طرز تهیه عدس برشته


آیا می خواهید طرز تهیه عدس بو داده را بیاموزید؟ در اینجا راهی آسان برای تهیه عدس ترد خوشمزه (شیرین یا خوش طعم) وجود دارد که برای یک میان وعده با پروتئین بالا و فیبر بالا مناسب است!

عدس ترد بو داده

دوستان سلام!

می خواستم یک آموزش کوچک کوتاه در مورد نحوه تهیه عدس برشته با شما به اشتراک بگذارم. من اخیراً کمی عدس زده ام زیرا آنها یکی از پروتئین های گیاهی مورد علاقه من هستند. اگر به دنبال راه هایی برای افزودن عدس بیشتر به برنامه غذایی خود هستید ، من چندین مورد را به اشتراک گذاشتم: 15+ دستور العمل آسان عدس قرمز و 20+ دستور العمل عدس سبز. و اگر عدس اندکی مشکل روده ای به شما می دهد ، نحوه جوانه زدن عدس را بیاموزید تا هضم آن آسان تر شود.

امروز می خواهم به شما نشان دهم که چگونه آنها را برای یک میان وعده ترد و خوشمزه تفت دهید.

طرز تهیه عدس بو داده

عدس بو داده و نخود

اگر تعجب می کنید که چرا باید عدس برشته درست کنید ، من متوجه هستم … اما نخود بو داده یک میان وعده محبوب است ، درست است؟ من یک پست کامل در مورد نحوه پخت نخود دارم و همیشه از آنها در مخلوط تنقلات نخود بو داده استفاده می کنم. عدس مشابه است ، فقط کوچکتر است. این در واقع آنها را برای کودکان نوپا و خردسالان مناسب می کند ، زیرا آنها هنوز هم می توانند از تردید لذت ببرند ، بدون آنکه خطر خفگی داشته باشد.

بسته به این که عدس های برشته شده خود را شیرین یا خوش طعم کنید ، می توانند یک افزودنی عالی برای مخلوط بدون آجیل یا پاشیدن سالاد برای مقداری پروتئین اضافی باشند!

طرز پخت عدس

طرز تهیه عدس سبز

قبل از اینکه بخواهید عدس را بو دهید ، باید نحوه پخت آن را بدانید. روش من اینجاست:

عدس سبز و آب را به قابلمه اضافه کنید. من معمولاً از نسبت 1 فنجان عدس به 4 فنجان آب استفاده می کنم زیرا اندازه آنها هنگام پخت سه برابر می شود. روی آن را بپوشانید و بجوشانید ، سپس درپوش را بشکافید ، حرارت را کم کنید و به مدت 12 دقیقه بجوشانید. آب اضافی را تخلیه کنید.

یادآوری می شود که می توانید کل کیسه عدس را به طور همزمان بپزید ، سپس آنها را به 1-2 قسمت فنجان تقسیم کرده و فریز کنید تا زمانی که به آنها نیاز داشته باشید. این کاری است که من انجام می دهم تا همیشه آنها را در دست داشته باشم تا مافین موز عدس را درست کنم.

میان وعده عدس بو داده

عدس ترد بو داده

وقتی آماده تهیه عدس برشته شدید ، یک فنجان عدس پخته را روی دستمال کاغذی پهن کنید. بگذارید یک ساعت یا بیشتر خشک شوند.

به یک ورقه پخت بریزید و روغن را کمی بپاشید.

ادویه ها را اضافه کنید برای یک نسخه شیرین ، من دوست دارم از دارچین و شکر استفاده کنم. برای یک نوع خوش طعم ، من فلفل قرمز و پاپریکا یا پودر سیر و نمک تهیه کرده ام.

تفت دهید ، گاهی اوقات هم بزنید.

بگذارید سرد شود.

آیا می خواهید عدس بو داده را در سرخ کن هوا درست کنید؟ شما می توانید! فقط یک سینی فویل درست کنید تا آنها را در پایین سرخ کن هوا نگه دارید. و مطمئن شوید که فضای کافی در اطراف لبه ها برای گردش هوا در نظر گرفته اید.

چاپ

دستور تهیه عدس بو داده

طرز تهیه عدس بو داده

آیا می خواهید طرز تهیه عدس برشته را بیاموزید؟ در اینجا راهی آسان برای تهیه عدس ترد خوشمزه (شیرین یا خوش طعم) وجود دارد که برای یک میان وعده با پروتئین بالا و فیبر بالا مناسب است!


مقیاس

عناصر

1 فنجان عدس پخته

روغن اسپری

چاشنی ها

دستورالعمل ها

  1. 1 فنجان عدس پخته را روی یک حوله کاغذی پخش کنید. بگذارید یک ساعت یا بیشتر خشک شوند. به یک ورقه پخت بریزید و روغن را کمی بپاشید.
  2. ادویه ها را اضافه کنید برای یک نوع شیرین ، من دوست دارم از 1/2 قاشق چایخوری شکر و 1/2 قاشق چایخوری دارچین استفاده کنم. برای یک نوع خوشمزه از هر ادویه ای که دوست دارید استفاده کنید – من فلفل قرمز و پاپریکا ، پودر کاری ، پودر سیر و نمک و غیره استفاده کرده ام.
  3. در دمای 300 درجه فارنهایت ، هر 10-15 دقیقه ، به مدت 40-45 دقیقه تفت دهید.
  4. بگذارید سرد شود.
  5. اضافه کردن به مخلوط دنباله ، سالاد و غیره یا میان وعده آنها را با یک مشت!

یادداشت

احتمالاً می توانید همزمان 2 فنجان عدس پخته را روی یک ورقه پخت بزرگ بپزید ، اما من بیشتر از این را توصیه نمی کنم ، در غیر این صورت تابه را شلوغ می کنید و ترد نمی شود!

آیا شما این دستور العمل را ساخته اید؟

بسیار آسان است ؟! اینها برای خوردن یک مشت عالی هستند ، یا می توانید آنها را به مخلوط میان وعده یا دنباله اضافه کنید ، روی سوپ یا سالاد بپاشید و غیره.

آیا می خواهید طرز تهیه عدس برشته را بیاموزید؟  در اینجا راهی آسان برای تهیه عدس ترد خوشمزه (شیرین یا خوش طعم) وجود دارد که برای یک میان وعده با پروتئین بالا و فیبر بالا مناسب است!

لذت بردن!
– لیندسی –

آیا می خواهید مانند یک حرفه ای غذا بخورید؟

منو بگیر 3 نکته برتر!
به علاوه ایده های دستور العمل سریع و سالم هر هفته به صندوق ورودی شما!

دیدگاهتان را بنویسید