فیلم آلبوم Halsey به نام “اگر نمی توانم عشق داشته باشم ، قدرت می خواهم” فردا در HBO Max پخش می شودهالسی به سمت HBO Max می رود. امروز ، پخش کننده اعلام کرد که فیلم آلبوم جدید این خواننده است اگر نمی توانم عشق داشته باشم ، قدرت می خواهم جمعه 7 اکتبر ، پس از نمایش محدود تئاتر ، برای اولین بار نمایش داده می شود.

اگر نمی توانم عشق داشته باشم ، قدرت می خواهم موسیقی چهارمین آلبوم استودیویی Halsey با همین نام است و Halsey در نقش ملکه لیلا “جوان و باردار” بازی می کند. در اینجا خلاصه داستان آمده است: “پس از یک رویداد تکان دهنده ، لیلا قدرت ماوراءالطبیعه را باز می کند و توانایی خود را در ایجاد زندگی (و پایان دادن به آن) کشف می کند. این افسانه برانگیز و ترسناک با ارائه یک نمایش بصری خیره کننده برای طرفداران ، هزارتوی جنسیت و تولد را بررسی می کند. “

در یک پست اینستاگرامی در ماه جولای ، هالسی آخرین پروژه خود را “یک آلبوم مفهومی در مورد شادی و وحشت دوران بارداری و زایمان” توصیف کرد و “این ایده که من به عنوان یک موجود جنسی و بدن من به عنوان یک ظرف و هدیه برای فرزندم دو نفر هستند. مفاهیمی که می توانند به طور مسالمت آمیز و قدرتمند در کنار هم زندگی کنند. “

اگر نمی توانم عشق داشته باشم ، قدرت می خواهم نویسندگی آن توسط هالسی و کارگردانی کالین تیلی انجام شد. این آلبوم توسط ترنت رزنور و آتیکوس راس تهیه شده است. تهیه کنندگی این فیلم بر عهده هالسی ، جیمی رنتا و آنتونی لی است. هالسی و فیلم سازان توسط WME و Endeavor Content در قرارداد توزیع نمایندگی می شوند.

برای تماشای تریلر ، به بالا بروید اگر نمی توانم عشق داشته باشم ، قدرت می خواهم، که پنجشنبه 7 اکتبر 2021 روی HBO Max قرار می گیرد.

کجا باید تماشا کرد اگر نمی توانم عشق داشته باشم ، قدرت می خواهمدیدگاهتان را بنویسید