طرز تهیه میگو نارگیل سرخ کن با هوا


به یک پیش غذا یا دستور شام سرگرم کننده و سالم نیاز دارید؟ این دستور پخت میگو نارگیل را با هوا سرخ کن درست کنید! این یک دستور العمل آسان است که در سرخ کن هوا پخته می شود – بدون روغن – بنابراین کالری زیادی را ذخیره می کند اما هنوز طعمی کاملاً شگفت انگیز دارد!

سبد سرخ کن با میگوی نارگیلی پخته داخل

طرز تهیه میگو نارگیل سرخ کن با هوا

وقتی به رستوران می روم و میگوی نارگیل را در منو می بینم، همیشه آن را سفارش می دهم! من عاشق تکه های ترد بیرونی نارگیل برشته شده و داخل لطیف میگوی پخته شده هستم.

یکی از چیزهایی که من دوست ندارم این است که از زمانی که در روغن سرخ شده اند چقدر کالری دارند. 😬

این دستور یک دستور سرخ کن بادی است، به این معنی که میگو فقط با کمی اسپری پخت و پز پخته می شود و با استفاده از هوا “سرخ می شود”. من سرخ کن هوا را خیلی دوست دارم!

شما باید سایر دستور العمل های سرخ کن هوا را بررسی کنید، مانند من رول تخم مرغ جنوب غربی آووکادو با هوا، بال مرغ با هوا سرخ کن، رول تخم مرغ سرخ کن با هوا، و اینهارول تخم مرغ سبزیجات سرخ کن خانگی. YUM و بسیار سالم تر!

چگونه میگوی نارگیلی را از ابتدا درست می کنید؟

سوال عالی! این یک فرآیند آسان است. فقط این دستورالعمل ها را برای این دستور العمل شگفت انگیز میگوی نارگیل دنبال کنید، این روند را برای یک دستور پخت میگوی خوشمزه تکرار کنید!

در یک کاسه مقداری آرد همه منظوره را با نمک و فلفل مزه دار کنید. به راحتی می توانید مقداری پودر سیر، زیره یا هر ادویه دیگری که دوست دارید اضافه کنید!

من دوست دارم چندین کیسه میگو منجمد در فریزر داشته باشم، بنابراین برای این دستور سرخ کن هوا، یک کیسه برمی دارم و آن را آب می کنم. حتما آن را آبکشی کرده و روی دستمال کاغذی خشک کنید. هر میگو را در مخلوط آرد بغلتانید.

یک میگو در حال غوطه ور شدن و پوشاندن آن در یک کاسه با آرد.

سپس چند عدد تخم مرغ را در ظرف دیگری بریزید و هم بزنید تا مخلوط شوند. من دوست دارم کمی یا آب به آن اضافه کنم تا کمی رقیق شود. هر یک از میگوهای پوشانده شده با آرد را بردارید و در مخلوط تخم مرغ آبکشی کنید.

میگوهای آرد پوشیده شده در شستشوی تخم مرغ غوطه ور می شوند.

شما تقریباً آنجا هستید! حالا مقداری خرده نان و نارگیل را با هم مخلوط کنید و آن بچه ها را خوب و خوب بپوشانید. مطمئن شوید که میگو را کامل بگیرید!

میگوی تخم مرغ شسته شده در مخلوط وحشتناک و نارگیل غوطه ور می شود.

سرخ کن را از قبل با دمای 400 درجه گرم کنید. سبد را بیرون بکشید و روی سبد سرخ کن هوا را با اسپری آشپزی اسپری کنید. میگوهای نارگیلی روکش شده را در سبد سرخ کن هوا قرار دهید.

سرخ کن هوا پر از میگوهای نارگیلی که در شرف پختن هستند.

این میگوهای نارگیلی سرخ کن را در هوا سرخ کنید تا زمانی که میگوهای نارگیلی طلایی و پخته شوند، 10 تا 12 دقیقه. من دوست دارم نیمه راه را ورق بزنم تا از هر طرف طلایی شوند. در صورت نیاز به صورت دسته ای کار کنید. من در هر دسته حدود ده میگو گرفتم.

این دستور میگوی نارگیل را با سس مورد علاقه خود سرو کنید (من عاشق این غذا هستم سس مایو تند یا این خوشمزه سس غوطه وری در مزرعه!) امیدوارم شما هم مثل ما خوشتون بیاد!

سبد سرخ کن با 10 عدد میگوی نارگیلی پخته داخل آن

کانال های رسانه های اجتماعی من را بررسی کنید و اگر این دستور غذا را درست می کنید یا هر یک از غذاهای دیگر من را تگ کنید!

برای ایده های عالی تر، من را دنبال کنید:

فیس بوک – پینترست – اینستاگرام – توییتر

طرز تهیه میگو نارگیل سرخ کن با هوا

این دستور پخت میگو نارگیل با هوا سرخ‌کن، دستور پخت آسانی است که در سرخ‌کن هوا پخته می‌شود – نه روغن، بنابراین کالری زیادی را ذخیره می‌کند اما هنوز طعمی کاملاً شگفت‌انگیز دارد!

چاپ
سنجاق
نرخ

دستورالعمل ها

  • در یک کاسه آرد همه منظوره را با نمک و فلفل مزه دار کنید. در صورت تمایل پودر سیر، زیره یا هر ادویه دیگری را اضافه کنید!

  • میگو را بشویید و خشک کنید. هر میگو را در مخلوط آرد بریزید.

  • تخم مرغ ها را بزنید و آب را اضافه کنید. با هم مخلوط کنید.

  • هر یک از میگوهای پوشانده شده با آرد را بردارید و در مخلوط تخم مرغ آبکشی کنید.

  • خرده نان و نارگیل را در یک کاسه بزرگ مخلوط کنید.

  • در مرحله بعد، هر یک از میگوهای روکش شده را بردارید و در مخلوط خرده نان و نارگیل بریزید.

  • سرخ کن را از قبل با دمای 400 درجه گرم کنید. سبد را بیرون بکشید و روی سبد سرخ کن هوا را با اسپری آشپزی اسپری کنید. میگوهای نارگیلی روکش شده را در سبد سرخ کن هوا قرار دهید. روی میگوها را با کمی اسپری پخت اسپری کنید.

  • در هوا سرخ کنید تا میگوها طلایی و پخته شوند، 10 تا 12 دقیقه – تا نیمه ورق بزنید تا از هر طرف طلایی شوند. در صورت نیاز به صورت دسته ای کار کنید. با سس دلخواه سرو کنید و لذت ببرید!

این دستور غذا را دوست دارید؟ حتما آن را به یکی از تابلوهای Pinterest خود پین کنید!

کولاژ دستور پخت میگو نارگیل سرخ کن هوارژیم لاغری سریع