غول ها می دانند که آخرین تلاش دفاعی آنها در برابر کابوی ها نتیجه ای نخواهد داشت


اگر دفاع غول ها در زیر میکروسکوپ به پیروزی برسد ، پاتریک گراهام می داند که این هیچ چیز در مقایسه با بررسی شدید که به دنبال شکست با کابوی ها انجام می شود ، نیست.

در اولین بازی خود به عنوان مربی غول پیکر ، گراهام ، که هفت فصل قبلی را با میهن پرستان گذراند ، قبل از افتتاحیه فصل 2016 در برابر کابوی ها در کنار سرود ملی در کنار جیسون پیر پل قرار گرفت.

پیر پل به او گفت: “این جت ها نیستند.”

گراهام پاسخ داد: “بله ، کمی متفاوت است.”

پیر پل در آن روز 6 تکل و دو ضربه مهاجم دفاعی در پیروزی 20 بر 19 غولها داشت-آخرین پیروزی آنها در ورزشگاه AT&T ، جایی که رقابت روز یکشنبه تجدید می شود.

گراهام ، که در حال حاضر در فصل دوم خود به عنوان هماهنگ کننده خط دفاعی بازی می کند ، می گوید: “من همیشه آن لحظه را به یاد می آورم – او به من نگاه کرد و از این بابت بسیار خونسرد بود.” “در پایان بازی به او نگاه کردم و گفتم:” این کمی متفاوت است ، مرد. ” او گفت: “من به شما گفتم.” ”

غولها باید در دفاع چیزی متفاوت را امتحان کنند. آنها دو بار به یک بازی برگشت در یک چهارم چهارم مقابل قدیسین کمک کردند ، اما این پیروزی یک ناهنجاری آماری بود ، زیرا غولها با صفر گونی در بازی و یکی از دو مورد با صفر ضربات دفاعی ، یکی از سه برنده 64 بازیکنان NFL این فصل شد.

هماهنگ کننده دفاعی غول ها پاتریک گراهام
هماهنگ کننده دفاعی غول ها پاتریک گراهام
کوری سیپکین

گراهام گفت: “بدیهی است که شما می خواهید فشار بیشتری را اینجا یا آنجا وارد کنید.” “اما آنچه ما سعی می کنیم انجام دهیم مخلوط کردن آن است. گاهی اوقات ، به نظر می رسد که ما پنج نفر را می آوریم [rushers] اما ما چهار یا شش می آوریم. “

با نگرانی از 170 قدمت پرستاران در هفته گذشته ، نگرانی دوچندان می شود. کابوی ها ، با هدایت خط حمله تهاجمی ، با 165.8 یارد عجله در هر بازی در رده دوم لیگ قرار دارند.

گراهام گفت: “شما نمی توانید این کار را انجام دهید.” “با این روش نمی توانید امرار معاش کنید ، بنابراین ما باید کار بهتری را متوقف کنیم.”

پانزده تکل از دست رفته کمکی نکرد. اگر تایزوم هیل ، مدافع پشتیبان در دو مرحله تاچ تاون تلگراف زده بود ، چگونه می توان غولها Ezekiel Elliott یا یک کفش پاشنه دار داک پرسکات را به پایان رساند؟

گراهام گفت: “من فکر می کنم شما به دلیل سطح مهارت هایی که بچه ها در آنجا دارند ، روی مبارزه تاکید بیشتری می کنید.” “مقابله با همه آنها دشوار است.”

غولها در فینال فصل گذشته ، هفت بازی شکست در بازی کابوی ها را از دست دادند ، اما هنوز Prescott را پس از دو بازی رفت و برگشت در سال تازه کار خود در 2016 شکست نداده اند. گراهام به نمودار عمق کابوی ها نگاه کرد و 11 نامی را که قضاوت می کردند ، خواند. چالش ها و مسائل.

گراهام گفت: “من از همه بچه هایی که می شناسم پیام های متنی دریافت می کنند ، مانند” این هفته نیویورک غولها-دالاس است “.

زیرنویس پیامها: سریع پیشرفت کنید.

گراهام می گوید: “خوشبختانه برای من ، دوستان و مربیانی دارم که با من صادق هستند” ، بنابراین “موفق می شوم” ، گاهی انتقاداتی می گیرم ، گاهی توصیه هایی می کنم. افرادی که با فوتبال درگیر هستند ، من افراد زیادی دارم که واقعاً با من صادق هستند و از آنها قدردانی می کنم. “

دیدگاهتان را بنویسید