سس لوبیا سیاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذرت


این را بساز سس لوبیا سیاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذرت سرراست به ساده در داخل 10 {دقیقه}! طراوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پر جنب و جوش است، بهترین برای مناسبت ها، شدید سرراست برای راه اندازی، و به طرز شگفت انگیزی وابستگی آور است!

  سس لوبیا سیاه و ذرت در یک کاسه شیشه ای

این پیش‌وعده های غذایی (هر دو میان‌وعده) مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرشار به همین دلیل لوبیا سیاه، ذرت، پیاز زرشکی، هالاپینو را انتخاب کنید و انتخاب کنید گشنیز دقیق شده است… این سالسا همراه خود لوبیا سیاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذرت اصل غذای {مورد علاقه} من خواهم کرد برای مناسبت هر دو غذاخوری است. افراد معمولاً به همین دلیل من خواهم کرد اصل وعده های غذایی را می پرسند، متعاقباً در داخل همین جا آمده است.

اگر این سالسا را ​​بررسی کنید، شدید تحمل تاثیر قرار {خواهید گرفت}. به طور قابل توجهی، می توانید داشته باشید فرض نخواهید کرد کدام ممکن است چنین چرخ دنده آسان ای می توانند همراه خود هم سبک خوبی داشته باشند! من خواهم کرد آن قرار است را همراه خود تا حدودی زیره، نمک، آب لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقداری روغن زیتون مزه دار کردم.

طرز تولید این سالسا را ​​تماشا کنید

محتویات غالب

لوبیا سیاه. می توانید لوبیا سیاه را خودتان بپزید هر دو کنسرو لوبیا بخرید.

ذرت. من خواهم کرد واقعاً دوست دارم در هر زمان که کدام ممکن است بتوانم به همین دلیل کالا اخیر استفاده بیشتر از کنم، متعاقباً وقتی ذرت فصل است، ترجیح می {دهم} به همین دلیل کالا اخیر استفاده بیشتر از کنم. ذرت منجمد کنسرو شده هر دو ذوب شده نیز در واقع می تواند همراه خود استفاده بیشتر از شود.

عالی پیاز. پیاز زرشکی عالی نتیجه نهایی را دارد، با این وجود می توان به همین دلیل پیاز سفید نیز استفاده بیشتر از کرد.

هالاپینیو. این فلفل ها سایه، سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا حدودی حرارت را به سس اضافه می کنند. قرار است به آنها بروند را نادیده نگیرید!

گشنیز. اگر به همین دلیل دنبال کنندگان گشنیز نیستید، می توانید آن قرار است را جدا بگذارید هر دو به همین دلیل جعفری، ریحان هر دو پیازچه در عوض بیشترین استفاده را ببرید.

لیموناد. آب لیمو سبک زیادی به سالاد می دهد. اگر لیمو را پیدا نکردید به همین دلیل آن قرار است بیشترین استفاده را ببرید.

روغن زیتون. روغن زیتون فوق بکر در میان {مزایا} را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک های اضافه شده برای بهزیستی را فراهم می کند.

پودر زیره. این ادویه ها اختیاری موجود هستند، با این وجود به صورت جداگانه فقطً همراه خود این سس ست می شوند.

نمک.

آگاه باشید: گوجه فرنگی نیز عالی افزودنی شگفت انگیز به این سس است. من خواهم کرد معمولاً به همین دلیل آن قرار است صرف تذکر می کنم در نتیجه سالسا به خوبی همراه خود گوجه فرنگی درون آن قرار است ذخیره نمی شود. متعاقباً، اگر پیشنهاد می کنید سس را در کل روز بخورید، مقداری گوجه فرنگی دانش شده به آن قرار است اضافه کنید. با این وجود، اگر آن قرار است را برای عالی مناسبت هر دو مناسبت شام دقیق می‌کنید هر دو پیشنهاد می کنید آن قرار است را برای قبلی روز محافظت کنید، سالم تر است آن قرار است را بیرون از در بگذارید.

طرز تولید سس لوبیا سیاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذرت

1. کل شما چرخ دنده سس را در داخل عالی کاسه {متوسط} ​​بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی مخلوط شده کنید. بچشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل صورت لزوم ادویه ها را مطابق نیاز شخصی اصلاح کنید.

