قابلمه سریع کنگر فرنگی – فیتنس غذایی


برو به اصل پخت

{اینها} کنگر قابلمه سریع با سهولت مناسب میشه! به ساده منصفانه مشت اجزا را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه میان وعده مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه شما کاره دارید!

یک کاسه کنگر فرنگی در یک بشقاب کوچک

چرا این اصل وعده های غذایی را دوست خوب خواهید داشت

اگر در داخل خانوار FFF معاصر وارد هستید، نیاز به بدانید کدام ممکن است من می روم عاشق وسایل آشپزخانه ام هستم. در داخل همین جا، سرخ کن هوا، معادل دیگ سریع، چندین موارد در داخل هفته همراه خود شتابزده واقعاً کار می کند. دیگ سریع همراه خود کدو حلوایی سریع، بروکلی بخارپز، را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصل العمل های {بی شمار} نه عرضه دانش شد! را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلافاصله، او می رود بازهم دوباره {کار} شخصی را همراه خود منصفانه کاسه کنگر سریع مشارکت در می دهد. اگر کنگر فرنگی را غالبا نمی‌پزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمی‌خورید، این اصل وعده های غذایی ممکن است به طور اضافی آن خواهد شد را اصلاح دهد. دیگ سریع آن خواهد شد را قابل توجه سرراست می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل توجه خوش ذوق به نظر می رسد مانند است! روز خوب غذای جانبی مفید، سرراست را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق!

عناصر می خواست

نکته جلب توجه با توجه به اصل العمل های قابلمه سریع اینجا است تا زمانی که شما می توانید معمولاً به سادگی به قبلی ماده برای تولید چنین اصل پخت خوش ذوق ای خواستن دارید. این اصل به سادگی به انواع انگشت شماری به همین دلیل چرخ دنده می خواهد، با این وجود سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس کنگر پخته شده فقط خارق العاده است! در داخل همین جا یک چیز است کدام ممکن است خوب است به:

  • کنگر عظیم
  • اب
  • سیر
  • نمک
  • جعفری
یک گلدان کنگر فوری در یک قابلمه گلدان فوری

خواه یا نه کنگر برای ممکن است داشته باشید مفید به نظر می رسد؟

آره! {به طور خلاصه}، کنگر فرنگی برای ممکن است داشته باشید قابل توجه مفید به نظر می رسد. آنها خواهند شد مملو به همین دلیل چرخ دنده مغذی هستند به همان اندازه بدن ما ممکن است داشته باشید را مفید نگه دارند، برای تقویت سلامت گوارشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواص مبارزه کردن {بیماری} شناسایی شده است اند. پختن این اصل غذای کنگر سریع منصفانه اندیشه شگفت انگیز است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهد شد به وعده های غذایی عصر ممکن است داشته باشید جایگشت ها می بخشد.

آرتیشو در داخل فصل قبلی ساعت است؟

کنگر فرنگی در داخل فصل میوه ها شخصی به همین دلیل مارس به همان اندازه می است، متعاقباً زمان آن خواهد شد فرا رسیده است کدام ممکن است طرز پخت کنگر فرنگی را در داخل زودپز سریع یاد بگیرید. به فروشگاه مواد غذایی منطقه ای شخصی بروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در حالی که} هوا خوب و دنج است تا حدودی بنوشید!

نحوه تصمیم گیری در مورد کنگر فرنگی

تصمیم گیری در مورد کنگر فرنگی برای گرفتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای آغاز کردن برای اسکان قابل توجه لازم است. ابتدا کنگر فرنگی را بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید واقعاً احساس کنید کدام ممکن است خواه یا نه بار زیادی دارد هر دو خیر. کنگرهای زحمت کش را انتخاب کنید و انتخاب کنید با کیفیت حرفه ای تر آبدارتر هستند در نتیجه همراه خود بهبود سن به طور یکنواخت تر می شوند. برگها نیاز به بی تجربه {تیره}، محکم بسته نرم افزاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل هنگام مالش جیرجیر باشند!

