سناتور جو مانچین در طول سخنرانی جمهوری خواه چاک شومر ناامیدی را نشان می دهد


سناتور جو مانچین طاقت تماشای سخنرانی چاک شومر رهبر اکثریت مجلس سنا را نداشت و پنجشنبه شب روی صورت خود را پوشاند و صورت خود را پوشاند و در نهایت در هنگام اظهار نظرها کنار رفت.

واکنش پویا زمانی رخ داد که شومر قبل از اینکه سنا به طور رسمی اختیار استقراض دولت را تمدید کند ، صحبت می کرد – و همه اینها توسط یک دوربین CSPAN ضبط شد.

شومر اظهارات خود را در حالی آغاز کرد که مانچین پشت دوربین نشسته بود.

در حالی که شومر سرزنش میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا و سناتورهای جمهوری خواه را سرزنش می کرد ، به نظر می رسید که منچین ابتدا سر تکان داد و کف دستان خود را با ناراحتی به صورتش فشار داد.

“[Senate Minority] رهبر [Mitch] شومر گفت ، مک کانل و جمهوری خواهان سنا اصرار داشتند که راه حلی برای سقف بدهی می خواهند – اما دموکرات ها باید به تنهایی آن را با گذراندن یک روند آشتی کشیده ، پیچیده و خطرناک افزایش دهند.

جو مانچین سرش را تکان داد و بعد از صحبت های چاک شومر کف دست هایش را روی صورتش فشرد.
جو مانچین سرش را تکان داد و کف دستش را روی صورتش فشرد ، در حالی که چاک شومر در سخنرانی خود در GOP به صدا در آمد.
AP

کمتر از یک دقیقه بعد ، هنگامی که شومر همچنان مک کانل را هدف قرار می داد ، منچین در حال دور شدن دیده می شد.

پس از آن ، خارج از اتاق ، مانچین این سخنرانی را محکوم کرد.

منچین به خبرنگاران گفت: “من فکر نمی کردم در حال حاضر مناسب باشد.”

“ما باید سلاح زدایی کنیم. شما نمی توانید سیاست بازی کنید. هیچ یک از ما نمی تواند – در هر دو طرف ، “منچین گفت. “تمدن از بین رفته است.”

میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا ، توسط چاک شومر در سخنرانی خود در حزب جمهوریخواه مورد انفجار قرار گرفت ، زیرا منچین در حال تکان دادن سر خود در آن لحظه مشاهده شد.
میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا ، توسط چاک شومر در سخنرانی خود در حزب جمهوریخواه مورد انفجار قرار گرفت ، زیرا منچین در حال تکان دادن سر خود در آن لحظه مشاهده شد.
AP

هیچ جمهوری خواهی به تصویب قانون واقعی افزایش سقف بدهی رأی نداد ، اما رای حزب با 50-48 رأی پس از آنکه 11 جمهوریخواه دقایقی پیش به پایان بحث درباره این اقدام رای دادند ، نتیجه قطعی بود.

دیدگاهتان را بنویسید