فرودگاه بین المللی بنگلور – باشکوه و باشکوه


بر فرودگاه بین المللی کمپگودا بنگلور یک ستاره درخشان بود که هوانوردی غیرنظامی را در هند به ارتفاعات جدیدی رساند. این وبلاگ درباره لذت پرواز و تأثیر عظیمی است که فرودگاه بنگلور بر زندگی ساکنان کارناتاکا داشته است.

پرواز همیشه سرگرم کننده بوده است. هیچ کس اولین تجربه خود را با پرواز فراموش نمی کند. مانند ، این برای بیشتر مردم هیجان انگیزترین ، سرگرم کننده ترین لحظه است. تلاش و انرژی فوق العاده ای لازم است تا هواپیما بتواند زمین را ترک کرده و بر روی هوا حمل شود. بلند شدن هواپیما همیشه یک تجربه هیجان انگیز است. یک هواپیمای بزرگ با سرعت زیاد از روی یک باند کوچک شتاب می گیرد تا از جاذبه ای که در هوا حمل می شود فرار کند.

سفرهای هوایی ، فقط برای افراد ثروتمند و دارای ارتباط خوب استفاده می شود. با این حال ، سفرهای هوایی دیگر تجملاتی نیست که برای افراد ثروتمند یا افراد با نفوذ اختصاص داده شده است. توسعه اقتصادی هند ، رویاهای زندگی بهتر از جوان تا بزرگ را برجسته کرده است. نیروی هوایی هند در 30 سال گذشته از این رشد چشمگیر اقتصادی بهره برده است. سرخپوستان پرواز گونگ هو را آغاز کردند. انجام یک سفر کاری در همان روز ، تعطیلات یک هفته ای در یک کشور دور عادی شده است.

آرزوها و بلندپروازی های طبقه متوسط ​​ثروتمند هندی ، هوانوردی شهری را به ارتفاعات جدیدی کشانده است. هند در حال حاضر نهمین بازار بزرگ هوانوردی غیرنظامی و یکی از سریع ترین بازارهای جهان است. پیش بینی می شود اپراتورهای پرواز هندی ناوگان خود را به بیش از 1200 هواپیما تا سال 2024 افزایش دهند. انتظار می رود تا سال 2037 به بیش از 520 میلیون مسافر خدمات رسانی کند. فرودگاه بنگلور در ترافیک مسافر با بیش از 33 میلیون مسافر در سال 2019 درست پشت دهلی و بمبئی قرار دارد.

افسانه Kempe Gouda

بر فرودگاه بین المللی بنگلور نامگذاری شده به نام Kempe Gouda رئیس ، تحت امپراتوری Vijanagara. کامپه گودا بینشی بود که شهری بزرگ در آینده را تصور می کرد. او در برنامه ریزی و ساخت قلعه ها ، مناطق ، آب انبارها و معابد نقش موثری داشت تا افراد با هر حرفه و حرفه ای بتوانند در آن زندگی کنند و پیشرفت کنند. دولت هند در سال 2013 ، فرودگاه شهر را به افتخار پدر بنیانگذار آن ، به عنوان نامگذاری کرد فرودگاه بین المللی کامپگودابر

توسعه اقتصادی شهر اغلب با توسعه زیرساخت ها همراه است. فرودگاه ها نه تنها به توسعه شهر بلکه مناطق اطراف آن نیز کمک می کنند. بر فرودگاه بنگلور چراغ رونق و توسعه اقتصادی شهر بنگلور بود. به عنوان تسهیل کننده عمل کرد و به جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی کمک کرد.

این امر به طور غیر مستقیم گروه های اقتصادی ایجاد کرد که رشد را در مناطق اطراف تسهیل کرد. برای آمار ، در فرودگاه بین المللی بنگلور درآمد کلی بیش از 600 دور را در سال 2019-20 اعلام کرد. بر فرودگاه بنگلور ایجاد مشاغل ، افزایش درآمد دولت در قالب مالیات. در حالی که او سعی می کرد با حمل سریع تجهیزات پزشکی به هر نقطه از جهان ، کمک های بشردوستانه ارائه دهد.

