قاضي فدرال نيويورک پيشنهاد اعطاي حکم وکس براي کارگران DOE را رد کرد


یک قاضی فدرال منهتن روز سه شنبه درخواست 10 کارمند اداره آموزش و پرورش شهر مبنی بر تعلیق دستور واکسن COVID-19 برای همه کارکنان بخش را رد کرد.

وکیل شاکیان تا حدی استدلال کرده بود که نحوه اجرای دستور واکسن توسط این شهر خلاف قانون اساسی است ، زیرا این کار باعث تبعیض علیه کارکنان DOE می شود که به دنبال معافیت مذهبی خارج از دگم های ادیان رایج بوده اند ، در حالی که به افراد دیگر معافیت داده است. ادیان اصلی

این حکم ساعاتی پس از آن صادر شد که یک قاضی فدرال در ایالت نیویورک این ایالت را از اعمال حکم واکسن به کارگران پزشکی با معافیت شرعی مشروعیت منع کرد.

در مورد کارگران آموزشی شهر نیویورک ، قاضی والری کاپرونی در پایان یک جلسه استماع یک ساعته اعلام کرد که کارکنان ، به نمایندگی از وکیل سوخاتا سیدهو گیبسون ، نتوانسته اند پرونده خود را در مورد مجموعه ای از استانداردهایی که باید هنگام تصمیم گیری به آنها توجه شود ، اثبات کنند. اعطای دستور اولیه علیه فرمان شهر.

افسران دادگاه از مردم می خواهند در جریان اعتراض خارج از جلسه دستور اولیه در دادگاه ایالات متحده در مورد شهر نیویورک که واکسیناسیون COVID-19 را برای کارکنان مدارس دولتی در نیویورک ، نیویورک ، ایالات متحده ، 12 اکتبر 2021 مجاز می کند ، پیاده رو را تمیز کنند.
دستور شهر نیویورک در اوایل ماه جاری به اجرا درآمد و طبق گزارش ها تقریباً 95 درصد از مربیان شهر حداقل یکبار واکسن کووید -19 را دریافت کرده اند.
EPA/JUSTIN LANE

لورا مینیکوچی ، وکیل شهر ، خاطرنشان کرد که DOE معافیت های دینی را به کارمندان حداقل 20 مذهب جداگانه اعطا کرده است.

کاپرونی تا حدی حکم کرد که گیبسون در ارائه هیچ مدرکی مبنی بر اینکه مقامات منتخب ناظر بر این دستور اظهاراتی را نشان داده اند که خصومت مذهبی را نشان داده اند ، ارائه نکرده است. قاضی همچنین گفت هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد دستور واکسن به طور خنثی برای همه کارکنان اعمال نشده است.

مردم برای اعتراض در خارج از جلسه دستور اولیه در دادگاه ایالات متحده در مورد شهر نیویورک که واکسیناسیون COVID-19 را برای کارکنان مدارس دولتی در نیویورک ، نیویورک ، ایالات متحده ، 12 اکتبر 2021 مجاز می کند ، تجمع می کنند.
یک وکیل در شهر خاطرنشان کرد که DOE معافیت های مذهبی را به کارکنان اعطا کرده است.
EPA/JUSTIN LANE

در حکم قبلی ایالات متحده ، قاضی دیوید هرد به کارکنان پزشکی که ادعای معافیت مذهبی داشتند ، دستور مقدماتی علیه دولت اجرای واکسن صادر کرد. وی ماه گذشته حکم منع موقت علیه این اقدام صادر کرده بود.

بسیاری از کارکنان پزشکی که واکسن دریافت نکرده بودند در انتظار حکم قاضی هرد در مرخصی قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید