فصل 5 Riverdale کی در Netflix پخش می شود؟شوکرهای زیادی در جدیدترین قسمت های فیلم وجود داشت ریوردیل – از خروج مارک کنسئلوس تا تفریحی از بازدیدهای برادوی کنار نرمال – و اکنون ، وقت آن است که فصل 5 به پایان برسد. ما قبلاً اخبار فوق العاده ای در مورد فصل آینده دریافت کرده ایم: سابرینا اسپلمن (کیرنان شیپکا) خود به عنوان بازیگر در فیلم ملحق می شود. ماجراهای سرد کننده متقاطع اما اگر به دنبال بازنگری فصل 5 یا رسیدن به فصل قبل از آمدن فصل ششم هستید ، ممکن است پس از جستجو دست خالی شوید. ریوردیل در نتفلیکس چطور؟

در سال 2011 ، ریوردیلخانه CW اولین قرارداد خود را با Netflix انجام داد تا برنامه های خود را روی این پلتفرم پخش کند. به لطف آن معامله ، ما شاهد بازدیدهایی مانند این بودیم ریوردیل نزدیک به یک دهه بر روی سکو فرود آمد – اما این تجمل در سال 2019 و با تمدید قرارداد به پایان رسید. در حال حاضر ، برنامه های جدید از The CW لزوماً در Netflix پخش نمی شوند. آنها می توان به آنجا بروید ، اما بیشتر برنامه های تازه معرفی شده به جای HBO Max متعلق به WarnerMedia است. از آنجا که ریوردیل با این حال ، درام نوجوان هنوز باید به Netflix برود ، زیرا بیشتر نشان می دهد که قبل از تغییر قرارداد اساساً پدربزرگ بوده است.

گیر کرده منتظر ریوردیل فصل 5 برای ورود به Netflix؟ در اینجا چیزی است که ما در مورد زمان انتظار کاهش قسمت ها می دانیم.

است ریوردیل در نتفلیکس؟

حتماً هست چهار فصل اول از ریوردیل در حال حاضر در Netflix در حال پخش هستند.

چرا فصل 5 نیست ریوردیل در نتفلیکس؟

در برخی مناطق بین المللی ، ریوردیل یک روز پس از پخش از شبکه CW به Netflix سر می زند. متأسفانه ، در ایالات متحده اینطور نیست برای مردمان ایالت ، فصل جدید ممکن است کمی در Netflix پخش نشود.

کی خواهد شد ریوردیل آیا فصل 5 در Netflix پخش می شود؟

معمولاً ، فصل های جدید برنامه ها از The CW head تا Netflix هشت روز پس از پخش آخرین قسمت آنها – به این معنی که ریوردیل فصل 5 به طور معمول در 14 اکتبر در Netflix پخش می شود.

با این حال ، سری The CW میراث فصل 3 و افسانه های فردا فصل 6 فصل های خود را به پایان رساند و هنوز در استریمر ظاهر نشده است. بدون تاریخ رسمی برای ریوردیل اولین فصل فصل 5 نتفلیکس ، ممکن است طرفداران چند روز (یا چند هفته!) انگشتان دست خود را در حال چرخیدن بگذارند. مطمئن باشید ، ریوردیل فصل 5 هنوز به Netflix می رود ، اما ما نمی دانیم چه زمانی.

است ریوردیل پخش فصل 5؟ چگونه تماشا کنیم ریوردیل فصل 5:

فصل 5 قسمت های ریوردیل صبح امروز پس از پخش تلویزیونی از طریق CW App و CWTV.com به صورت رایگان در دسترس هستند. با این حال ، تنها پنج قسمت اخیر فصل 5 در حال حاضر در آن سیستم عامل ها موجود است. متناوبا ، می توانید فصل های کامل را در Prime Video آمازون ، iTunes یا سایر سیستم عامل های مشابه خریداری کنید.

چند قسمت از ریوردیل فصل 5 هست؟ آیا قسمت های بیشتری از ریوردیل فصل 5؟

در مجموع 19 قسمت وجود دارد ، یعنی فصل 5 از ریوردیل روز چهارشنبه (6 اکتبر) به پایان رسید. هیچ قسمت دیگری وجود نخواهد داشت – تا فصل 6 ، یعنی! فصل 6 از ریوردیل روزهای سه شنبه 16 نوامبر ساعت 9/8c مجدداً باز خواهد گشت. بعدا می بینمت.

کجا باید تماشا کرد ریوردیل

دیدگاهتان را بنویسید