بر فرودگاه بین المللی کامپگودا یک ساختمان فوق مدرن است که مساحت آن 1600 هکتار است. این شهر در دواناجالی واقع شده و در 30 کیلومتری شمال بنگلور واقع شده است. در سال 2008 فعالیت خود را برای کاهش ازدحام در فرودگاه هال بنگلور آغاز کرد. این فرودگاه شامل دو باند پرواز است که پروازهای داخلی و خارجی را انجام می دهد. ترمینال دوم در مراحل اولیه ساخت است و تردد به ترمینال اول را تسهیل می کند. این فرودگاه همچنین دارای سه پایانه بار است. دهکده بار همه عملیات حمل و نقل به فرودگاه را افزایش می دهد.

پروازهای داخلی در فرودگاه بنگلور

فرودگاه بنگلور به مرکزی برای سفرهای داخلی در هند تبدیل شده است. اپراتورهای هواپیمایی مانند Air India ، Indigo ، Spicejet و Vistara از اینجا فعالیت می کنند. با پروازهای روزانه به احمدآباد ، مانگالور ، پاتنا ، پوندیچری ، بمبئی ، دهلی ، کلکته حیدرآباد ، ویشاهاپاتنام و غیره.

پروازهای بین المللی در فرودگاه بنگلور.

مدتی است بسیاری از خطوط هوایی بین المللی مانند ایرفرانس ، بریتیش ایرویز ، امارات و اتحاد آسمان هند را زیر نظر دارند. فرودگاه بنگلور پروازهای طولانی مدت را به مقاصد دور مانند سیاتل ، هیترو لندن ، شارل دوگل پاریس ، دبی ، آمستردام ، سنگاپور و کوالالامپور انجام می دهد.

امکانات فرودگاه بین المللی بنگلور

بر فرودگاه بین المللی کامپگودا یک مرکز لوکس مدرن با بهترین سالن های فرودگاهی است. پیچیده ترین امکانات با بهترین فرودگاه های جهان قابل مقایسه است. در اینجا مواردی وجود دارد که باید هنگام انتخاب خود به آنها توجه کنید.

1 فروشگاه رایگان عادی بنگلور

فروشگاه های رایگان که در ورود و خروج های بین المللی فعالیت می کنند ، مجموعه بی نظیری از مارک های محلی و جهانی را ارائه می دهند. مسافران بین المللی می توانند بیش از 10 هزار محصول را در این فروشگاه ها خریداری کنند. در حالی که اقلام مختلف از لوازم آرایشی ، عطر ، شکلات ، الکل و غیره را شامل می شود.

2 پارکینگ در فرودگاه بنگلور

پارکینگ فرودگاه بنگلور هم برای بازدیدکنندگان و هم برای مسافران مناسب است. پارکینگ فرودگاه می تواند برای بازدیدکنندگانی که برای بردن یا ترک عزیزان خود در فرودگاه آمده اند استفاده شود. آگهی های مکرر در صورت بازگشت در همان روز می توانند به مدت طولانی از امکانات پارکینگ استفاده کنند. هزینه پارکینگ بیش از 24 ساعت معمولاً هزینه بالاتری را به خود جلب می کند.

3 سالن بین المللی فرودگاه بنگلور

سالن فرودگاه بنگلور مناطق اختصاصی را برای مسافران داخلی و خارجی ارائه می دهد. سالن ها یک فضای نشیمن با طراحی خوب ارائه می دهند که راحتی و راحتی را برای استراحت و استراحت فراهم می کند.

4 تجربه آشپزی

پیشخوان غذا در فرودگاه بنگلور غذاهای لذیذ فوق العاده و خوشمزه ای ارائه می دهد تا سلیقه همه مسافران را برآورده کند. برخی از پیشخوان های غذا برای بررسی عبارتند از: قهوه قهوه ، 7 تاوا ، بار 380 ، KFC ، دونات های کرم Crospi و Taste of India.

