شما در مورد قوانین قرنطینه مدرسه جدید نیویورک سionsال دارید. ما پاسخ داریم


دوشنبه شب ، الیزابت باتین به اطلاع رسید که کلاس پیش دبستانی پسرش در PS 87 در منهتن به دلیل قرار گرفتن در معرض فردی که تست کووید 19 مثبت داده بود ، به مدت 10 روز تعطیل است. باتین شگفت زده شد: مقامات گفتند تغییرات اخیر در سیاست های تعطیلی شهر برای کاهش تعداد قرنطینه های کلاس درس طراحی شده است و این تغییرات همین روز به اجرا گذاشته شده است. او گفت: “همه ما گیج شده بودیم که تمام کلاس درس به دلیل اعلامیه هفته گذشته تعطیل شد.”

همانطور که معلوم است ، دانش آموزان پیش دبستانی در معرض معلمی قرار گرفته بودند که تست او مثبت بود ، و باعث شد که کلاس آنها و چند نفر دیگر تعطیل شوند. اکنون صدها دانشجو مجبور به قرنطینه شده اند.

به گفته چندین والدین ، ​​معلم با یک مورد موفقیت آمیز و علائم خفیف واکسینه شد. اداره آموزش و پرورش این موضوع را تایید نکرده است.

حالا باتین س questionsالاتی دارد. او می خواهد بداند چرا – بر اساس سیاست جدید – فرزندش باید پس از قرار گرفتن در معرض یک فرد بالغ نقاب دار ، احتمالاً واکسینه شده به مدت نیم ساعت ، قرنطینه کند ، اما نه لزوماً اگر کودک در کلاس درس با دانش آموز مثبت مدت بیشتری به اشتراک بگذارد. او گیج شده است که چرا دانش آموز کلاس دوم خود که در معرض معلم قرار نگرفت اما مطمئناً در دوران کودکی با پسرش روبرو بود ، مجبور نشد قرنطینه کند.

سخنگوی بخش آموزش و پرورش گفت که این سیاست از دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها پیروی می کند و توصیه می کند دانش آموزانی که بیش از 15 دقیقه در معرض بزرگسالان مبتلا به COVID-مثبت قرار دارند ، حتی اگر از ماسک استفاده می کنند ، قرنطینه شوند. مقامات گفتند که آنها به وضوح اعلام کرده اند که از این دستورالعمل ها پیروی می کنند. اما باتین گفت که بسیاری از والدین سیاست های جدید را نمی دانند یا درک نمی کنند. “چرا آنها نتوانستند کمی بیشتر توضیح دهند؟” او پرسید.

بدین منظور ، در اینجا س questionsالاتی در مورد پروتکل های قرنطینه جدید ارائه شده توسط والدین به WNYC/Gothamist ، و برخی از پاسخ ها بر اساس پاسخ های اداره آموزش و پرورش شهر وجود دارد.

چه کسی در محیط مدرسه به عنوان یک تماس نزدیک در نظر گرفته می شود؟

در محیط های داخلی ، همکلاسی هایی که ماسک خود را بیش از 15 دقیقه در داخل بسته بودند سه فوت دانش آموز افرادی که تست مثبت دارند تماس نزدیکی محسوب می شوند. دانش آموزانی که بیش از 15 دقیقه در داخل وقت می گذرانند شش پا یک فرد بالغ افرادی که آزمایشات آنها مثبت است نیز مخاطبین نزدیک محسوب می شوند ، چه آنها نقاب داشته باشند یا بدون نقاب.

یک نمودار جریان که آیا دانش آموز به عنوان یک تماس نزدیک در یک کلاس درس داخلی در نظر گرفته می شود یا خیر

مراکز کنترل و حفاظت از بیماری ها

قوانین چگونه بر تماس های نزدیک واکسینه شده و واکسینه نشده متفاوت تأثیر می گذارد؟

بدون علامت واکسینه شده دانش آموزان و بزرگسالان نیازی به قرنطینه ندارند. بدون علامت واکسینه نشده دانش آموزان و بزرگسالان به مدت ده روز قرنطینه می شوند.

آیا در صورت مثبت بودن نتیجه آزمایش کودک یا معلم در کلاس فرزندشان ، والدین مطلع می شوند ، حتی اگر تماس نزدیکی در نظر گرفته نشود؟

همه دانش آموزان و کارکنان از یک مورد مثبت در هشدار مطلع می شوند مدرسه، و به کسانی که ارتباط نزدیکی دارند چنین گفته می شود. اما همه در a کلاس در صورت مثبت نبودن در کلاس ، در صورت عدم ارتباط نزدیک آنها به آنها گفته خواهد شد.

چه کسی تعیین می کند که کدام کودکان در معرض دید قرار گرفته اند و “در تماس نزدیک” هستند؟ آیا این مسئولیت معلم کلاس است؟

تیم آزمایش و ردیابی شهر با مدیران برای شناسایی مخاطبین نزدیک همکاری خواهد کرد.

درخت تصمیم گیری ارتباطات دانش آموزان خارج از کلاس درس و اینکه آیا آنها قرنطینه می شوند یا خیر

مراکز کنترل و حفاظت از بیماری ها

اگر دانش آموزی در تماس نزدیک با فردی باشد که نتیجه آزمایش او مثبت است ، آیا خواهر و برادرهای وی نیز باید در خانه بمانند؟

فقط دانش آموزانی که از نزدیک با یک مورد مثبت مشخص شده اند باید در خانه بمانند. اگر در مدرسه در معرض موارد مثبت قرار نگرفتند ، خواهران و برادرها مجبور نیستند در خانه بمانند.

هنگامی که دانش آموزان به عنوان “ارتباط نزدیک” تعیین می شوند و به مدت 10 روز به قرنطینه به خانه فرستاده می شوند ، چه کسی به آنها آموزش می دهد؟

دانش آموزان در تمام مقاطع تحصیلی که در خانه هستند از معلم خود تکلیف می گیرند و می توانند برای “ساعت اداری” ثبت نام کنند. در مواردی که یک کلاس کامل از بچه های جوان تر و بدون واکسینه قرنطینه شوند ، معلم به طور کلی کلاس را آموزش می دهد.

در چه مرحله ای می توان مخاطبین نزدیک را دوباره در کلاس آزمایش کرد؟

آنها می توانند در روز 5 آزمایش شوند و در صورت منفی بودن نتایج ، می توانند در روز 8 بازگردند. در صورت عدم آزمایش ، می توانند در روز 11 بازگردند.

بسیاری از دانش آموزان در کلاس درس خود با هم ناهار می خورند. آیا همه همکلاسی ها “ارتباط نزدیک” محسوب می شوند زیرا در هنگام غذا بدون نقاب خواهند بود؟

آره. همه دانش آموزان واکسینه نشده که در کلاس درس با هم غذا می خورند ، تماس نزدیکی محسوب می شوند. اگر کودکان زیر 12 سال که هنوز واجد شرایط واکسیناسیون نیستند در کلاس درس خود ناهار بخورند و مورد مثبت وجود داشته باشد ، کل کلاس به مدت 10 روز قرنطینه می شود.

اگر موردی در یک کافه تریای شلوغ وجود داشته باشد ، چه اتفاقی می افتد؟

اتاق موقعیت ، مرکزی که بین بخش های بهداشت و آموزش و پرورش برای پاسخگویی به موارد هماهنگ می شود ، با رهبران مدارس کار می کند تا تشخیص دهد چه کسی در فاصله 6 فوتی از فردی که آزمایش او بیش از 10 دقیقه مثبت بوده است ، قرار دارد. رهبران مدارس به منظور کمک به پیگیری ارتباطات نزدیک ، دانش آموزان را در گروه های خود مستقر کرده اند ، اما این احتمال وجود دارد که گروه های بزرگتری از دانش آموزان مجبور شوند در صورت مشاهده یک مورد مثبت در کافه تریا قرنطینه کنند.

اگر در آزمون سریع یک دانش آموز مثبت باشد اما در آزمون های بعدی منفی باشد ، چه می شود؟ آیا کلاس می تواند از قرنطینه خارج شود؟

اداره بهداشت شهرستان نتایج آزمایش را بررسی کرده و با خانواده مشورت می کند تا سایر عوامل خطر مانند نزدیکی به یک مورد مثبت تأیید شده را تعیین کند. سپس ، آنها تصمیم خواهند گرفت که آیا قرنطینه را معکوس یا لغو کنند.

چرا بچه های پیش دبستانی و کودکستان را آزمایش نمی کنید؟ چگونه شهر می تواند از انتقال در آن کلاس ها بدون آزمایش جلوگیری کند؟

وزارت آموزش و پرورش می گوید: “به دنبال توصیه متخصصان پزشکی ، چالش هایی در جمع آوری نمونه ها وجود دارد که قابلیت اطمینان نتایج را در این سن به خطر می اندازد. اگر یک جوان علامت دار است یا در تماس نزدیک است ، هنوز باید آزمایش شود ، اما برای آزمایش نظرسنجی ما می خواهیم مطمئن شویم که نتایج قابل اعتماد است. “


سوالات و نظرات خود را در مورد سال تحصیلی جدید ، قوانین قرنطینه و موارد دیگر برای ما ارسال کنید [email protected]به

همچنین ، به داده های ما در مورد موارد ، تعطیلی و تهویه کلاس درس در مدارس دولتی نیویورک در اینجا نگاه کنید: آمار کروناویروس ، بازگشت به مدرسه نسخه: ردیابی شیوع در آموزش و پرورش نیویورکبه

دیدگاهتان را بنویسید