شکر و تأثیر آن بر بدن – محصولات بهداشتی محرمانه


نوشته شده توسط Finnegan Pearson / بررسی شده توسط Ray Spots

برای اینکه واقعاً سالم و متناسب باشید ، باید درک کاملی از تغذیه و چگونگی تأثیر عناصر مختلف غذا بر بدن و متابولیسم داشته باشید.

قند

اکثر افراد سالم می دانند که باید سعی کنند شکر را از رژیم غذایی خود حذف کنند. برای انجام این کار ، باید کارآگاهی شوید که بتواند قند را در هر شکل آن تشخیص دهد. شکر روی میز ساکارز خالص است. اما ساکارز دقیقاً چیست؟

ساکارز یک قند معمولی است که می توان آن را در بسته های موجود در کافه ها یا در کیسه های سینی پخت یافت. این شامل دو قند ساده دیگر است: فروکتوز و گلوکز. فروکتوز را می توان به طور طبیعی در میوه ها یافت. وقتی افراد در مورد دیابت صحبت می کنند و میزان گلوکز موجود در جریان خون را اندازه گیری می کنند ، گلوکز به آن فکر می کند.

دلیل اینکه افرادی که سعی می کنند سالم و سالم بمانند نباید شکر بخورند این است که گلوکز موجود در قند همان چیزی است که بدن شما برای تغذیه سلول های بدن شما و بیدار و زنده نگه داشتن شما استفاده می کند. پس این خوب است ، درست است؟ در حقیقت ، اگر سعی می کنید وزن خود را کاهش دهید خوب نیست. هنگامی که بدن شما تمام گلوکز مورد نیاز خود را در طول روز مصرف کرد ، آن را به صورت چربی ذخیره می کند.

کربوهیدرات ها

شکر خالص تنها چیزی نیست که باید از آن اجتناب کرد. شکر با نامگذاری متفاوت در بسیاری از غذاها پنهان شده است. به طور خاص ، 56 نام مختلف برای قند وجود دارد. یاد بگیرید که آنها را بشناسید تا از آنها دوری کنید. برخی از غذاها بدون قند افزوده یا با مقدار بسیار کمی ، هنگام پخت تبدیل به گلوکز می شوند.

کربوهیدراتهای ساده مانند نان سفید به راحتی به گلوکز تبدیل می شوند. با این حال ، حتی کربوهیدراتهای پیچیده مانند کربوهیدراتهای موجود در غلات کامل ، نخود فرنگی و لوبیا در نهایت به ساکارز تبدیل می شوند. تنها مزیت کربوهیدراتهای پیچیده این است که آهسته تر می سوزند ، به طوری که ساکارز در مقادیر کمتری در طول زمان وارد جریان خون می شود.

چاق

از آنجا که گلوکز اضافی به عنوان چربی ذخیره می شود ، بدیهی است که هنگام کاهش وزن باید از مصرف قند و کربوهیدرات خودداری کنید. به همین دلیل است که رژیم های غذایی که به سادگی محدودیت کالری دارند ، اغلب خوب عمل نمی کنند.

برای اینکه بدن شما واقعاً از ذخایر چربی خود استفاده کند ، باید در حذف ساکارز در تمام اشکال آن از رژیم غذایی خود بسیار سخت گیر باشید. پس از یکی دو روز سوزاندن آنچه در جریان خون باقی مانده است ، بدن شما چاره ای نخواهد داشت مگر اینکه از منبع دیگری از انرژی استفاده کرده و به سوزاندن چربی روی آورد.

شما باید به غذا خوردن در فواصل منظم ادامه دهید: هر دو ساعت ایده آل است. دلیل این امر این است که اگر بدن شما غذا دریافت نکند ، در واقع متابولیسم شما را تا رسیدن مواد غذایی بیشتر کند می کند. در این حالت ، چربی سوزی یا کند می شود یا به کلی متوقف می شود.

پروتئین ها

پروتئین در هنگام کاهش وزن یک انتخاب ایده آل است. پروتئین یک غذای بسیار رضایت بخش است و به رژیم گیرنده کمک می کند تا مدت بیشتری سیر بماند. متخصصان پزشکی آن را مهمترین ماده مغذی برای کاهش وزن نامیده اند. این می تواند متابولیسم شما را تسریع کرده و فرم بهتری به بدن شما بدهد.

پروتئین ، همراه با برخی چربی های سالم برای کبد و سبزیجات برگ سبز ، شما را در حالی که وزن کم می کنید و فرم بهتری دارید سالم نگه می دارد. اما مراقب باشید در مصرف پروتئین زیاده روی نکنید ، زیرا می تواند به صورت چربی نیز ذخیره شود.

عضله سازی

اکنون که می دانید چگونه غذای سالم بخورید و وزن خود را کاهش دهید ، وقت آن رسیده است که ورزش کنید ، اما نه هیچ ورزشی. بر فعالیت های عضلانی مانند تمرین با وزنه تمرکز کنید. اگرچه ماهیچه کمی بیشتر از چربی وزن دارد ، اما بسیاری از کارها را برای شما انجام می دهد ، در حالی که چربی هیچ کاری نمی کند.

ایجاد ماهیچه های بیشتر به شما شکل بهتر و استقامت بیشتری می بخشد. بافت ماهیچه ای نیز کالری بیشتری می سوزاند ، بنابراین روند کاهش وزن می تواند ادامه یابد.

نتیجه

آموزش خود در مورد آنچه باید در بدن خود قرار دهید بسیار مهم است. رژیم را طوری مطالعه کنید که انگار زندگی شما به آن بستگی دارد زیرا اینطور است.

مشترک ما شوید باشگاه بهداشت محرمانه خبرنامه برای اطلاعات بیشتر در مورد نکاتی برای زندگی طبیعی، سلامت طبیعی، مراقبت از دهان ، مراقبت از پوست ، مراقبت از بدن و مراقبت از پاOn اگر به دنبال منابع بهداشتی بیشتری هستید ، آن را بررسی کنید فهرست منابع بهداشتی مورد اعتمادبر

نوشته شده توسط:

فینگان پیرسون عاشق تجارت است و علاقه ای به سلامتی و فناوری دارد. حتی جالبتر ترکیب این دو است. فین به عنوان یک نویسنده مستقل امیدوار است بر دیگران تأثیر بگذارد تا بتوانند تجربیات مثبت زندگی را داشته باشند.

مشاهده شده توسط:

موسس ری اسپاتس علاقه زیادی به چیزهایی دارد که طبیعی هستند و زندگی را از نظر سلامتی و رفاه در طبیعت بررسی کرده است. ری یکی از پیشگامان عرضه محصولاتی به بازار است که بسیار م andثر بوده و عاری از مواد شیمیایی و افزودنیهای مضر است. به همین دلیل ، ری شکل گرفت محصولات بهداشتی محرمانه، شرکتی که می توانید برای محصولات تمیز ، م effectiveثر و سالم به آن اعتماد کنید. ری یک باغبان ارگانیک است ، ماهیگیری را دوست دارد ، پیاده روی می کند و به مردم آموزش می دهد و به آنها می آموزد که مشاغل جدیدی را شروع کنند. می توانید کتاب او ، چگونه بر اساس کلام خدا در تجارت موفق شوید را به صورت رایگان در آدرس زیر بارگیری کنید www.rayspotts.comبر

عکس توسط شارون مک کاچون در Unsplash

دیدگاهتان را بنویسید