قارچ پورتوبلو سرخ شده سرراست – اصل العمل های فصلی مفید


{اینها} قارچ پورتوبلو تفت دانش شده سرراست منصفانه پیش غذای خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید لذیذ کدام ممکن است می توان آن خواهد شد را به سبک ها وعده های غذایی اضافه کرد. به حداقل رساندن های پورتوبلو سرخ شده را به کرپ ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید املت ها هر دو روی استیک ها هر دو همبرگرها اضافه کنید. ممکن است همچنین یک پارچه خوش ذوق همراه خود احساس گوشتی برای افزودن به غذاهای طبیعی است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی فاز اینجا است کدام ممکن است ایجاد آن خواهد شد به ساده ربع ساعت اندازه می کشد!

نمای بالای قارچ پورتوبلو که در ماهیتابه مشکی با قاشق تفت داده شده است.

چرا ما این اصل پخت سرراست قارچ پورتوبلو را دوست خوب {داریم}

به صورت جداگانه، آموزش داده شود طرز تولید قارچ سرخ شده مهارتی است کدام هرکدام آشپز خودساخته نیاز به بداند. قرار است به آنها بروند منصفانه غذای جانبی باور نکردنی همراه با گوشت کباب هر دو خروس هستند، هر دو می توان قرار است به آنها بروند را شناخته شده به عنوان یک پارچه به اصل العمل های نه اضافه کرد. بهترین راه های زیادی برای بهره مندی از مزایای آن خواهد شد ممکن است وجود داشته باشد!

ما مخصوصاً عاشق به حداقل رساندن ارائه پورتوبلوها هستیم در نتیجه احساس گوشتی شگفت انگیزی دارند کدام ممکن است قرار است به آنها بروند را به 1 امکان طبیعی نهایی دوباره کاری می تدریجی.

اصل پخت ما برای این پورتوبلو سرخ شده همراه خود سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسیر به اضافه پوشش گیاهی معاصر (ترخون را انتخاب کنید و انتخاب کنید آویشن) سبک‌دار می‌شود. پس به دلیل هم زدن، شری خشک را به آن خواهد شد اضافه کردیم به همان اندازه براق شدن آن خواهد شد به دلیل بین برود را انتخاب کنید و انتخاب کنید {عطر} چوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید دودی به آن خواهد شد اضافه کنیم کدام ممکن است به طرز شگفت‌انگیزی همراه خود سبک‌های خاکی جفت می‌شود. به دلیل قارچ

به دلیل آن خواهد شد برای دوباره پر کردن خمیر مایه برشته شده بیشترین استفاده را ببرید، آن خواهد شد را درون املت بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به چسبناک کبابی هر دو برگر اضافه کنید. محدوده، آسمان است است! اگر می‌پرسید چگونه می توانید به دلیل این پورتوبلوهای سرخ شده بیشترین استفاده را ببرید، در داخل {زیر} اندیشه‌های زیادی برای به اشتراک {گذاشتن} همراه خود دارید من حتی دارم.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر دارید هم درست مثل من خواهم کرد به دلیل دنبال کنندگان قارچ پورتوبلو هستید، حتماً قارچ پورتوبلو برشته شده ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید این اصل پخت قارچ پورتوبلو همراه خود گوشت را نیز ببینید!

داروها غالب این اصل وعده های غذایی

مواد تشکیل دهنده قارچ پورتوبلو روی میز سرخ شده. قارچ های وسط سفره و کاسه های کوچک اطراف آن حاوی سیر، روغن زیتون، ترخون، فلفل، نمک، کره، موسیر، شری و آویشن است. همه اجزاء دارای برچسبی هستند که مشخص می کند چه هستند.

قارچ پورتوبلو

عالی احساس را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس قارچ پورتوبلو {مرطوب} را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارای فنری کسل کننده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید {نباید} لطیف، خشک هر دو چسبنده باشد یا نباشد. ممکن است همچنین اگر آبشش ها باقی مانده است همراه خود منصفانه لایه نازک کاغذ به دلیل کلاهک سفید روکش دار شده باشند، می توانید معاصر در دسترس بودن آن خواهد شد را پیش آگهی دهید. اگر می توانید، قارچ را به دلیل سطل {زباله} بخرید – به این سازماندهی می توانید قارچ معاصر را {انتخاب کنید}.

روغن زیتون

من خواهم کرد در داخل همین جا روغن زیتون فوق بکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی سبک آن خواهد شد را تصمیم گیری در مورد کردم، با این وجود می توانید به دلیل روغن آووکادو هر دو روغن کانولای طبیعی نیز بیشترین استفاده را ببرید.

گیلاس

علاوه بر این روغن به دلیل کمی فقط کره هم برای سبک ارائه استفاده بیشتر از کردم. برای تولید این اصل غذای طبیعی هر دو می توانید به دلیل منصفانه قاشق غذاخوری نه روغن بیشترین استفاده را ببرید.

نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل سیاه

نمک کوشر برای پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز باور نکردنی است، با این وجود نمک اقیانوس است که خوبی واقعاً کار می کند، به ساده اطمینان حاصل کنید کدام ممکن است به دلیل نصف {مقدار} نمک کوشر بیشترین استفاده را ببرید در نتیجه محتوای سدیم بیشتری دارد. اگر ترجیح می دهید آن خواهد شد را مزه دار کنید، می توانید غیر از فلفل سیاه عجیب و غریب به دلیل فلفل صورتی هر دو فلفل صورتی بیشترین استفاده را ببرید.

تره را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر

رایحه موسیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر سرخ شده بی همتا است را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل توجه تقویت می کند قارچ پورتوبلو است.

شری خشک

این را می توان در داخل منصفانه خرده فروش مشروب فروشی هر دو خرده فروش یک بار دیگر پر کنید. به دلیل پختن شری که مرتبا تشکیل سدیم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک آن خواهد شد کمی فقط کاملاً متفاوت است، . سپس دوباره، می توانید شراب سفید هر دو مارسالا {مورد علاقه} شخصی را بررسی کنید.

پوشش گیاهی: آویشن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترخون

آویشن معاصر {عطر} باور نکردنی ای دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید طعمی عمیق به وعده های غذایی می بخشد. همراه خود قارچ پخته می تواند باشد. سپس ترخون معاصر در داخل انتها اضافه می تواند باشد. کمی فقط سبک آنیس دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر دوست خوب ندارید می توانید غیر از آن خواهد شد به دلیل جعفری بیشترین استفاده را ببرید.

تمرین قدم به قدم دقیق کردن این پورتوبلو سوتی

سمت چپ، قارچ های پورتوبلو دارای آبشش هایی هستند که با قاشق تراشیده شده اند. سمت راست، قارچ ها را روی تخته برش خرد کنید.

مرحله 1: قارچ ها را کنار هم قرار دادن کنید

ساقه های {هر} قارچ را بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید درگاه آن خواهد شد را همراه خود {دستمال} کاغذی {مرطوب} پاک کنید. خروجی های سوراخ بینی را به دلیل روی کلاهک همراه خود قاشق بتراشید.

مرحله دوم: قارچ ها را دانش کنید

کلاهک های قارچ را به ورقه های 2 سانتی متری به حداقل رساندن دهید.

سمت چپ، قارچ پورتوبلو ورقه شده در ماهیتابه روی اجاق گاز تفت داده شده است. در سمت راست، قارچ های پورتوبلو را با تمام مواد و ادویه ها در تابه ای روی اجاق تفت دهید.

مرحله 3: قارچ ها را سرخ کنید

کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن را در داخل منصفانه تابه عظیم، ترجیحا چدنی، روی حرارت {متوسط} ​​مقاومت کردن ذوب کنید به همان اندازه فقط جیر جیر شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرحله آن خواهد شد زمین تدریجی. سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسیر را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 30 ثانیه تفت دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدام هم بزنید.

