لباس های ستارگان “RHOBH” را در اولین نمایش “Halloween Kills” ببینید


“زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز” مطمئناً می دانند چگونه لباس بپوشند.

کتی هیلتون ، لیزا رینا ، دوریت کمسلی و تدی ملنکامپ ، بازیگر سابق ، همگی از کایل ریچاردز در اولین نمایش فیلم جدیدش با نام “هالووین می کشد” سه شنبه شب حمایت کردند و بهترین لباس شبح وار را پوشیدند.

در حالی که ریچاردز-که نقشش را در نقش لیندسی والاس برای فیلم ترسناک بازی می کند-استاد حلقه را با کلاه و چکمه های بلند تا پشت ران بازی می کرد ، خواهرش بار دیگر با ترکیب خنده دار “Hunky Dory” او را مسخره کرد.

هیلتون با پوشیدن لباس دندانپزشکی به نام Hunky Dory ، DDS ، حتی با وسایلی مانند پنبه ، دندان مصنوعی و دارو آماده شده بود.

این لباس همچنین یک پاسخ به اعتراف این ستاره روی صفحه بود که او در دوران کودکی برای انجام اقدامات دندانپزشکی روی بچه های محلی استفاده می کرد. او همچنین مدتی به عنوان دستیار دندانپزشکی کار می کرد.

خانه داران واقعی بورلی هیلز در "هالووین می کشد"
ستارگان “RHOBH” تدی ملنکمپ ، دوریت کمسلی ، کتی هیلتون و لیزا رینا همگی از کایل ریچاردز در اولین فیلم جدیدش حمایت کردند.
گتی ایماژ

کمسلی با خانواده هیلتون نیز سرگرم شد و از یک لباس زنانه درخشان ، تاج و یک کیف کوچک هرمس صورتی استفاده کرد تا جلوه های نمادین تولد 21 سالگی پاریس هیلتون را هدایت کند.

در همین حال ، لیزا رینا به دعوای فصل 7 خود با کایل و خواهر کتی کیم ریچاردز اشاره کرد و لباس خرگوش صورتی ترسناکی را روی فرش قرمز پوشیده بود.

اگرچه کیم در این مراسم حضور نداشت ، اما به نظر می رسد خون بدی وجود ندارد. کایل در استوری اینستاگرام خود به رینا گفت: “من تو را بیشتر از همیشه دوست دارم.”

دوریت کمسلی در نقش پاریس هیلتون
دوریت کمسلی بخشی از خانواده هم بازیگر خود شد و در جشن تولد 21 سالگی پاریس هیلتون لباس پوشید.
شبکه پشتی ؛ ویژگی های Rex

ملنکمپ با لباس گلادیاتور رفت در حالی که شوهر ریچاردز ، مائوریسیو اومانسکی ، به نظر می رسید با همسرش در ظاهر سیرک زامبی مطابقت دارد.

بازیگران “RHOBH” با لباس های خود در کنار هم بودند ، زیرا جیمی لی کرتیس ، ستاره فیلم “می کشد” نیز با ظاهر خود به خانواده اش اشاره کرد. او با پیراستن به عنوان شخصیت برجسته خود از “روانگردان” 1960 ، مادر مرحوم خود ، جانت لی را مورد تقدیر قرار داد. در همین حال ، جودی گریر ، آنی هال را هدایت کرد.

لیزا رینا در "هالووین می کشد" برتر
لباس اسم حیوان دست اموز لیزا رینا دارای آرایش پیچیده و ماسک ترسناک بود.
خاویر کالین/خبرگزاری مطبوعات

هرچند ساتون استراک ، گارسل بووا ، کریستال کونگ مینکوف و اریکا ژیراردی همه در فرش قرمز گم شده بودند ، اما بازی ویژه چهارفصلهای انفجاری این بازیگران امشب در Bravo پخش شد.

دیدگاهتان را بنویسید