لوبیا آنجا ، هنوز انجام نشده است: مجسمه آنیش کاپور در نیویورک به آرامی رشد می کند


در دسامبر 2019 [pause for as long as you need to recall what life felt like then]، یک لوبیا درخشان در انتهای ساختمان مجلل کاندو منهتن جوانه زده بود. این یک سال وحشی بود و شاید به خاطر داشته باشید که لوبیا به طور کلی در آن زمان از صعودی تکان دهنده لذت می برد ، محبوبیتی که تنها در طول همه گیری همه گیر افزایش یافت.

از آنجا که شلوغی و شلوغی شهر نیویورک تنها راهی بود که ما آن زمان می شناختیم ، فقط چند هفته طول کشید تا من با سرعت آهسته ای که این لوبیای نقره در حال شکل گرفتن بود ، بی تاب شوم. تا ژانویه 2020 ، من مثل یک معتاد محتوا به پایم ضربه می زدم و می پرسیدم: “چی؟ لوبیا اینقدر طول می کشد با این چیز؟ “

سپس یک بیماری همه گیر جهانی زندگی را تغییر داد و زندگی را برای همیشه تغییر داد. یک لوبیا نقره ، در این اقتصاد؟ احتمالا نه.

ممکن است تصور شود که در این چشم انداز در حال تغییر شدید بود که لوبیا را فراموش کردم. اما من لوبیا را فراموش نکردم – لوبیا به یک نماد درخشان احمقانه The Before تبدیل شد ، که در حافظه من کاشته شد ، و من متعجب بودم که چه زمانی بتوانیم در مورد تکمیل آن گزارش دهیم. مطمئناً ، بارها و بارها در حفره های تاریک ذهنم می چرخید – زمستانی طولانی بود ، و حتی این فانوس دریایی درخشان لوبیا که از دوره ای دیگر به من اشاره می کرد ، هر از گاهی می سوخت.

با این وجود ، هر چند وقت یکبار به یاد می آورم که زندگی قبلاً چگونه بود و برچسب جغرافیایی را در اینستاگرام جستجو می کردم. “چه اتفاقی برای آن لوبیا احمقانه افتاد؟”

لوبیا این هفته.

فلش

لوبیا این هفته.

جیک دوبکین / گاتهامیست

این لوبیا در ترایبکا در خیابان لئونارد 56 واقع شده است ، که خود شبیه مجموعه ای از جنتا پلاتینی است و فقط وعده ایجاد هرج و مرج را می دهد. ایجاد شده توسط آنیش کاپور ، از لوبیای معروف شیکاگو (به نام Cloud Gate) که سالانه میلیون ها نفر از آن دیدن می کنند ، چگونه می تواند خرابی در این گوشه کوچک منهتن پایین ایجاد نکند؟ وقتی با چنین لوبیایی روبرو هستید ، می خواهید آن را در فضایی باز نصب کنید ، نه اینکه آن را در کف یک ساختمان مسکونی در شهر نیویورک قرار دهید. هر احمقی این را می داند

با این حال ، برنامه ها برای لوبیا به جلو حرکت می کند ، و این هفته به نظر می رسید که بزرگ شده است ، و در حال حاضر دارای چهار لیفتراک مینیاتوری است. عروسک لانه سازی روسیه از شگفتی بی پایان ، آن لوبیا.

برای یادآوری: در ژانویه 2020 ، ما در نیمه لوبیا بودیم. امروز ، در اکتبر 2021 (حدود یک ماه پس از بازگشت خدمه به محل کار) ، ما 3/4 لوبیا را به دست آوردیم ، زیرا دو پنل دیگر به تازگی اضافه شده است. با این سرعت ، من پیش بینی می کنم زمانی در زمستان 2021/2022 به دانه کامل برسیم.

این به روز رسانی شده است – با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید