علل شایع بیماران سالم و فعال هنوز می توانند از سکته مغزی رنج ببرند – محصولات بهداشتی محرمانه


نوشته شده توسط آنیتا گینزبورگ / بررسی شده توسط ری اسپاتز

سکته مغزی می تواند زندگی فرد را بسیار تحت تأثیر قرار دهد. آنها می توانند منجر به ناتوانی مادام العمر و حتی مرگ شوند. متأسفانه ، ممکن است فردی سکته کرده و حتی آن را نداند. در اینجا برخی از دلایل رایج وجود دارد که چرا بیماران سالم و فعال هنوز می توانند از سکته مغزی رنج ببرند.

جنسیت

ممکن است فردی به دلیل جنسیت خود در خطر سکته مغزی قرار گیرد. مردان در سنین پایین تر از زنان در معرض خطر سکته مغزی قرار دارند. با این حال ، خطر سکته مغزی در زنان با افزایش سن افزایش می یابد. از آنجا که سکته مغزی زنان در سنین بالاتر بیشتر از مردان است ، عوارض جانبی دائمی آنها نیز بیشتر است.

داروها

برخی از داروها ممکن است احتمال سکته مغزی را در بیماران افزایش دهند. قبل از اینکه پزشک دارویی را برای بیمار تجویز کند ، باید بیماران را از خطرات آگاه کند. آنها همچنین باید علائم سکته مغزی را با بیمار در میان بگذارند تا بتوانند تصور بهتری از آنچه باید مراقبت کنند داشته باشند.

اگر می دانید که در معرض خطر بیشتری برای سکته مغزی هستید ، ممکن است بخواهید با آن کار کنید پزشک ستوان سکته مغزی در منطقه شما پزشک سکته مغزی با پزشک شما همکاری می کند تا مطمئن شود داروی مناسب برای شما تجویز شده است. آنها همچنین شما را برای نشانه هایی که نشان می دهد داروی شما یا عوامل دیگر ممکن است باعث سکته مغزی شوند ، بررسی می کنند.

سن

سن افراد هنگام سکته مغزی می تواند عامل مهمی باشد. شانس سکته مغزی با افزایش سن افزایش می یابد. هر کسی بدون توجه به سنش می تواند سکته کند. با این حال ، احتمال سکته مغزی در افراد بالای 60 سال بسیار بیشتر از یک کودک یا حتی یک جوان است.

قومیت

احتمال دارد فرد به دلیل قومیت خود دچار سکته مغزی شود. افرادی که تبار آمریکایی-آفریقایی تبار یا هندی دارند ، سکته مغزی دارند بیشتر اوقات نسبت به سایر اقوام اگرچه دلایل زیادی برای این امر وجود دارد ، اما اگر به یکی از این اقلیت ها تعلق دارید ، باید همچنان با پزشک خود کار کنید.

ژنتیک

بسیاری از افراد متوجه نیستند که ژنتیک نقش مهمی در سکته مغزی دارد یا خیر. آنها می توانند رژیم متعادل داشته باشند و به طور منظم ورزش کنند ، اما هنوز سابقه خانوادگی سکته مغزی دارند. به همین دلیل برای بیماران بسیار مهم است که به پزشک خود بگویند که آیا در خانواده آنها سکته کرده است یا نه.

اگرچه سالم و فعال هستند ، اما برخی از بیماران ممکن است به دلایل مختلف از سکته مغزی رنج ببرند. به همین دلیل ، مهم است که فرد در مورد خطر سکته مغزی با پزشک خود صحبت کند.

آیا به دنبال روغن های طبیعی و تغذیه کننده 100٪ عاری از مواد شیمیایی و صورت و بدن هستید؟ بررسی روغن تغذیه کننده صورت برای خاک و پیری و روغن تغذیه کننده بدن Earth & Elmبر مشترک ما شوید باشگاه بهداشت محرمانه خبرنامه برای اطلاعات بیشتر در مورد نکاتی برای زندگی طبیعی، سلامت طبیعی، بهداشت دهان و دندان و مراقبت از پوستبر اگر به دنبال منابع بهداشتی بیشتری هستید ، مطمئن شوید فهرست منابع بهداشتی مورد اعتمادبر

نوشته شده توسط:

آنیتا گینزبورگ یک نویسنده مستقل از دنور ، کولو است. او در دانشگاه ایالتی کلرادو تحصیل کرده است و اکنون مقاله هایی در زمینه سلامت ، تجارت ، خانواده و امور مالی می نویسد. او که مادر دو فرزند است ، هر زمان که نمی نویسد از سفر با خانواده لذت می برد. می توانید او را در توییترanitaginsburg دنبال کنید.

مشاهده شده توسط:

موسس ری اسپاتس علاقه زیادی به چیزهایی دارد که طبیعی هستند و زندگی را از نظر سلامتی و رفاه در طبیعت بررسی کرده است. ری به عنوان پیشگام وارد کردن محصولات به بازار بسیار م effectiveثر و عاری از مواد شیمیایی و افزودنیهای مضر شناخته شده است. به همین دلیل ، ری شکل گرفت محصولات بهداشتی محرمانه، شرکتی که می توانید برای محصولات تمیز ، م effectiveثر و سالم به آن اعتماد کنید. ری یک باغبان ارگانیک است ، ماهیگیری را دوست دارد ، پیاده روی می کند و به مردم آموزش می دهد و به آنها می آموزد که مشاغل جدیدی را شروع کنند. می توانید کتاب او ، چگونه بر اساس کلام خدا در تجارت موفق شوید را به صورت رایگان در آدرس زیر بارگیری کنید www.rayspotts.comبر

دیدگاهتان را بنویسید