قاضی دادخواست مخالفت با ساختمان جنجالی 250 بندر خیابان آب خیابان را رد کرد


شکایت برای توقف ساخت یک ساختمان بحث برانگیز 850 میلیون دلاری در بندر خیابان جنوبی در روز چهارشنبه رد شد ، اما یک گروه مخالف قول داده است که به مبارزات انتخاباتی خود ادامه دهد.

یک برنامه “کوچکتر” برای 250 Water Street در ماه مه توسط کمیسیون حفاظت از نشانه ها به تصویب رسید. این طرحها که توسط شرکت هوارد هیوز تدوین شده بود ، پس از شکایت هایی مبنی بر نامناسب بودن ساختار پیشنهادی 470 فوت برای اجتماع (در قدیم بیش از 900 پا) ، از آنجا که در منطقه تاریخی بندر واقع شده است ، مورد تجدید نظر قرار گرفت.

نسخه تأیید شده “مقیاس کوچک” 324 فوت ارتفاع ، با 24 طبقه دارد و دارای 270 آپارتمان است که حداقل 70 مورد از آنها به عنوان مسکن مقرون به صرفه کنار گذاشته شده است. هاوارد هیوز همچنین برای حمایت از موزه بندر خیابان جنوبی خیابان کمک مالی کرده بود و معتقد بود که آپارتمان ها و مشاغل تجاری به رونق اقتصاد محلی کمک می کند.

یک عکس نشان می دهد که یدک کش در بین بقیه محله است

یک عکس هوایی که محل فعلی پروژه را نشان می دهد

فلش

با این حال ، مخالفان هرگونه تغییر عمده در محله را ناپسند دانسته اند ، حتی در یک نقطه برای جابجایی پوند یدک کش NYPD به زمین ، لابی می کنند. ائتلافی از گروهها در تابستان شکایت کردند و استدلال کردند که کمیسیون نشانه ها “با وجود بیش از سه برابر ارتفاع ساختمانهای موجود در منطقه” با تصویب ساختمان “دستور خود را نادیده گرفت”.

نیویورک کراین اکنون گزارش می دهد که قاضی آرتور انگورون با رد این شکایت ، خاطرنشان کرد که تصمیم کمیسیون نشانه ها “نهایی نیست و بنابراین برای رسیدگی قضایی آماده نیست”.

ائتلاف بندر دریایی استدلال کرد که اخراج تنها در مورد زمانی است که آنها بتوانند در ساخت ساختمان اعتراض کنند. وکیل دادگستری سائول شاپیرو در بیانیه ای گفت: “مزیت ما برای از دست دادن حرکت این است که ما اکنون این فرصت را خواهیم داشت تا از زمان اضافی برای ایجاد ، تقویت ، تکمیل و اصلاح درخواست های خود استفاده کنیم. . “

علاوه بر این ، ائتلاف بندر دریا اصرار دارد که کمیسیون حفاظت از بناها با پذیرش مبادله وعده ها به دلایل ارزشمند ، یعنی موزه بندر خیابان جنوبی جنوبی ، و/یا واحدهای مسکونی مقرون به صرفه برای تأیید ، “قوانین اساسی حفظ آثار تاریخی در شهر نیویورک” را تغییر می دهد. . “

جیمز یولز ، سخنگوی شرکت هوارد هیوز ، به Crain’s گفت: “ما از بررسی متفکرانه دادگاه و رد سریع این دعوی قدردانی می کنیم. حامیان محله و سراسر شهر با تغییر پارکینگ در خیابان 250 واتر به یک موافقت می کنند. ساختمان متمایز از نظر معماری که مناسب منطقه تاریخی است. “

دیدگاهتان را بنویسید