5 ایستگاه های شارژ وای فای و تلفن همراه

مسافران می توانند از وای فای رایگان ، نقاط شارژ تلفن همراه و قفسه های شخصی در فرودگاه استفاده کنند.

6 باجه های ارزی

فرودگاه بنگلور مجهز به خدمات ارز خارجی برای مسافران از فرودگاه به فرودگاه است. این چهار پیشخوان به صورت 24 X 7 و 365 روز در سال کار می کنند. ارزهای خارجی خدماتی مانند اسکناس های مقصد خارجی ، چک مسافرتی و بیمه نامه مسافرتی را ارائه می دهد.

کارتهای تلفن بین المللی و داخلی و کارتهای اعتباری فارکس چند ارزی. اتباع خارجی که وارد هند می شوند این فرصت را دارند که روپیه هند را با ارز خارجی مبادله کنند. سایر تسهیلات شامل کارت های اعتباری ، خرید کارت تلفن تلفن خانگی و استفاده از امکانات انتقال پول داخلی است.

اتصال فرودگاه به و از فرودگاه بین المللی

فرودگاه بین المللی بنگلور تقریباً 35 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد. این به معنای سفر یک ساعته به و از فرودگاه بود. دسترسی به فرودگاه با تاکسی ، وسایل نقلیه عمومی و راه آهن امکان پذیر است.

1 حمل و نقل عمومی

شرکت حمل و نقل شهری بنگلور (BMTC) خدمات اتوبوس فوق مدرن وایرو وایو ولوو را اداره می کند. اگرچه بیش از 23 مکان استراتژیک برای انتخاب وجود دارد ، اما ایستگاه های اتوبوس کامپگودا محبوب ترین هستند. خدمات فرودگاهی از ایستگاه اتوبوس کامپگودا در طول روز با فواصل 20 تا 30 دقیقه ای انجام می شود.

2 اتصال ریلی

راه آهن جنوب غربی سه جفت خدمات DEMU را در فرودگاه بنگلور راه اندازی کرده است. این خدمات از ایستگاه راه آهن بنگلور تا فرودگاه بین المللی Jelahanka Kempegouda اجرا می شود. این قطار شش روز در هفته بدون تردد در روز یکشنبه حرکت می کند.

بلیط قطار 30 روپیه هزینه داشت. مسافران باید از ایستگاه قطار به فرودگاه بروند و هزینه آن 10 روپیه است. این تسهیلات به بیش از 25000 نفر که در فرودگاه و تاسیسات مجاور آن کار می کردند کمک کرده است.

پایداری و مراقبت از محیط زیست.

فرودگاه بین المللی بنگلور با برنامه ریزی و اجرای طرح های مختلف زیست محیطی وظیفه خود را برای محیط زیست انجام می دهد. باغ فرودگاه خارج از خانه با برنامه ریزی دقیق مدتی است که به بهره برداری رسیده است. باغ آینده نگرانه که با پایان یافتن ترمینال 2 می آید جالب خواهد بود.

چمنزارها دارای گیاهان منحصر به فرد ، نمونه درختان ، درختان گلدار و درختچه ها خواهند بود. فرودگاه همچنین اقداماتی را برای اطمینان از پایین نیامدن سطح آب ساختمان انجام داده است. آب باران تخلیه شده از ساختمان های فرودگاه در مخازن بزرگ ذخیره سازی زیرزمینی جهت تصفیه در تصفیه خانه های قابل استفاده مجدد ذخیره می شود.

برنامه های دیگر شامل ایجاد حوضچه هایی برای جمع آوری آب باران از فضاهای باز تقریبا 70 هکتاری در تاسیسات فرودگاه است. یک واحد تولید انرژی خورشیدی با ظرفیت حداکثر 50 میلیون واحد در سال راه اندازی شده است. برخی از تلاش هایی که نمی توان آنها را تجدید کرد شامل جایگزینی بیش از 400 لامپ بخار سدیم با روشنایی LED است.

عقب نشینی شاتایو – خروج فوق العاده آیورودا در بنگلور

بنگلور به دلیل نوآوری در مراقبت های بهداشتی ، بیوتکنولوژی و خدمات نرم افزاری شهرت یافته است. یکی از کاربران افزایش تقاضا برای گردشگری پزشکی است. این شهر دارای آب و هوای شور با سبزی سرسبز ، پارک ها و خیابان های پر درخت است.

مسافران بین المللی می توانند از بسیاری از امکانات بهداشتی واقع در بنگلور استفاده کنند. کلینیک های فوق تخصصی ، مراکز درمانی آیورودا و طبیعت گردی راه حل های درمانی مقرون به صرفه ای را با قیمت مناسب به مسافران ارائه می دهند.

عقب نشینی شاتای آیورودا یکی از این مراکز درمانی برتر است که دور از شلوغی و شلوغی بنگلور واقع شده است. این فرودگاه تنها 20 کیلومتر با فرودگاه بین المللی بنگالور فاصله دارد. شاتایو خدمات جامع سلامتی ارائه می دهد که از عادات روحی ، جسمی ، روحی ، اجتماعی و زندگی مشتریانی که در مرکز هستند مراقبت می کند. برنامه سلامتی ما با تخصص جمع آوری شده از بیش از 120 سال تمرین آیورودا برای پنج نسل طراحی شده است.

محوطه عقب نشینی شاتای آیورودا توسط تپه های سه طرفه احاطه شده است و دریاچه ای دائمی در طرف دیگر قرار دارد و محیطی مناسب برای شارژ مجدد ، بازیابی و تجدید را ارائه می دهد. ما برنامه های سلامتی خود را متناسب با نیازهای خاص مشتری تنظیم می کنیم. شاتایو متخصص در مدیریت وزن ، مدیریت درد و تسکین اعتیاد است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسیاری از بسته های سلامتی که Chateau ارائه می دهد ، روی پیوند اینجا کلیک کنید.

مراقبت های تخصصی شاتو برای بیماری های مزمن مانند میگرن ، آسم ، پسوریازیس ، بیماری پارکینسون و دیابت با بازخورد مثبت مشتریانی که تحت درمان ما قرار گرفته اند ، به خوبی مورد استقبال قرار گرفته است. ساختمان ما با دقت ترکیبی از سنتی و مدرن طراحی شده است. مسافران همچنین می توانند در یکی از 12 کلینیک شاتایو ، که درمان های فوق العاده آیورودا را در بنگلور ارائه می دهد ، حضور داشته باشند.

مرکز عقب نشینی شاتایو مجهز به امکانات رفاهی مطابق با استانداردهای بین المللی مانند اتاق یوگا ، آمفی تئاتر ، پزشکی و باغ روحانی است. با خود رفتار کنید ، بیشتر با شاتو زندگی کنید و زندگی خوب را تجربه کنید. از وب سایت ما به آدرس https://shathayuretreat.com/ دیدن کنید یا به ما ایمیل بزنید [email protected]بر

تجربه واقعی در بنگلور….

بر فرودگاه بین المللی کامپگودا ، بنگلور برنده جایزه SKYTRAX شد. جایزه بهترین فرودگاه منطقه ای در هند و آسیای مرکزی در سال 2020. این امر با خدمات پیشگام در سطح جهانی امکان پذیر شده است. تلاش برای نجات کره زمین بسیار مورد ستایش قرار گرفته است. این جایزه گواهی بر استانداردهای بالایی است که فرودگاه در عین ارائه خدمات بی عیب و نقص تعیین کرده است.

خدمات در اینجا از ورود ، ورود ، انتقال ، خرید ، امنیت ، مهاجرت و خروج از دروازه در بالای خط قرار داشت. خروج یکی از عزیزان از فرودگاه می تواند باعث ایجاد یک عاشقانه شود ، در حالی که ورود یک عزیز در فرودگاه به تقویت پیوندهای عشق کمک می کند. اجازه دهید فرودگاه ها موانع نفرت را بشکنند ، دوستی و دوستی را برای سالهای آینده گسترش دهند.

“آخرین خداحافظی در فرودگاه باعث شد آنها بفهمند چقدر دیوانه وار دوست دارند.”دیدگاهتان را بنویسید