غذای عالی ، وعده های بزرگ ، و نشاط دوستانه در Dulce Cultura Astoria


همه چیز با یک churro شروع شد. کالی پاپاس ، “نانوایی آموزش دیده در خانه” که در فلاشینگ بزرگ شده و قبل از مهاجرت به شرق نورتپورت با دخترانش در آستوریا زندگی می کرد ، مدتها در آرزوی افتتاح یک رستوران بود. اما تا زمانی که بچه هایش بزرگتر نشدند (کوچکترین او در حال حاضر 17 ساله است) و مهمتر از همه ، دوستش خوان کورتز یکی از برنامه های تازه خود را به او داد ، برنامه ریزی سرعت گرفت.

پاپاس آخر هفته گذشته به Gothamist گفت: “خوان برای من یک churro ایجاد کرد و من عاشق آن شدم.” “و من دوست داشتم ، آنها باید در جایی فروخته شوند زیرا آنها بسیار خوب هستند! این شروع بود … اما بعد من فکر می کردم اوهو اجازه دهید مقداری بستنی اضافه کنیم-من عاشق تهیه بستنی هایم هستم-و سپس ما فکر کردم ، بیایید کمی غذا هم اضافه کنیم … “

و سپس همه گیری همه گیر ظاهر شد ، که تا حدی بر خلاف شهود ، فقط عزم او را تقویت کرد. پاپاس گفت: “من فقط می خواستم رویای خود را زندگی کنم ، ببینم آیا می توانم آن را محقق کنم و فقط در زندگی شانس داشته باشم.” “بعد از ضربه کووید ، و همه چیزهایی که از آن زمان به بعد اتفاق افتاده است ، احساس کردم – زندگی کوتاه است ، هیچ زمانی مانند زمان حال وجود ندارد ، بیایید فقط آن را امتحان کنیم.”

منوی Dulce Cultura دارای انتخاب های جذاب است. دوازده نوع کوسادیلا ، چندین تورتا ، چند بوریتو ، و همچنین ناچو ، باندریلا (یا “سگهای خیابانی مکزیکی”) ، تامالس ، بیرریا اسکویتس (که بسیار به نظر می رسد) و Cheesy Mexi Fries وجود دارد که من آنها را به سبک گیاهی با ذرت شیرین و گل کلم بو داده بود.

سیب زمینی سرخ کرده فوق العاده بود ، یک وعده بزرگ سیب زمینی ترد زیر مقدار مسخره ای از سس پنیر پرتقال روشن دفن شده بود. پاپاس با این غذا دو نوع سس تند خانگی به میز من تحویل داد ، یکی از هانابرو ، دیگری از فلفل شبح ، و غذای سنگی بهشت ​​بود.

Birria Taco (دو تا 10 دلار) ، ماهی تاکو (دو نفر 10 دلار) ، تاکو شکم خوک (دو نفر 13 دلار)

Birria Taco (دو تا 10 دلار) ، ماهی تاکو (دو نفر 10 دلار) ، تاکو شکم خوک (دو نفر 13 دلار)

فلش

تاکو مرکز اصلی چیزهای خوش طعم اینجاست و سه موردی که خوردم عالی بودند. کورتز با مواد اولیه خود نیز کم چرب نیست و در شکم خوک یک تخته خوک عظیم ، چرب و لطیف و متعادل با انبوهی از چنگال خاشاک بازی کرده است. ماهی تاکو پر شد از فیله های پوسته پوسته که کمی کوبیده و سرخ شده بودند ، بیشتر از آن ، به اضافه یک سالسای آناناس انبه ای خوب طراحی شده. و بیریا گوشتی یک جانور بود ، غنی ، آبدار و شلخته به تنهایی و وقتی در کنسوم فرو می رفت ، حتی بیشتر می شد.

سایر گزینه های تاکو شامل Chorizo ​​با پنیر ، Chicken Fajita با سس ذرت بوداده ، Carne Asada ، Al Pastor ، میگو با آووکادو و قارچ با پنیر Oaxaca است. همه تاکوها معمولاً با قیمت 9 دلار سفارش می دهند ، اما می توانید بین انواع مختلف ترکیب کنید ، یا با سه نفره احمقانه رفتار کنید.

در صورت امکان فضا را برای دسر ذخیره کنید. یا زمان دیگری فقط برای شیرینی ها برگردید ، که شامل مجموعه ای کامل از بستنی خانگی در طعم هایی مانند میوه شور ، نوتلا کونچا ، شکلات ، انبه و کره بیسکوف است. برای تهیه آفتابگردان می توانید تعدادی شربت و روکش شیرین مختلف اضافه کنید ، یا برای تهیه ساندویچ بستنی ، قاشق های خود را با یک کنچای تازه جفت کنید. من این کار را با دارچین ضخیم چپرو پاپاس انجام دادم ، و بسیار خوشمزه بود ، لذتی که همه پاداش بود ، پشیمان نیست.

و البته ، churros های Cortez وجود دارد ، که شما آنها را به عنوان “چوب” معمولی سفارش می دهید ، یا با چیزهایی مانند Nutella یا dulce de leche ، یا به عنوان “Loop Churros” در طعم هایی مانند Pebbles Fruity ، S’mores و Almond Joy پر می کنید. به پاپاس هنوز منتظر مجوز آبجو و شراب است ، اما در این میان قهوه ، جاریتوس و مقداری هورچاتا مناسب وجود دارد.

Dulce Cultura یک امر خانگی است. بعدازظهر شنبه ، پاپاس مشغول پختن ، پختن و توزیع مهمان نوازی به ظاهر بی حد و حصر برای همه کسانی بود که وارد خانه شدند. دختر میانی او در حالی که غذا می داد و میزها را مشغول کار می کرد ، وقتش را صرف پیشخوان می کرد. و کورتز آن را در آشپزخانه بیرون می آورد.

پاپاس و کورتز خود این مکان را طراحی کردند و اساساً آن را ساختند-“قبل از کار ، بعد از کار ، شش ماه خون ، عرق و اشک به طول انجامید”-که دارای یک فضای مناسب برای نشستن در پیاده رو است ، به علاوه میزهای داخل مجموعه قبل از یک ضیافت رنگارنگ. یا نیمکت پنجره ای با بالشتک. تزئینات شبح وار هم در حال حاضر در حال اجرا است.

درون فرهنگ شیرین

پاپاس می گوید بسیار خوشحال است که هر روز به آستوریا باز می گردد. “شما می دانید وقتی در جایی قدم می زنید و احساس می کنید درست است؟ این فقط درست است. این یک محله عالی است. همه هستند بنابراین مهربان. من همه افراد جامعه را دوست دارم ، این عالی است. “با توجه به تعداد زیادی از رهگذران که به استقبال پاپاس ایستاده بودند و من آنجا نشستم و غذایم را گرگ کردم ، می توانم بگویم این احساس متقابل بود.

Dulce Cultura در خیابان 42-20 31st ، نبش خیابان 43rtd واقع شده است و در حال حاضر سه شنبه تا پنجشنبه از ساعت 5 بعد از ظهر تا 10 شب و جمعه تا یکشنبه از ظهر تا 10 شب دوشنبه بسته است. (914-829-8801 ؛ dulceculturany)دیدگاهتان را بنویسید