غذای اصلی یک انبار سالم – تناسب اندام کندی


اگر کارفرمای شما به شما این شانس را می دهد که در یکی از برنامه های سلامتی شرکت های ما در کوه لورل ، نیوجرسی شرکت کنید ، ممکن است تعجب کنید که چگونه می توان شروع به ایجاد یک سبک زندگی سالم کرد. به هر حال ، ممکن است در گذشته رژیم های غذایی را با موفقیت های متفاوت امتحان کرده باشید ، یا تنها به وزنه برداری یا تمرینات قلبی متکی باشید تا به اهداف تناسب اندام خود برسید.

شروع به ایجاد یک سبک زندگی سالم برای همه متفاوت است ، اما اغلب به معنای ایجاد رژیم غذایی مغذی تر برای وعده های غذایی روزانه است. در زیر چند مورد از بهترین مواردی که باید در انبار خود نگهداری کنید ، اگر می خواهید یک سبک زندگی سالم را شروع کنید ، آورده شده است.

عدس و حبوبات

عدس و حبوبات منابع عالی مواد مغذی و پروتئین هستند بدون افزودن چربی های ناسالم یا مواد غیر ضروری و بالقوه مضر در هر چیزی که می پزید. آنها اغلب می توانند گوشت را در تاکو ، سوپ یا حتی سالاد جایگزین کنند تا پروتئین بیشتری به آن داده شود.

علاوه بر نگه داشتن عدس و حبوبات خشک ، باید کنسرو لوبیا را در قفسه های انبار خود قرار دهید تا زمان مورد نیاز برای پخت یک غذای سالم در یک عصر شلوغ روز هفته را کاهش دهید.

غلات کامل

یک رژیم غذایی سالم نیاز به کمک برخی کربوهیدرات ها دارد. کربوهیدراتهای پیچیده مانند غلات سبوس دار ، ماکارونی گندم کامل ، جو دوسر و بیشتر منابع بسیار خوبی از انرژی را برای بدن شما ارائه می دهند ، زیرا با سرعت کمتری نسبت به جایگزین ها هضم می شوند. اگر کمی زمان بیشتری برای آماده سازی داشته باشید ، برنج قهوه ای نیز می تواند گزینه مناسبی برای وعده های غذایی سالم باشد.

گزینه های یخچال دار و منجمد

یک متخصص تغذیه همیشه از نگه داشتن چند مورد که ماندگاری بیشتری دارند ، حتی در صورت نیاز به کمی تبرید ، حمایت می کند. به عنوان مثال ، تخم مرغ و شیر بادام اغلب می توانند چند هفته در یخچال بدون خراب شدن دوام بیاورند و منابع عالی پروتئین و سایر مواد مغذی هستند که به شما کمک می کند در طول روز سیر بمانید.

در قسمت یخ زده ، می خواهید مطمئن شوید که همیشه یک کیسه سبزیجات مخلوط در فریزر شما وجود دارد که می توانید آن را به صورت لحظه ای بیرون بیاورید. در حالی که میوه ها و سبزیجات تازه هنوز بر منجمد ترجیح داده می شوند – به خاطر طعم و مزه و چیزهای دیگر – سبزیجات منجمد را می توان به سرعت بخارپز یا سرخ کرد ، و در صورتی که نیاز به پختن یک غذای سالم داشته باشید ، آنها را می توانید در دست داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لوازم اصلی انبار که باید در دست داشته باشید یا درباره برنامه های سلامتی شرکت های موجود در ساوت جرسی صحبت کنید ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید