سیب کارامل کدو تنبل کدو تنبل: آشپزخانه تمیز خوردن با جان دی اتریسیب کارامل کدو تنبل کدو توسط سرآشپز آشپزی RM ، Jan D’Atri.

سیب کارامل تند کدو تنبل

عناصر:

  • 1 سیب (قرمز ، پوست کنده و خرد شده به قطعات
  • 2 قاشق چایخوری جایگزین Swerve Ultimate Sugar (شکر قهوه ای)
  • 1/2 قاشق چایخوری ادویه پای کدو تنبل
  • سس کارامل والدن فارمز

جهت ها:

  1. تابه را روی حرارت کم متوسط ​​گرم کنید و با اسپری آشپزی نچسب کالری کم کالری بپاشید.
  2. سیب ، شکر قهوه ای را بریزید و با ادویه پای کدو تنبل بپاشید.
  3. بجوشانید و مرتب هم بزنید تا سیب نرم شود و شکر از بین برود.
  4. آن را از روی حرارت بردارید و در کاسه های کوچک بریزید ، روی آن را با سس کارامل و ادویه اضافی پای کدو تنبل قرار دهید.

رونوشت ویدئویی

آیا می توانید به دسر خوشمزه تری برای پاییز فکر کنید ، از تکه های سیب کارامل شده ، که با ادویه کدو تنبل شده و با سس کارامل بریزید؟ خوب ، بگذارید آن را وسوسه انگیزتر کنم. این دستور تا آنجا که می توانید گناهکار باشید. در واقع ، تنها کالری مصرف شده در اینجا از یک سیب است. در حال حاضر تمیز خوردن راه کوه قرمز.

سیب کارامل کدو تنبل کدو تنبل ، نه تنها خوشمزه ، بلکه یکی از سریع ترین و ساده ترین دستور العمل هایی است که تا به حال تهیه کرده اید. این همه چیزی است که شما نیاز دارید: یک سیب در هر وعده ، من از یک بانوی صورتی ارگانیک قرمز ترد استفاده می کنم. برای شیرین کردن این غذا ، شکر قهوه ای بدون کالری بدون کربوهیدروک ، مقداری ادویه پای کدو تنبل و سس کارامل والدن فارمز بدون چربی و بدون کالری اضافه کنید. بنابراین ، بیایید آشپزی کنیم.

سیب خود را بگیرید و پوست آن را جدا کنید. این نوع ترد برای این غذا عالی خواهد بود. سپس مرکز را هسته کنید و به قطعات کوچکتر برش دهید. در حال حاضر ، من دوست دارم یک لیمو تازه بگیرم و کمی روی سیب فشار دهم که مانع از قهوه ای شدن آن شود و زینگ کمی کامل را برای مکمل شیرینی به آن اضافه می کند. شما همچنین باید قاشق چای خوری شکر قهوه ای را بریزید ، نصف قاشق چایخوری ادویه پای کدو تنبل و من می خواهم فقط کمی نمک به سیب ها اضافه کنم تا طعم آن بیرون بیاید. بیایید به ماهیتابه سر بزنیم. اسپری قابلمه اسپری پخت صفر کالری داشته باشد ، حرارت را زیاد کنید و سپس تکه های سیب ، شکر قهوه ای ، ادویه پای کدو و آن مقدار نمک را اضافه کنید. سپس فقط بگذارید همه خوبی ها بجوشد.

البته ، شما می دانید که سیب برای شما بسیار مفید است. آنها سرشار از ویتامین C هستند. آنها با خطر کمتر بسیاری از بیماریهای مهم مانند دیابت و سرطان ارتباط دارند. و از آنجا که سرشار از فیبر و آب هستند ، یک غذای رژیمی عالی هستند زیرا مقداری سیر کننده وجود دارد. حالا سیب ها را مرتب هم می زنید و می پزید تا نرم شوند اما پفکی نباشند. و این در مورد آن است. من فکر می کنم این غذا برای یک دسر پاییزی و همچنین یک غذای جانبی برای فیله مرغ یا گوشت خوک بدون چربی مناسب است. بنابراین وقتی سیب ها تمام شدند ، آنها را با قاشق داخل ظرف بریزید. مقداری ادویه پای کدو تنبل بپاشید و آخرین قسمت آن نمک سس کارامل Walden Farms Caramel است ، باز هم کالری اضافی ندارد. سیب کارامل ادویه کدو تنبل: عاشق این دستور پاییزی دوست داشتنی شوید.

برای دریافت دستور العمل های عالی برای تمیز خوردن از راه کوه قرمز به RedMountainweightloss.com مراجعه کنید

تصویر نویسنده

جان د اتری سرآشپز آشپزی رسمی Red Mountain است که انواع ویدئوهای آموزشی در مورد نحوه طبخ غذاهای سالم را در اختیار بیماران قرار می دهد.

با سابقه گسترده ای در صنعت غذا به عنوان صاحب رستوران ، توزیع کننده غذاهای لذیذ و نویسنده کتاب آشپزی ، تخصص جان تقاضای زیادی دارد. در واقع ، او در رسانه های مختلف ققنوس از جمله مجری رادیو در 92.3FM KTAR ، Arizona Midday ، Sonoran Living ، Magazine Phoenix و موارد دیگر حضور داشته است.

دستور العمل های خوشمزه تر را تماشا کنید از مجموعه آشپزخانه RM Clean Eating Kit با آشپز آشپزی Red Mountain ، Jan D’Atri و یاد بگیرید که چگونه غذای تمیز در راه کوه قرمز را بخورید!

دیدگاهتان را بنویسید