شون راجرز ، پدر اوهایو ، در میان کمبود اتوبوس ، بچه ها را با لیموزین به مدرسه می برد


در میان کمبود اتوبوس در سراسر ایالت ، یک پدر خسته از اوهایو خلاق شده است تا با ارائه ترک تحصیل دانش آموزان در مدرسه با لیموزین خانواده اش ، به مدرسه برود که دهها کودک مدرسه محلی به مدرسه بروند.

شان راجرز جونیور گفت بچه هایش روز جمعه ای را در کلمبوس به دلیل کمبود اتوبوس از دست دادند و او را مجبور کرد تا خدمات خود را به کودکان سراسر شهر ارائه دهد.

راجرز جونیور گفت با اجازه والدین ، ​​بچه ها را با لیموزین به مدارس خود می برد ، نه اینکه بچه ها را در خانه یا خیابان بیرون بگذارند.

به گزارش اخبار محلی ، دهها والدین ، ​​عمدتاً از محله لیندن وی ، پاسخ دادند.

راجرز جونیور به ABC 6 گفت: “همه بسیار شوکه شده اند مانند این که این مرد با لیموزین در حال حرکت است و سپس تعجب می کنند که چه کسی در صندلی عقب نشسته است.”

او به روز دوشنبه گفت که او 25 کودک خردسال را به مدارس خود برد. روز بعد ، او 42 دانش آموز را برد.

راجرز می گوید: “همه همیشه می خواهند بگویند بیایید به جامعه کمک کنیم تا این نوع خشونت ها را متوقف کنیم ، اما من احساس می کنم گام بزرگی برای جلوگیری از خشونت این است که بچه ها را به مدرسه برسانیم به جای اینکه آنها را ترک کنند و بیرون بروند و دچار مشکل شوند.” جونیور به ABC 6 گفت.

شان راجرز جونیور پیشنهاد می کند که بچه ها را در کلمبوس ، اوهایو با لیموزین خود با اجازه والدین به مدرسه ببرد ، زیرا ایالت با کمبود اتوبوس مواجه است.
شان راجرز جونیور پیشنهاد می کند که بچه ها را در کلمبوس ، اوهایو با لیموزین خود به مدرسه ببرد با اجازه والدین ، ​​زیرا ایالت با کمبود اتوبوس مواجه است.
فیس بوک
راجرز جونیور از زمانی که این پیشنهاد را به اعضای جامعه داد ، توانسته ده ها کودک را به مدرسه ببرد.
راجرز جونیور از زمانی که این پیشنهاد را به اعضای جامعه داد ، توانسته ده ها کودک را به مدرسه ببرد.
فیس بوک

ناتوانی در رفتن به مدرسه برای بسیاری از دانش آموزانی که سال بعد از غیبت زیادی در سال گذشته در انتظار همه گیری مشتاقانه منتظر کلاس هستند ، دلخراش بوده است.

راجرز جونیور می گوید: “دیروز یک دختر بچه تقریباً باعث گریه من شد زیرا او گریه کرد زیرا او از دست داده بود ، من فکر می کنم آنها گفتند که او تقریباً یک هفته از مدرسه را به دلیل حمل و نقل از دست داده است ، و او گریه کرد زیرا از رفتن به مدرسه بسیار خوشحال بود.” به

ABC 6 گزارش داد که کمبود اتوبوس دانش آموزان را در مرکز ایالت اوهایو تحت تأثیر قرار داده است.

در جلسه هیئت مدیره سه شنبه شب ، سرپرست مدارس شهر کلمبوس ، دکتر تالیسا دیکسون ، گفت که 15 تا 20 درصد از رانندگان منطقه تقریباً هر روز در هفته اخراج شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید