صندوق کارگران مستثنی نیویورک در حالت خشک به عنوان ایالت متوقف می شود و برنامه های جدید را متوقف می کند


کمک مالی 2.1 میلیارد دلاری دولت برای کارگران غیرمجاز تحت تأثیر این بیماری همه گیر تقریباً در حال استفاده است.

صندوق کارگران مستثنی ، که به افرادی که مشمول برنامه های دیگر مانند بیکاری یا کاهش همه گیری به دلیل وضعیت مهاجرت نمی شوند کمک می کند ، روز جمعه درخواست های جدید خود را متوقف کرد.

این صندوق در حال حاضر 1.2 میلیارد دلار مزایا به تقریبا 120،000 نفری که از تابستان امسال کار وزارت امور خارجه را راه اندازی کرده اند ، پرداخت کرده است ، و بیشتر برای برنامه های در حال اجرا در نظر گرفته شده است. به گفته دفتر فرماندار کتی هوچول ، این صندوق تا پایان ماه اکتبر بیش از 2 میلیارد دلار پرداخت خواهد کرد.

هوچول در بیانیه مطبوعاتی روز جمعه گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که جوامع مهاجر در بهبودی ما حمایت می شوند و من از اولین روز کار خود متعهد شدم تا در اسرع وقت به نیویورکی های نیازمند کمک کنم.”

هوچول وعده داده بود که در اولین هفته حضورش در دفتر تصویب درخواست ها و پردازش پرداخت ها را تسریع می کند. DOL دولتی همچنین با 75 گروه اجتماعی در سراسر ایالت در زمینه اطلاع رسانی در مورد برنامه و آموزش درخواست از صندوق کارگران مستثنی همکاری کرد.

تقریباً به تمام متقاضیان تأیید شده حداکثر مبلغ 15،600 دلار اعطا شد.

برای واجد شرایط بودن برای این صندوق ، متقاضیان باید نشان دهند که قبل از مارس 2020 مقیم نیویورک بوده اند (و همچنان هستند) و واجد شرایط بیکاری یا کمک های دیگر نیستند. کمتر از 26،208 دلار در سال قبل از آوریل 2021؛ و حداقل نیمی از درآمد هفتگی خود را بین 23 فوریه 2020 تا 1 آوریل 2021 به دلیل همه گیری از دست دادند.

حامیان گفتند که خستگی سریع صندوق کارگران مستثنی گستردگی نیاز در سراسر ایالت را نشان می دهد. موسسه سیاست های مالی تخمین زده است که 290،000 کارگر در سراسر ایالت می توانند از این بودجه استفاده کنند ، از جمله 213،000 نفر فقط در شهر نیویورک.

بیانکا گررو از ائتلاف کارگران مستثنی صندوق در بیانیه ای می گوید: “این واقعیت که این صندوق تنها دو ماه پس از آغاز به کار خود به پایان رسیده است ، نشان می دهد که چقدر نیویورکی ها به این نجات نیاز دارند.” “دولت های هوچول باید به سرعت از منابع مالی خارج شوند – اما اکنون زمان پایان کار فرا رسیده است. هزاران متقاضی هنوز تحت بررسی هستند و منتظر قضاوت هستند. حتی همه کارگرانی که 23 روز شجاعانه برای به دست آوردن این صندوق اعتصاب غذا کردند اعتصاب غذا نکرده اند. “

گوئررو گفت که بسیاری از کارگران واجد شرایط به دلیل “موانع جغرافیایی و مسائل برجسته سیاست” از برنامه تعطیل شدند ، به ویژه در حومه نیویورک ، جایی که گروه های اجتماعی کمتری برای کمک به برنامه های کاربردی و ترویج وجود داشت.

گوئررو گفت: “کارگران در سراسر ایالت برای به دست آوردن اسناد و مدارک لازم تلاش کرده اند ، به ویژه در حالی که کنسولگری ها با تاخیرهای چند ماهه روبرو هستند.” ائتلاف ما متعهد به مبارزه برای تأمین بودجه اضافی است و ما مشتاقانه منتظر همکاری با فرماندار و قانونگذار ایالت هستیم تا از دسترسی کامل و عادلانه کارگران مستثنی در سراسر ایالت اطمینان حاصل کنیم. “

سیاستمداران ایالتی که از صندوق کارگران مستثنی حمایت کردند نیز خواستار بودجه اضافی و افزایش مزایای بیکاری شدند.

جسیکا راموس ، سناتور ایالت کوئینز ، در بیانیه مطبوعاتی خود گفت: “با 99 of درخواست های تأیید شده که واجد شرایط دریافت مزایای درجه 1 هستند ، واضح است که بیمه بیکاری صدها هزار مالیات دهنده را به طور ناعادلانه حذف می کند و بسیاری از کارگران ، به ویژه در استان ، نتوانستند در آن شرکت کنند.” ما به بودجه اضافی برای ادامه خدمت به خانواده های کارگر در راه بهبود اقتصادی نیاز داریم. “

کارمن دی لا روزا ، عضو مجمع در انتشار این بیانیه می گوید: “صندوق کارگران محروم از درد و رنجی که در جوامع خود در اوج همه گیری COVID-19 شاهد بودیم متولد شد.” کمک های مالی برای کارگرانی است که اغلب از خدمات دولتی محروم هستند. “

دیدگاهتان را بنویسید