سناتور ایالتی فرماندار را وادار می کند تا از نگهبانان سوگند در اجرای قانون و ارتش تحقیق کند


سناتور ایالت بروکلین ، زلنور میری ، پس از آنکه گزارش WNYC/Gothamist پیوندهای آشکاری بین نیروی انتظامی و نیروهای نظامی نیویورک و نگهبانان سوگند ، مخالف دولت مسلح ، فاش کرد ، از کتی هوچول ، فرماندار نیویورک خواست تا نسبت به “ریشه کنی” افراط گرایی متعهد شود. گروهی که ظاهراً اعضای آن در شورش کنگره آمریکا در ژانویه نقش داشتند.

میری در نامه ای که روز جمعه به فرماندار ارسال کرد ، شبه نظامیان افراطی را “تهدید جدی برای امنیت عمومی” خواند و از هوچول خواست تا روشن کند که چه اقداماتی برای تحقیق و شناسایی اعضای گروه در صفوف نیروهای انتظامی و نظامی در این زمینه در حال انجام است. دولت.

میری در این نامه می گوید: “نیویورکی ها باید اطمینان داشته باشند که کسانی که وظیفه حفاظت از جوامع ما را بر عهده دارند ، مخالفت مشترکی با خشونت های افراطی و ناسیونالیسم شبه نظامی دارند.”

سناتور به طور خاص ادوارد کیروز ، رئیس ستاد گارد نیویورک را پرچم گذاری کرد ، نام او در گزارشات عضویت که از گروه هک شده بود و به یک سازمان غیر انتفاعی متمرکز بر شفافیت اینترنت منتقل شده بود ، منتقل شد که هفته گذشته داده ها را منتشر کرد.

گارد نیویورک یک نیروی داوطلب ایالتی است. کیروز به فرماندار گزارش می دهد و همچنین کارمند غیرنظامی بخش امور نظامی و دریایی ایالت نیویورک است که بر 20000 پرسنل نظامی و نگهبانان سراسر ایالت نظارت می کند.

کیروز در ایمیلی به WNYC/Gothamist اعتراف کرد که در The Oath Keepers ثبت نام کرده است ، اما می گوید که به طور فعال در این سازمان مشارکت نداشته و هرگز در هیچ یک از فعالیت های آن شرکت نکرده است. اما در گزارشات ، ورودی مربوط به کارمند گارد نیویورک به توانایی وی در “استخدام از ارتش نیویورک و گارد هوایی ، گارد ایالت نیویورک و USCG اشاره دارد. [Coast Guard] کمکی. »

در پاسخ به نامه Myrie ، Hazel Crampton-Hays ، سخنگوی فرماندار Hochul ، تأیید کرد که دفتر وی در حال بررسی موضوعات مطرح شده توسط سناتور ایالتی و در حال بررسی “وضعیت در گارد نیویورک” است.

کرامپتون-هایس گفت: “فرماندار هوچول در برابر دیدگاه های افراطی و عدم تحمل نفرت انگیز تحمل صفر دارد.”

کیروز بلافاصله به درخواست اظهار نظر در مورد نامه پاسخ نداد.

تحقیقات اولیه Gothamist/WNYC همچنین دو افسر NYPD را نشان داد که به نظر می رسد برای شبه نظامیان ثبت نام کرده اند ، در کنار ده ها تن از اعضای فعلی و سابق اجرای قانون در سراسر ایالت.

بیل دی بلازیو ، شهردار شهر نیویورک گفت که هر افسری که به گروه وفادار شده است باید اخراج شود. شهردار که روز جمعه در برنامه نمایش برایان لرر WNYC صحبت می کرد ، گفت که رهبری خاص مورد بررسی قرار می گیرد ، اما او شهر را به بررسی همه اعضای NYPD برای ارتباطات احتمالی افراطی راهنمایی نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید