طارمی: مسئولیت من می توانم گلزنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاس گل دادن استمهاجم ایرانی پورتو اجتناب کرده اند انجام خصوصی در هفته اول لیگ پرتغال ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش ایسنا را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نقل اجتناب کرده اند محل قرارگیری یابی portocanal، پورتو در آغاز فصل جدید لیگ پرتغال در ورزشگاه خانگی خصوصی میزبان ماریتیمو بود. در این دیدار مدافع عنوان قهرمانی کدام ممکن است ستاره ایرانی خصوصی مهدی طارمی را در ترکیب کردن کردن بی نظیر خصوصی داشت، کار آسان ای را در پیش داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جدا خصوصی نتیجه قاطع 5 بر عالی پیروز شد.

مهدی طارمی در این دیدار در جدا خصوصی 2 گلزنی ستاره تیمش بود.

طارمی کدام ممکن است ایجاد شده است چون بهتر از تصویر کننده زیرین شناخته شد پس اجتناب کرده اند بالا اوقات فراغت اظهار داشت: اوقات فراغت a باشکوه خوبی بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید این هدف است a باشکوه خوشحالم. من می توانم هر کاری برای نیروی کار انجام خواهم داد. وقتی گل می زنم شاد می شوم.

وی یکپارچه داد: روزی کدام ممکن است در جدا خصوصی هواداران خصوصی اوقات فراغت می کنیم شور را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوق زیادی به ما کف دست می دهد از آنها کمک زیادی به ما می کنند، هواداران ما a باشکوه هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می خواهیم در جدا خصوصی آنها به پیروزی های خصوصی در لیگ یکپارچه دهیم.

طارمی افزود: فرقی نمی شود چه کسی است اوقات فراغت تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه کسی است اوقات فراغت نکند، ما گیمرهای مشتاق خوشایند زیادی در فعلی در را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارج زیرین داریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی نیروی کار درست هستیم. مسئولیت من می توانم گلزنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاس گل است، من می توانم همه وقت تمام تلاشم را می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به این کار یکپارچه خواهم داد.

انتهای پیام