لونگوریا ، غول پیکرهای داجرز را در رده اول قرار داد


لوس آنجلس-ایوان لونگوریا در پنجمین مسابقه مکس شرزر را مغلوب کرد و سانفرانسیسکو گاینتز دوشنبه شب لس آنجلس داجرز را با نتیجه یک بر صفر شکست داد تا در سری NL خود با نتیجه 2-1 پیش بیفتد.

لس آنجلس تقریباً دو بازی را در نهم به پایان رساند ، زمانی که گاوین لوکس با یک حرکت سریع به مرکز چپ راه یافت. اما باد آن را زمین زد و توپ در مسیر هشدار گیر کرد و لوکس را در ناباوری رها کرد.

این دومین تعطیلی غول ها در بهترین پلی آف از پنج بازی پس از پیروزی 4-0 در بازی افتتاحیه بود.

در صورت لزوم ، بازی 4 سه شنبه در ورزشگاه داجر است و پنجشنبه در سان فرانسیسکو برگزار می شود.

داجرز غولها را 9-2 شکست داد تا بازی 2 را ببرد ، اما تنها 5 ضربه در خانه به ثمر رساند. تریا ترنر و موکی بتس ، قهرمان بازی های باتلاقی NL هر کدام 0 بر 4 به گل رفتند و کوری سیگر با پیاده روی 0 بر 4 شد.

لونگوريا با شوت زيربخش خود به سمت چپ ، از شكست 0 به 23 در شكست بزرگي برخوردار شد. او تنها 40 ضربه در 40 ضربه اخیر خود داشت. از سال 2013 ALDS با Tampa Bay ، این اولین همکار پس از فصل او بود.

پس از آن ، شرزر شش نبرد نهایی خود را کنار گذاشت. اما داجرز برای اولین بار در 13 بازی خود با تیم پس از خرید از واشنگتن در مهلت تجاری 30 ژوئیه شکست خورد.

ایوان لونگوریا
اجرای خانگی انفرادی ایوان لونگوریا تنها دوندگی بود که غول ها به آن نیاز داشتند.
USA Today Sports

“شما به فصل پس از فصل می رسید ، همیشه می توانید با یک ضربه شکست بخورید. این به کار می آید. امشب من آن را در یک زمین از دست دادم ، “شرزر گفت.

دو آهنگ دیگر غول ها تک آهنگ های باستر پوزی و کریس برایانت بود. پانزده ضربه نهایی آنها بازنشسته شد ، از جمله در نهم زمانی که داجرز نزدیکتر کنلی جانسن به بیرون حمله کرد.

آلکس وود ، بازیکن استارت سانفرانسیسکو ، دو ضربه بیش از 4/2/3 به تیم قبلی خود اجازه داد. چپ دست چهار ضربه زد و دو نفر راه رفت. تایلر راجرز با 1 2/3 نوبت تسکین به پیروزی رسید. Camilo Doval دو ضربه عالی برای سیو زد.

بادهای خنک و شدید پرچم ها را در میدان میانی تکان داد و حتی باعث شد که شرزر در یک شب با آب و هوای بیشتر شبیه به پارک اوراکل در سان فرانسیسکو زمین خورد.

دستمال سفره ، کیسه های بادام زمینی و کیسه های پلاستیکی در مسیر هشدار دهنده و از طریق غرفه ها منفجر شد. مه آلود گرد و غبار منظره زیبا و معمول کوههای سان گابریل را محو کرد و از دیدن پل هوایی قبل از بازی به جز در فیلمبرداری جلوگیری کرد. کلاه سفید طرفدار از سکوها بیرون آمد و در دومین ضربه روی زمین فرود آمد.

باد شدید در طول بازی به طور مداوم از زمین چپ به راست می وزید و شلوار کوزه های روی تپه را به هم می ریزد.

شرزر در آخرین جلسه خود در بازی bullpen قبل از بازی 3 ، مکانیک های خود را تغییر داد. او با ریتم از دست رفته در سه شروع اخیر خود ، هنگامی که با فرمان خود دست و پنجه نرم می کرد ، از جمله در بازی کارت های وحشی NL مقابل سنت لوئیس ، به میدان رفت.

او 10 نفر از تک آهنگ پوزی در اولین و دو نفره برایانت در چهارم کنار کشید. برایانت اولین فصل خود را در ابتدا برای غولها آغاز کرد.

غول ها
الکس وود
گتی ایماژ

شرزر با یک باخت و سه ضربه در هفت نوبت ، باخت را از دست داد. برنده سه جایزه Cy Young 10 امتیاز کسب کرد-پنجمین مسابقه حرفه ای دو رقمی او پس از فصل-و در 110 زمین مسابقه یک پیاده روی کرد.

این تنش در نوبت های بعدی قابل لمس بود.

استیون سوزا جونیور و ویل اسمیت در بازی هفتم تک نفره بودند ، اولین ضربه پشت سر هم داجرز ، بدون زیر دریایی راجرز. آستین بارنز با صدای بلند به لرزه افتاد.

در حالی که جمعیت 53299 نفری روی پای خود شعار می دادند ، “برو برو ، داجرز!” ، بتس برای خاتمه دادن به تهدید ، یک دستکش فریاد زننده به دستکش کوتاه براندون کرافورد زد.

داجرز سه ضربه – همه تک آهنگ – تا شش نوبت داشت.

اولین ضربه آنها به ضرب و شتم آلبرت پوجولز 41 ساله بود ، که تک آهنگ او از راست به سومین بازی در هفتاد و پنجمین بازی پس از دوران حرفه ای او منجر شد. همراه با پوجولز ، داجرز شرزر 37 ساله و جاستین ترنر 36 ساله را در رده سوم قرار دادند.

این اولین شروع و موفقیت پوجولز در مرحله حذفی پس از ALDS 2014 با فرشتگان لس آنجلس بود. سه بار MVP NL در فصل معمولی به ردیف 294 رسید.

پوجولز مجدداً در رده پنجم قرار گرفت و قبل از آن بیلی مک کینی جایگزین دونده شد. این اولین بازی چند فصل پس از بازی پس از سه بازی او در بازی 3 سری جهانی 2011 برای سنت لوئیس بود.

دیدگاهتان را بنویسید