قارچ، آویشن، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بپزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرتب هم بزنید به همان اندازه قارچ ها آب شخصی را آزاد کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب قرار است به آنها بروند تبخیر شود، سپس قارچ ها برخاستن به کاراملی شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپرسو ای شدن به مدت زمان 5 به همان اندازه 8 {دقیقه} کنند.

مرحله 4: شری را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترخون را اضافه کنید

شری را هم بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود 30 ثانیه بپزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه شری تبخیر شود. به دلیل روی حرارت بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترخون هر دو جعفری را هم بزنید. خوب و دنج، خوب و دنج هر دو در داخل دمای اتاق سرو کنید.

نمای بالای نمای نزدیک از قارچ پورتوبلو که در ماهیتابه با قاشق و سبزیجات تازه در بالای آن سرخ شده است.

سوالات معمولاً پرسیده می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید توصیه {تخصصی} برای این اصل وعده های غذایی

خواه یا نه می توان آن خواهد شد را قبل از موعد ایجاد؟

می توانید این قارچ ها را یک بار دیگر در داخل مایکروویو هر دو روی محدوده همراه خود حرارت {متوسط} ​​خوب و دنج کنید. اگر تابه خشک بود 1 قاشق غذاخوری آب به آن خواهد شد اضافه کنید.

چگونه می توانید می توانم آن خواهد شد را ذخیره کنم؟

قارچ پورتوبلو تفت دانش شده را در داخل ظرف در داخل بسته نرم افزاری در داخل یخچال به همان اندازه 5 روز حفظ کنید.

قارچ پورتوبلو را بشویید

قابل توصیه می کنیم قارچ پورتوبلو را همراه خود جلوگیری از محافظت آن خواهد شد همراه خود منصفانه حوله کاغذی {مرطوب} بشویید. متوجه می شویم کدام ممکن است علاوه بر این تراشیدن خروجی های سوراخ بینی، شستن قرار است به آنها بروند نیز فراوان است. علاوه بر این این، به دلیل آنجایی کدام ممکن است قارچ ها از نزدیک گرفتن می شوند، تمیز کردن قرار است به آنها بروند همراه خود آب مقداری به دلیل آب را نگه داشتن می تدریجی.

با این وجود، اگر آن خواهد شد را همراه خود آب بشویید، می توانید آب اضافه شده آن خواهد شد را همراه خود {گذاشتن} آن خواهد شد روی {دستمال} کاغذی برای قبلی {دقیقه} هر دو موقعیت قرار دادن آن خواهد شد در داخل سالاد اسپینر تخلیه کنید.

طرز بهره مندی از مزایای قارچ پورتوبلو تفت دانش شده

 • این اصل قارچ پورتوبلو منصفانه غذای جانبی باور نکردنی برای سبک ارائه گوشت هر دو خروس مربوط به ران خروس کبابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترد است.
 • قرار است به آنها بروند یک پارچه گوشتی باور نکردنی {برای هر} وعده غذایی طبیعی هستند. دارید می توانید الهامات زیادی را در داخل توالی اصل العمل های وگان من خواهم کرد بیابید.
 • کاسه بودا را همراه خود محیط را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخم خروس آب پز شده اضافه کنید.
 • روی همبرگرها بریزید به همان اندازه سبک خاکی بیشتری داشته باشید.
 • کوزادیلا هر دو چسبناک کبابی را بررسی کنید.
 • قرار است به آنها بروند را در داخل کرپ سبوس دار همراه خود چسبناک گروی رنده شده هر دو چسبناک بز دانش شده نیاز کنید.
 • آن خواهد شد را به املت هر دو نان تخم خروس کم کربوهیدرات اضافه کنید.
 • ممکن است همچنین منصفانه اصل غذایی باور نکردنی برای تولید وعده های غذایی برای افزودن به سبک ها وعده های غذایی تک تک است.

اصل العمل های قارچ اضافه شده را بررسی کنید

نمای بالای قارچ پورتوبلو سرخ شده در ماهیتابه.

به دلیل دارید قابل توجه سپاسگزارم برای مطالعه. اگر در داخل همین جا معاصر {کار} هستید، ممکن است به طور اضافی بخواهید در داخل خبرنامه الکترونیکی پست الکترونیکی هفتگی {رایگان} ما پرونده شناسایی کنید به همان اندازه اصل العمل های مفید را روی به صندوق وارد کنید شخصی عرضه دهید. هر دو من خواهم کرد را در داخل اینستاگرام دنبال کنید. اگر این اصل وعده های غذایی را دقیق می‌کنید، لطفاً برگردید را انتخاب کنید و انتخاب کنید رتبه‌بندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بررسی اجمالی ستاره‌ای بگذارید! قابل توجه قابل تقدیر است. پختن شام مبارک!

اسباب بازی چاپ


رئوس مطالب

این قارچ پورتوبلو تفت دانش شده منصفانه پیش غذای آبدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق است کدام ممکن است می توان آن خواهد شد را به سبک ها وعده های غذایی اضافه کرد.ابعاد

قطعات

6 عدد قارچ پورتوبلو

1 قاشق غذاخوری کره با بیرون نمک

1 قاشق غذاخوری روغن زیتون فوق بکر

2 حبه سیر دانش شده

1 قطعه {متوسط}، دانش شده

1 قاشق چایخوری آویشن معاصر دانش شده

¾ قاشق چایخوری نمک کوشر خشن، هر دو به مزه

فلفل معاصر آسیاب شده، به مزه

1 قاشق غذاخوری شری خشک (انتخابی)

1 قاشق چایخوری ترخون معاصر دانش شده هر دو 1 قاشق غذاخوری جعفری دانش شده (انتخابی)


جهت ها

 1. ساقه های {هر} قارچ را بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید درگاه آن خواهد شد را همراه خود {دستمال} کاغذی {مرطوب} پاک کنید. خروجی های سوراخ بینی را به دلیل روی کلاهک همراه خود قاشق بتراشید.
 2. کلاهک های قارچ را به ورقه های 2 سانتی متری به حداقل رساندن دهید.
 3. کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن را در داخل منصفانه تابه عظیم، ترجیحا چدنی، روی حرارت {متوسط} ​​مقاومت کردن ذوب کنید به همان اندازه جیر جیر شود. مخلوط شده فوم سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسیر را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 30 ثانیه تفت دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدام هم بزنید. قارچ، آویشن، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بپزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرتب هم بزنید به همان اندازه قارچ ها آب شخصی را آزاد کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب قرار است به آنها بروند تبخیر شود، سپس قارچ ها برخاستن به کاراملی شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپرسو ای شدن به مدت زمان 5 به همان اندازه 8 {دقیقه} کنند.
 4. شری را هم بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود 30 ثانیه بپزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه شری تبخیر شود. به دلیل روی حرارت بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل صورت استفاده بیشتر از ترخون هر دو جعفری را اضافه کنید. خوب و دنج، خوب و دنج هر دو در داخل دمای اتاق سرو کنید.

نظر

 • اگر ترجیح می دهید همراه خود الکل پختن شام نکنید، می توانید شری را {حذف} کنید. ارواح گزینه جایگزین برای عبارتند به دلیل شراب سفید هر دو مارسالا.
 • این قارچ ها را می توان به دلیل در گذشته کنار هم قرار دادن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر در داخل مایکروویو هر دو روی محدوده همراه خود حرارت {متوسط} ​​خوب و دنج کرد. اگر تابه خشک بود 1 قاشق غذاخوری آب به آن خواهد شد اضافه کنید.

خبره

 • اندازه گیری سرو: 1/3 فنجان.
 • انرژی: 119
 • قند: 4
 • چربی ها: 7
 • کربوهیدرات ها: 12
 • ابتدایی: 4
 • پروتئین: 4