سناتور دموکرات زمان شایعه نویسی جمهوری خواه شومر را زیر سوال می برد


یک سناتور دموکرات زمان سخنرانی آتشین چاک شومر رهبر اکثریت مجلس سنا را زیر سوال برد که جمهوری خواهان را بر سر مذاکرات پیرامون افزایش سقف بدهی فدرال که باعث شد سناتور جو مانچین دچار تردید شود و نمایندگان جمهوریخواه بخاطر ناراحت شدن از بین بروند ، زیر سوال برد.

شومر ، در سخنرانی پنجشنبه گذشته در صحن سنا ، پس از آنکه 11 سناتور جمهوری خواه در کنار همه 50 دموکرات برای پایان دادن به مناظره و افزایش کوتاه مدت محدودیت استقراض کشور ، با جمهوری خواهان به خاطر “بازی خطرناک و خطرناک حزبی” مخالفت کردند. به

این محدودیت در رای گیری از طریق حزب تا ماه دسامبر تمدید شد.

سناتور کریس کونز (D-Del.) به “فاکس نیوز یکشنبه” گفت که او ناامیدی رهبر دموکرات را از این روند درک می کند ، اما زمان نظرات او “ممکن است بهترین نبوده باشد.”

کونز به کریس والاس مجری می گوید: “صادقانه بگویم ، من با دلایلی که سناتور شومر آنقدر ناامید بود موافقت کردم که این اختلاف نظر بر سر بدهی خطرناک بود ، غیر ضروری بود ، یک بحران تولید شده بود.”

چاک شومر رهبر اکثریت سنا
چاک شومر ، رهبر اکثریت سنا مدعی است جمهوریخواهان با سقف بدهی فدرال “یک بازی حزبی خطرناک و پر مخاطره” انجام می دهند.
گتی ایماژ

“اما تا حدی دلیل این که سناتور منچین سرش را در دستانش گرفته بود این بود که او فکر می کند رهبران ما باید مستقیماً با یکدیگر صحبت کنند. سناتور ادامه داد و همه ما قبول داریم که به ثبات بیشتری در کنگره و کشورمان نیاز داریم.

کونز می گوید: “بنابراین در حالی که من کاملاً ناامیدی عمیق رئیس جمهور شومر را درک می کنم ، زمان ممکن است بهترین زمان نبوده باشد.”

سناتور جو مانچین
سناتور جو مانچین پس از سخنرانی تفرقه انگیز چاک شومر ، رهبر اکثریت سنا گفت “مدنیت از بین رفته است.”
REUTERS

والاس با اشاره به عملکرد کونز ، پیشنهاد داد: “شاید ما باید در این زمان رئیس جمهور منچین را بگوییم” ، با اشاره به این که دموکراتهای ویرجینیای غربی در سنای 50-50 تقسیم شده رای مهمی داشتند.

منچین در حالی که شومر قبل از خروج صحبت می کرد ، در حالی که چهره اش را در دستانش نگه داشته بود ، ضبط شد.

سن  کریس کونز ، دی دل.
سناتور کریس کانز استدلال می کند که اعتراض چاک شومر رهبر اکثریت سنا به جمهوری خواهان به ایجاد “ثبات در کنگره و کشور ما” کمک نمی کند.
گتی ایماژ

منچین لحظاتی بعد گفت: “من فکر نمی کردم این زمان مناسب باشد.” “ما باید سلاح زدایی کنیم. شما نمی توانید سیاست بازی کنید. هیچکدام از ما نمی توانیم – در هر دو طرف. تمدن از بین رفته است. “

اظهارات شومر جمهوری خواهان ، از جمله میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا را برانگیخت و گفت جمهوری خواهان برای افزایش سقف بدهی به دموکرات ها ملحق نخواهند شد.

سناتور جو مانچین با خجالت به تهاجم چاک شومر رهبر اکثریت مجلس سنا به جمهوری خواهان واکنش نشان داد.
سناتور جو مانچین با خجالت به تهاجم چاک شومر رهبر اکثریت مجلس سنا به جمهوری خواهان واکنش نشان داد.
C-SPAN

دیشب جمهوریخواهان خلاء رهبری را پر کردند که از ژانویه سنا را دچار مشکل کرده است. مک کانل روز جمعه در نامه ای به بایدن ، رئیس جمهور آمریکا نوشت ، من برای اطلاع رسانی به شما می گویم که اگر دولت دموکرات شما وارد بحران دیگری شود که دیگر قابل اجتناب نیست ، دیگر چنین کمکی نمی کنم.

مک کانل (R-Ky.) به واکنش منچین به این سخنرانی اشاره کرد.

میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا
میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا از سخنرانی “حزبی ، عصبانی و خورنده” رهبر اکثریت سنا در مورد رهبری جمهوریخواهان ناامید شد.
AP

دیشب ، در یک نمایش عجیب ، سناتور شومر در یک سخنرانی انقدر منفجر شد که بسیار حزبی ، عصبانی و خورنده بود به طوری که حتی سناتورهای دموکرات نیز از نظر او و برای او شرمسار بودند. این عصبانیت الگوی بی کفایتی عصبانی سناتور شومر را در بر گرفت و تشدید کرد. “مک کانل نوشت.

دیدگاهتان را بنویسید