لوازم کودک برای فصل بازگشت به مدرسه


بازگشت به مدرسه زمان سختی است. روزهای تنبل تابستانی ناگهان با برنامه های شلوغ مدرسه جایگزین می شود. در اواسط سازگاری با شروع بیدار شدن ، کودکان کلاسهای جدیدی را شروع می کنند ، با معلمان ملاقات می کنند ، دوست می شوند و خود را با روالهای ناآشنا وفق می دهند.

در عین حال ، آنها در معرض عوامل استرس زا و باکتری ها نیز هستند.

راه های زیادی برای حمایت از سلامت فرزندان شما در فصل مدرسه وجود دارد.

با اتخاذ تصمیمات صحیح ، می توانید از سلامت آنها حمایت کنید تا بتوانند تمام اطلاعات جدیدی را که در مدرسه یاد می گیرند تمرکز کرده و جذب کنند.

رژیم غذایی متعادل و خواب مناسب در همه زمان ها مهم است. اما در حال حاضر بیشتر. به فرزند خود کمک کنید تا غذای سالم و میان وعده های سالم داشته باشد و یک روال خواب ایجاد کنید تا اطمینان حاصل شود که می تواند 8 تا 10 ساعت توصیه شده از خواب مورد نیاز هر شب را داشته باشد.

رژیم غذایی سالم برای کودکان در فصل پشت نیز مهم است ، به ویژه به این دلیل که نقش مهمی در تقویت ایمنی آنها در فصل سرماخوردگی و آنفولانزا ایفا می کند.

برخی از مواد مغذی که برای حمایت از سیستم ایمنی کودکان شما مهم هستند شامل روی ، پربیوتیک ها و پروبیوتیک ها ، اسیدهای چرب امگا 3 و ویتامین های A ، B ، C ، D و E است.

همیشه بهترین کار این است که در صورت امکان این نیازهای غذایی را از طریق غذا و رژیم غذایی برآورده کنید. با این حال ، مکمل ها می توانند به پر کردن شکاف های احتمالی تغذیه در هنگام بوجود آمدن کمک کنند – به ویژه در افراد پرخور.

با این مکمل های طبیعی که مخصوص کودکان Nordic Naturals ، Natural Vitality ، Claire Laboratories و Brain MD ایجاد شده است ، شروع کنید.

لوازم کودک برای فصل بازگشت به مدرسه

انواع مولتی ویتامین های توت نوردیک – طبیعی نوردیک

مولتی ویتامین نوردیک توت از Nordic Natural یک مولتی ویتامین لاستیکی آسان برای جویدن است که حفظ و حفظ سلامت و رفاه فرزندان شما را آسان می کند. این فرمول به دنبال حمایت از سلامت کلی روزانه شما با پر کردن شکاف های تغذیه ای است که ممکن است در رژیم غذایی کودک شما وجود داشته باشد. هر وعده 100 of از مقدار توصیه شده روزانه بسیاری از مواد مغذی ضروری مانند ویتامین A ، C ، D3 ، E ، خانواده ویتامین B و روی را تأمین می کند. مولتی ویتامین نوردیک بری همچنین حاوی بسیاری از ویتامین های ضروری ، مواد معدنی ، آنتی اکسیدان ها و موارد دیگر مانند اسید فولیک ، بیوتین ، کولین ، کلسیم ، منیزیم و موارد دیگر است. در حالی که آدامس های با طعم توت این ویتامین را برای کودکان عالی می کند ، مولتی ویتامین های توت نوردیک نیز می تواند از مولتی ویتامین برای نوجوانان و بزرگسالان در هر سنی پشتیبانی کند.

لاستیک های اسکاندیناگ امگا 3 ماندارین-نوردیک طبیعی

صمغ های ماندارین امگا 3 اسکاندیناوی طبیعی Nordic افزودن روغن ماهی امگا 3 به رژیم غذایی شما برای کودکان و بزرگسالان را آسان می کند. این آدامس ها با طعم نارنگی به طور ایده آل با انواع ویتامین های نوردیک ترکیب می شوند ، زیرا به تجدید ویتامین ها ، مواد معدنی و مواد مغذی ارائه شده توسط مولتی ویتامین با EPA و DHA ، اسیدهای چرب امگا 3 که می توانند از رشد مغز ، رشد چشم ، سلامت سیستم عصبی ، سلامت سیستم ایمنی ، مفاصل سالم و سلامت کلی و رفاه. لاستیک های اسکاندیناگ امگا 3 را کودکان بالای 2 سال و بزرگسالان می توانند استفاده کنند.

لاستیک های آرام برای نشاط تمشک- لیمو- نشاط طبیعی

بازگشت به مدرسه می تواند یک زمان استرس زا برای کودکان و بزرگسالان باشد. کودکانی که به هر دلیلی در هر زمان از سال استرس یا اضطراب را تجربه می کنند ، می توانند از تمشک-لیمو طبیعی Vitality Calm Gummies بهره مند شوند. لاستیک های آرام به حمایت از سطح منیزیم و تعادل سطح کلسیم برای کودکان و بزرگسالان 4 سال به بالا کمک می کند: هضم آسان منیزیم در Calm Tires از تسکین استرس و شل شدن ماهیچه ها و همچنین ترویج خواب بهتر-همه به یک معنی آسان ، پشتیبانی می کند. از یک فرمول شیرین با طعم تمشک و لیمو استفاده کنید.

جویدن پروبیوتیک برای کودکان از آزمایشگاه های Ther-Biotic 25 میلیارد CFU-Klaire

پروبیوتیک 25 میلیارد آدامس Ther-Biotic از CLU از آزمایشگاه Klaire از سلامت سیستم ایمنی و گوارش کودکان 2 سال به بالا پشتیبانی می کند. این مکمل پروبیوتیک ضد حساسیت با قدرت بالا و ترکیبی شامل ترکیبی از انواع مختلف پروبیوتیک ها و همچنین انواع مختلف بیفیدوباکتریوم مخلوط: ارائه باکتری های سالم که از سلامت دستگاه گوارش ، ایمنی و دهان و دندان در کودکان حمایت می کند. این پروبیوتیک با طعم طبیعی همچنین حاوی زایلیتول ، الکل طبیعی قند است که با جلوگیری از تشکیل پلاک و پوسیدگی دندان از سلامت دندان ها حمایت می کند.

NeuroPS – BrainMD

مغز کودکان همیشه مشغول یادگیری و رشد است – به ویژه در آغاز سال تحصیلی جدید. BrainMD NeuroPS به مغزهای سخت کار خود با فسفاتیدیلسرین با قدرت بالا (PS) کمک می کند ، یک ماده مغذی فسفولیپیدی است که مطالعات متعدد نشان داده است برای حمایت از عملکرد ذهنی بسیار مهم است. PS در تمام سلولهای ما وجود دارد – به ویژه در سلولهای عصبی ما. و برای فعالیت اتصالات مغزی ضروری است. بنابراین NeuroPS از شناخت ، حافظه ، توجه و عملکرد سلول های عصبی پشتیبانی می کند.

مطلوب ترین لوازم جانبی برای خانواده شما برای بازگشت بچه ها به مدرسه کدام است؟دیدگاهتان را بنویسید