سوئیس؛ خواه یا نه ممکن است تکان دهنده هستند؟ – اسنا


سوئیس در داخل مقدماتی جام جهان قطر نیروی کار شدید خوبی بود کدام ممکن است نوید عالی جام جهان کیفیت بالا را برای این نیروی کار می دهد.

به گزارش اسنا، نیروی کار سوئیس میزبان جام جهان 1954 سودآور شد به مرحله 1 چهارم آخرین بهترین راه پیدا تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید این باعث خوشحال از بزرگی شد. مقر فیفا در داخل سوئیس است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون احتمالاً در داخل جام جهان تفریحی تنبل. پس به همین دلیل ناکام {ماندن} این نیروی کار در داخل جام جهان 1998 فرانسه را انتخاب کنید و انتخاب کنید جام جهان 2002 بین کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژاپن، سوئیسی ها سودآور شدند به جام جهان صعود کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون برای پنجمین موارد به جام جهان بهترین راه یافته اند. سوئیس در داخل مقدماتی جام جهان 2022 کار کردن خوبی داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأیید شد کدام ممکن است نیروی کار سختی برای شکست ارائه است.

با این وجود نتیجه نهایی {کار} این نیروی کار در داخل یورو 2020 بود کدام ممکن است توانست همراه خود {حذف} فرانسه قهرمان جهان به مرحله 1 چهارم آخرین بهترین راه یابد.

سوئیس در داخل فینال جام جهان نیز رکورد نامطلوب دارد. نیروی کار سراسری {فوتبال} سوئیس در داخل 22 تفریحی متوالی جام جهان بین 12 ماه های 1934 به همان اندازه 1994 کمتر از عالی موارد دروازه شخصی را باز شده میدان دید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سودآور به پرونده کلین شیت نشد به همان اندازه رکوردی را به پرونده برساند.

بعد از همه سوئیس در داخل فینال جام جهان 2006 نیز رکورد جالبی را پرونده کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اولیه کشوری تبدیل شد به کدام ممکن است با بیرون گل در کل جام جهان {حذف} شد. این نیروی کار همراه خود فرانسه، توگو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره جنوبی همگروه بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون گل خورده به مرحله بعد صعود کرد، با این وجود در داخل دیدار مقابل اوکراین {در حالی که} fiddling با جذب می کند با بیرون گل منجر به، در داخل ضربات پنالتی نکرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیروز شد. جهان. فنجان سمت چپ

یکی از بهترین کار کردن سوئیس در داخل جام جهان {فوتبال} 3 بار حضور در داخل مرحله 1 چهارم آخرین در داخل 12 ماه های 1934، 1938 را انتخاب کنید و انتخاب کنید 1954 بود. ممکن است میزبان مسابقه در داخل 12 ماه 1954 بوده اند. ممکن است در داخل مرحله 1 چهارم آخرین به مصاف اتریش رفتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید 7 بر 5 شکست خوردند. این نتیجه نهایی همچنان مطمئناً یکی زیباترین دیدارهای گذشته تاریخی جام جهان به همین دلیل 12 ماه 1954 است.

ستاره

ژ

سوئیس؛  آیا آنها تعجب آور هستند؟

هافبک سابق لیورپول همراه خود سه تفریحی جام جهان مطمئناً یکی ماهر ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید محوری ترین گیمرها نیروی کار کشورش محسوب می تواند کدام ممکن است تعیین گرفت در داخل نقل را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتقالات زمستانی در داخل لیگ آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروی کار {فوتبال} شیکاگو فایر تفریحی تنبل. او می رود همراه خود 100 تفریحی سراسری ماهر ترین شرکت کننده نیروی کار سراسری سوئیس است، در داخل گلزنی نیز سودآور بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا به امروز 26 گل به ثمر رسانده است.

معلم سلامتی

مراد یکین

سوئیس؛  آیا آنها تعجب آور هستند؟

فدراسیون {فوتبال} سوئیس معرفی شد کدام ممکن است مورات یاکین شناخته شده به عنوان سرمربی اخیر سوئیس گزینه جایگزین برای ولادیمیر پتکوویچ شده است کدام ممکن است پس به همین دلیل صعود او می رود به مرحله 1 چهارم آخرین مسابقه قهرمانی اروپا، این نیروی کار را انصراف کرد. یاکین کاپیتان سابق سوئیس بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید 49 تفریحی سراسری در داخل لیگ های آلمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیه مشارکت در داد. تخصص آموزش یاکین جای می دهد خرید 2 عنوان قهرمانی لیگ سوئیس همراه خود بازل در داخل 12 ماه های 2013 را انتخاب کنید و انتخاب کنید 2014 را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکست ارائه چلسی در داخل محل اقامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیرون به همین دلیل محل اقامت در داخل مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا 14-2013 است. سوئیس همراه خود نتیجه نهایی 4 بر 0 قطر را شکست داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل مرحله مقدماتی جام جهان قطر را قطعی کرد. در داخل نتیجه نهایی قرارداد معلم مورات یاکین به طور {خودکار} به همان اندازه 12 ماه 2024 تمدید شد. یاکین 47 ساله در داخل ماه اوت گزینه جایگزین برای ولادیمیر پتکوویچ شد. او می رود تا به امروز در داخل هیچ عالی به همین دلیل 7 تفریحی شخصی شکست نخورده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمولی 2.14 {امتیاز} در داخل {هر} تفریحی را به کف دست معرفی شده است است.

نیروی کار سراسری سوئیس در داخل عالی به نظر می رسید

عنوان: مرحله 1 چهارم آخرین جام جهان 1934، 1938 را انتخاب کنید و انتخاب کنید 1954

یکی از بهترین گلزن: الکساندر فری (42 گل)

احتمالاً بیشترین تفریحی شده: هاینز هرمان (118 تفریحی سراسری).

نحوه صعود: شناخته شده به عنوان نیروی کار اول گروه صعود کنید

کار کردن چرخه زودتر: {حذف} در داخل عالی {هشتم} آخرین

انتهای پیام