شیمدار برای قهرمانی در داخل لیگ بسکتبال بانوان گام بلندی برداریدشمیدر قم به دست آورد تفریحی {سوم} فینال سوپرلیگ بانوان شد.

ببه گزارش خبرگزاری {دانشجویان} ایران، سومین دیدار فینال لیگ بسکتبال بانوان روز دوشنبه 23 اسفندماه بین گروه های بهمن تهران را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیمیدر قم برگزار شد.

شاگردان قابل احترام شرعی در داخل شمیدر همراه خود نتیجه نهایی 65 بر 46 حریف شخصی را شکست دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دومین پیروزی شخصی را در داخل فینال به بازو آوردند.

گروه بهمن در داخل اولیه دیدار فینال پیروز شده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل نتیجه نهایی بلافاصله 2 برد شمیدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی تفریحی گروه بهمن به شیوع رسید.

به دست آورد لیگ نیاز به به دلیل 5 تفریحی سه برد را به دست آورد شود.

در داخل دیدار کلاس بندی، پالایش نفت آبادان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکسون تهران به مصاف هم رفتند کدام ممکن است اکسون همراه خود نتیجه نهایی 82 بر 60 پیروز شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود 2 پیروزی {در این} مرحله به مقام {سوم} جدول کلاس بندی بازو کشف شد. نفت نیز در داخل جایگاه چهارم قرار گرفت.

چهارمین دیدار فینال روز چهارشنبه 25 اسفندماه برگزار می تواند. اشمیدر در داخل صورت برد قهرمان می تواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر گروه بهمن پیروز شود پنجمین تفریحی قهرمان لیگ را رقم خواهد زد.

انتهای پیام