عکس ها: بهترین Cosplay از روز افتتاحیه Comic Con 2021


کامیک کان مانند هر چیز دیگری که معمولاً سرگرم کننده ، سرپوشیده و شلوغ است ، سال گذشته جشن چهار روزه خود را به دلیل همه گیری لغو کرد. با این حال ، دیروز ، مرکز Javits بار دیگر با Spideys ، Thors ، Marios ، Peaches ، Venoms ، Wonder Women و هزاران شخصیت کارتونی/انیمه/بازی ویدئویی/فرهنگ پاپ شگفت انگیز دیگر که من آنها را پانزدهمین NYC نمی شناسم ، می خزید. کان سرانجام با … خوب برگشت ، با چیزی بین صدای بلند و ناله.

محدودیت ظرفیت باعث می شد که راهروها و دهلیزهای معمولاً مملو از جوش گاه گاه تقریباً خالی به نظر برسد. اثبات واکسیناسیون یا آزمایش منفی COVID برای گروه زیر 12 سال برای ورود لازم است و ماسک در داخل اجباری است. اما پس از یک سال از دست رفته ، بازیکنان فداکار و بازیگران آنها اجازه نمی دادند پروتکل های همه گیر مهمانی را خراب کنند.

“عاشقشم!” میشل فورد گفت که میرا از آنجا آمده است آکوامن با لباس حیرت انگیز چتر دریایی که ساخت آن دو ماه به طول انجامید. “من هر سال به کامیک کان می آیم ، این به معنای واقعی کلمه مهمترین سال من است و من دوست دارم به آن ضربه بزنم. سال گذشته من لباس 2019 خود را برداشته و از خانه یک فیلم تبدیل کاسپلی انجام دادم ، اما این بهتر است. من عاشق مردم و تعامل ، بی ارزش است. “

عکسی از Alex Is Crafting در نقش Wonder Woman در کامیک کان 2021

الکس در حال ساختن در نقش یک زن شگفت انگیز است

فلش

منهتنیت Alex Is Crafting ، که همیشه لباسی بافتنی یا قلاب بافی می پوشد ، موافقت کرد. او گفت: “برگشتن احساس شگفت انگیزی است.” “داشتن افرادی که در اینجا تشخیص می دهند من کیستم و حضور در لباس شخصی با افراد دیگر ، بسیار سرگرم کننده است.” روز پنجشنبه ، الکس لباس بافتنی زن شگفت انگیز خود را پوشیده بود ، که در ده روز آن را بلند کرد – پیچیده ترین ساخته او ، زلدا از سال 2019 ، 700 ساعت طول کشید – اما قصد دارد هر روز به عنوان یک شخصیت متفاوت ظاهر شود.

Comic Con علاوه بر همه بازی های کامپیوتری ، تجارت نیز دارد و فضای وسیع آن با فروشندگان اسباب بازی ، کالکتیو ، هنرهای اصلی ، لباس و لوازم جانبی می فروشد. همچنین می توانید گزینه های عکس با یا امضای افراد مشهور خریداری کنید ، و تولیدکنندگان محتوا از همه رسانه ها در حال تبلیغ نسخه های بعدی خود هستند.

Comic Con تا یکشنبه در مرکز Javits خواهد بود و نشان ها هنوز در دسترس هستند.دیدگاهتان را بنویسید