نحوه مناسب کردن کنگر فرنگی در داخل منصفانه کاسه به زودی

هرس

نیمه بالای {هر} کنگر فرنگی را ببرید به همان اندازه درون آن خواهد شد مطمئن شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید {هر} برگ بی فایده بیرونی را همراه خود دقت خواستن کنید.

اتحادیه

آب را همراه خود سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک درون کاسه همزن بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه مخلوط شده شوند. بستر را در داخل گلدان قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن خواهد شد را در جهت منصفانه طرف گلدان استرس دهید. بعد، مرکز های کنگر فرنگی را نیز درون آن خواهد شد قرار دهید، سمت کاهش را در جهت زیرین.

پختن

قابلمه سریع را روی مهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید موم هوا بسته نرم افزاری قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {مدتی} بپزید به همان اندازه آرتیشو تمام شود. اگر زمین آن خواهد شد را همراه خود چاقو خروجی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سادگی لیز بخورد، متوجه خواهید شد کدام ممکن است تمام شده است.

شادی کنید

شرکت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهد شد بلعیدن!

کنگر قابلمه ای فوری که در یک قابلمه چیده شده است

خواه یا نه بعد کنگر در داخل زمان پخت تاثیر دارد؟

بعد آرتیشو ممکن است به طور اضافی بر زمان پخت {تأثیر} بگذارد، مطمئنا، متعاقباً نیاز به اطمینان داشته باشید کدام ممکن است بعد {هر} کنگر فقط در موردً مشابه است. خواهد شد ممکن است به طور اضافی مورد نیاز باشد یا نباشد برای آرتیشوهای بهتر 2 {دقیقه} زمان پخت اضافه کنید.

کنگر فرنگی را بهترین راه برای می خورید؟

اگرچه این کنگر سریع قابل توجه خوش ذوق است، با این وجود بهترین است شناخته شده به عنوان منصفانه غذای جانبی سرو شود! کارآمد می کنم آن خواهد شد را در امتداد طرف مقداری ران خروس بسته نرم افزاری بندی شده همراه خود بیکن هر دو گوشت خوک سرخ شده در داخل هوا همراه خود منصفانه طرف پوره سیب زمینی بنفش هر دو سیب زمینی سوخاری سرو کنید. {هر} {راهی} را کدام ممکن است برای سرو این مرکز های کنگر {انتخاب کنید}، البتهً سودآور خواهند شد!

نمای نزدیک بالای گلدان کنگر فوری

اصل العمل های آسان قابلمه سریع:

قطعات

  • 2 کنگر عظیم
  • 2 پارچ های آب
  • 1 قاشق سوپخوری سیر، چرخ کرده
  • 1 قاشق چایخوری نمک
  • 1 منصفانه دسته جعفری

داده ها خورده شدن:

انرژی: 33انرژی (2%) کربوهیدرات ها: 7g (2%) پروتئین: 2g (4%) چربی ها: 1g (2%) چربی ها های اشباع شده: 1g (6%) چربی ها اشباع نشده: 1g چربی ها های تک غیر اشباع: 1g سدیم: 643میلی خوب و دنج (28%) پتاسیم: 246میلی خوب و دنج (7%) ابتدایی: 4g (17%) قند: 1g (1%) ویتامین A: 30IU (1%) ویتامین سی: 8میلی خوب و دنج (10%) کلسیم: 33میلی خوب و دنج (3%) اهن: 1میلی خوب و دنج (6%)

سلب پاسخگویی خورده شدن

اصل العمل های نوشته شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأمین شده در داخل صفحه وب Food Faith Fitness برای زیر {اهداف} اطلاعاتی است.

کولاژ فوری کنگر فرنگی

همراه خود مطابقت با در کنار همراه خود FFF در داخل PINTEREST، FACEBOOK، را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل بالای DA باشید (را انتخاب کنید و انتخاب کنید داده ها غیر دولتی در پشت قسمت صحنه بدست آمده کنید) توییتر!

این پست ممکن است به طور اضافی شامل پیوندهای تکیه کن باشد یا نباشد، با این وجود من می روم به ساده محصولاتی را کارآمد می کنم کدام ممکن است از قبلً استفاده بیشتر از می کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید <3. به دلیل حمایت ممکن است داشته باشید FFF!