قهرمانی احمدیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان در مسابقات پینگ پنگ کرواسی2 مشاور تنیس روی میز ایران به در اطراف چهارم جدول انفرادی مقدماتی مسابقات کرواسی راه یافتند.

به گزارش ایسنا، مسابقات در سرتاسر جهان تنیس روی میز در کرواسی برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید 4 مشاور ایران اجتناب کرده اند جدول مقدماتی کار خصوصی را اذیت کردن کردند به شبیه به اندازه بتوانند به جدول بی نظیر مسابقات بروند.

سروش امیری نیا، نوشاد عالمیان، امیرحسین هدایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید امین احمدیان نمایندگان ایران در این مسابقات هستند. تنها عالمیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید احمدیان به مرحله چهارم جدول مقدماتی صعود کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب ورزشی تولید عکس برای صعود به جدول بی نظیر دارند.

امیری نیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدایی بردن شدند.
در بخش 2 نفره مقدماتی نیز کارمندان ایران پیروز شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای حضور در جدول بی نظیر باید خوب دیدار تولید عکس برگزار تنبل.
نتایج بازیکنان تنیس روی میز ایران به رئوس مطالب زیر است:

در اطراف اول جدول مقدماتی انفرادی:
نوشاد عالمیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیرحسین هدایی اجازه آرامش دادند.
سروش امیری نیا صفر – کارلو روسی اجتناب کرده اند ایتالیا 3
امین احمدیان 3 – کوئیک ایزاک اجتناب کرده اند سنگاپور 1

در اطراف دوم جدول مقدماتی انفرادی:
نوشاد عالمیان 3- شناسایی ناب اجتناب کرده اند هنگ کنگ 1
امیرحسین هدایی 1- راریس سابپوس اجتناب کرده اند رومانی 3
امین احمدیان 3- خالد عصار اجتناب کرده اند مصر صفر

در اطراف سوم جداول صلاحیت شخص خاص:
نوشاد عالمیان 3 – یوهان پریشچیپا اجتناب کرده اند اوکراین
امین احمدیان 3- دائو سانگ چو اجتناب کرده اند کره جنوبی این 2

در اطراف اول میز 2 نفره:
کارمندان نوشاد عالمیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید امین احمدیان 3- کارمندان مشترک سوئیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید صربستان صفر.
کارمندان ایران روز چهارشنبه (25 خرداد) به مصاف کارمندان لهستان می رود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت پیروزی به جدول بی نظیر 2 نفره می رود.

انتهای پیام/