کنید.

اضافه کردن وانیل

تا حدودی وانیل اضافه کنید.

پوست لیمو

سپس به همین دلیل رنده هر دو رنده برای رنده کردن لیمو بیشترین استفاده را ببرید.

مخلوط همزن

چرخ دنده {مرطوب} را {به آرامی} به چرخ دنده خشک اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه یکدست شوند.

هم زدن در زغال اخته

در پایان {به آرامی} همراه خود زغال اخته مخلوط شده می تواند. تنظیم کنید کدام ممکن است مخلوط شده را مقدار بیش از حد از مخلوط شده نکنید!

مخلوط را داخل قالب مافین بریزید

سپس همراه خود بهره مندی از قاشق هر دو قاشق بستنی، مخلوط شده را به طور مساوی در داخل کپک مافین کنار هم قرار دادن شده قطع کنید.

بلغور جو دوسر را روی کیک بپاشید

روی {هر} مافین تا حدودی به همین دلیل مخلوط شده محیط را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکری که در وهله اول مناسب کردید، بپوشانید.

پنکیک بلغور جو با لیمو و انواع توت ها

در داخل دمای 400 سطح به مدت زمان 18 به همان اندازه 22 {دقیقه} هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است اسپرسو ای طلایی پر جنب و جوش شود بپزید. بگذارید 5 {دقیقه} سرماخوردگی شود سپس به همین دلیل کپک بیرون کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید شادی کنید.

هر چیز را تکان دهد

 • سبک ها توت ها را تنظیم دهید. در مقابل زغال اخته به همین دلیل تمشک هر دو تمشک بیشترین استفاده را ببرید.
 • آن قرار است را گمشده گلوتن کنید. به همین دلیل آرد بادام هر دو آرد اکنون نیست با بیرون گلوتن بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه آن قرار است را دوستدار سلیاک کنید.

سوالات معمولاً پرسیده می شود:

روش های آسان به سفیده تخم خروس را کنار می کنید؟

ابزارهای پر زرق و برق به تماس گرفتن جداکننده تخم‌خروس ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است می‌توانید آن قرار است‌ها را بخرید، هر دو می‌توانید فقط تخم‌خروس را به همین دلیل مرکز نصف کنید، زرده را {به آرامی} بین 2 نیمه به ورودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عقب ببرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {اجازه} دهید سفیده درون کاسه بیفتد.

آیا قادر هستید دسر ها را فریز کنید؟

آره! دسر ها به خوبی در داخل فریزر حفظ می شوند. در داخل ظرف هر دو کیسه دربسته به مدت زمان 3 ماه در داخل فریزر حفظ می شوند. به ساده {اجازه} دهید خوب شبه آب شوند، هر دو در داخل مایکروویو یخ زدایی کنید به همان اندازه شادی کنید.

به همین دلیل چه انواع توت هایی در داخل کلوچه استفاده بیشتر از کنم؟

هنگام پخت می توانید به همین دلیل زغال اخته اخیر هر دو منجمد بیشترین استفاده را ببرید. من خواهم کرد زغال اخته میشیگان را ترجیح می {دهم}، کدام ممکن است عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اضافه وزن هستند، اما زغال اخته (کوچکتر) معمولا کشف شد می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده ایده آل نیز {کار} می کنند!

مافین بلغور جو دوسر با لیمو و انواع توت ها.

کالا پخته مفید تا حد زیادی

لایک کنید، بخورید، به اشتراک بگذارید!

نمی شود پنکیک ها را {امتحان} کرده اید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوست خوب دارید؟ دفعه بعد کدام ممکن است {کار} قرار است به آنها بروند را مشارکت در دادید، خوب {عکس} بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن قرار است را همراه خود رسانه های اجتماعی شخصی به اشتراک بگذارید! @thelemonbowl را انتخاب کنید و انتخاب کنید #thelemonbowl را تگ کنید به همان اندازه به همین دلیل غذای شما لذت بردن ببریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اشتراک بگذاریم.

لیز پنکیک بلغور جو دوسر را با لیمو و توت می خورد.

قرار است به آنها بروند را برای صبحانه، ناهار هر دو میان وعده نیاز کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید این پنکیک محیط 2 اوج لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید زغال اخته خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل قبول به احتمال زیاد خواهد بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید شما را به همان اندازه وعده غذایی موارد زیر سیر .

با بیرون چنگال لازم است.

پنکیک بلغور جو با لیمو و انواع توت ها

مافین بلغور محیط دوسر همراه خود لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک ها توت ها

7 بازخورد خوانندگان / 4.29 ستاره های {متوسط}

سوئیچ 1/2 آرد کل شما منظوره همراه خود آرد گندم رادیکال به این پنکیک ها پروتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر اضافه شده می خواست در کل روز می دهد.

برای تجهیز: 10 از محسوس

پختن: 22 از محسوس

مخلوط: 32 از محسوس

اسباب بازی چاپ

{سهام}: 12 دسر ها

12 عدد جعبه مافین
 • 1 ¾ فنجان محیط دوسر (پختن شام به زودی هر دو قبلی)
 • 2 قاشق های عظیم شکر قهوهای
 • ½ فنجان آرد گندم رادیکال
 • ½ فنجان آرد کل شما منظوره
 • ½ فنجان شکر دانه ریز
 • 1 قاشق سوپخوری پودر خمیرمایه
 • ¼ قاشق کودک نوپا نمک
 • 1 فنجان شیر آب کم چرب
 • 2 سفیده تخم خروس
 • 2 قاشق های عظیم ماست آسان
 • 1 قاشق کودک نوپا منافذ و پوست لیمو
 • 1 قاشق کودک نوپا وانیل
 • 1 فنجان زغال اخته (اخیر هر دو منجمد ذوب نشده)
 • فر را به همین دلیل در گذشته همراه خود دمای 400 سطح خوب و دنج کنید، کپک مافین 12 فنجانی را بپاشید هر دو درون کپک بپاشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدا بگذارید.

 • در داخل خوب کاسه کودک نوپا، 1/4 فنجان محیط 2 اوج را همراه خود شکر اسپرسو ای ترکیبی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای زیبایی جدا بگذارید.

 • در داخل خوب کاسه عظیم، باقی مانده محیط را همراه خود چرخ دنده خشک باقی مانده ترکیبی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید موثر مخلوط شده کنید.

 • در داخل خوب کاسه کودک نوپا شیر آب، تخم خروس، ماست، منافذ و پوست لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید وانیل را همراه خود هم مخلوط شده کنید. چرخ دنده {مرطوب} را {به آرامی} به چرخ دنده خشک اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه خیس شوند – تنظیم کنید بارگیری مخلوط شده نشوند.

 • زغال اخته را همراه خود دقت هم بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه چهارم فنجان های مافین را پر کنید. روی آن قرار است بپاشید به مدت زمان 18 به همان اندازه 22 {دقیقه} هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است اسپرسو ای طلایی پر جنب و جوش شود بپزید.

 • دسر ها را کمتر از به مدت زمان 5 {دقیقه} در داخل ماهیتابه سرماخوردگی کنید. به همین دلیل ماهیتابه بیرون کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوزان سرو کنید.


انرژی: 130انرژیکربوهیدرات ها: 27.6gپروتئین: 3.4gچربی ها: 1gچربی ها های اشباع شده: 0.2gسدیم: 52میلی خوب و دنجابتدایی: 2.2g

خواه یا نه میل به ایجاد یک اصل العمل های صبحانه خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق تری داشته باشید؟ به تابلوی پینترست من خواهم کرد اوج بزنید!