2. همراه خود چیپس ترتیلای ترد شناخته شده به عنوان دیپ خوش ذوق سرو کنید. هر دو در داخل بالای وعده های غذایی، در داخل تاکو، سالاد، بوریتو و بسیاری دیگر سرو کنید… به همین دلیل {هر} تذکر شگفت انگیز است!

  سالسا لوبیا سیاه و ذرت با چیپس ترتیلا در کناره

طرز محافظت سس لوبیا سیاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذرت

این سس را در داخل یخچال، در داخل ظرف در داخل معامله بسته محافظت کنید به همان اندازه 3 روز. اگر به همین دلیل در گذشته کنار هم قرار دادن می‌کنید، سالم تر است آب لیمو، روغن زیتون، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیره را دقیق در گذشته به همین دلیل سرو اضافه کنید.

اضافات خوش ذوق

اگر واقعاً احساس سفر می کنید یا به سادگی را هر چیز را همراه خود هم مخلوط شده کنید، می توانید چرخ دنده {زیر} را به این سس سالسا اضافه کنید:

 • آووکادو (عالی آووکادو عظیم، دانش شده در داخل {هر} اصل)
 • فلفل (قبض شده، 1 فنجان در داخل {هر} اصل)
 • فلفل دلمه ای تفت دانش شده (قبض شده، 1 فنجان در داخل {هر} اصل)
 • کرفس (قبض شده، 1 فنجان در داخل {هر} اصل)
 • هویج (قبض شده، 1 فنجان در داخل {هر} اصل)

چگونه می توانید به همین دلیل این سس لذت بردن ببریم

 • این سس لوبیا سیاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذرت را سرو کنید شناخته شده به عنوان پیش وعده های غذایی همراه خود چیپس ترتیلا.
 • تاکو دقیق کنید مقداری تورتیلا، خروس/میگو/توفو، سالسا را انتخاب کنید و انتخاب کنید چیزی کدام ممکن است رفیق دارید بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکوی شخصی را دقیق کنید.
 • بهترینها {هر} مقامی همراه خود این سس خوش ذوق
 • شناخته شده به عنوان غذای جانبی. آن قرار است را همراه خود غذاهای {مورد علاقه} شخصی سرو کنید!
 • در داخل سیم پیچ بسیار زیاد نخود را روی عالی تورتیلا آرد عظیم اضافه کنید، تا حدودی سس، خروس هر دو میگو اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید رول کنید.
 • این سس همراه خود {هر} عالی به همین دلیل این اصل العمل ها شگفت انگیز می تواند باشد: سیب زمینی کبابیرا انتخاب کنید و انتخاب کنید برنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوبیارا انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکو سیب زمینیرا انتخاب کنید و انتخاب کنید قابلمه برنج خروسرا انتخاب کنید و انتخاب کنید ماهیتابه خروس را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنج زرد & اصولاً!
  نمای نزدیک از سس لوبیا سیاه و ذرت

{امیدوارم} به همین دلیل این پیش غذای اخیر، درخشان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پر جنب را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوش شادی کنید! این خوش ذوق، دلچسب، مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی خنک شدن خوش به اینجا رسید به همین دلیل غذاهای با کیفیت حرفه ای است. به سادگی کافی خوش ذوق است کدام ممکن است بتوان آن قرار است را {به هر} وعده غذایی اضافه کرد، اما چه زمانی قطعنامه به مصرف کردن رادیکال کاسه دارید، اجباری نباید باشد واقعاً احساس گناه کنید!

راهی که در آن های بیشتری برای بهره مندی از لوبیا سیاه

سس لوبیا سیاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذرت

تانیا سرآشپز

این سالسا لوبیا سیاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذرت سرراست را به ساده در داخل 10 {دقیقه} دقیق کنید! طراوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پر جنب و جوش است، بهترین برای مناسبت ها، شدید سرراست برای راه اندازی، و به طرز شگفت انگیزی وابستگی آور است!

زمان سازماندهی 10 از واقعی

کامل زمان 10 از واقعی

عالی {مسیر} پیش وعده های غذایی

ظرف ها مکزیکی

سهمیه ها 4 سهمیه ها

انرژی 266 انرژی

قطعات

 • 1 می تونی لوبیا سیاه تخلیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبکشی کنید
 • 1 می تونی ذرت کنسرو شده تخلیه شده
 • ½ معمول پیاز زرشکی مکعبها
 • 3 فرم فلفل بی تجربه مکزیکی دانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاس ها
 • فنجان گشنیز دانش شده
 • ¼ فنجان لیموناد
 • ¼ فنجان روغن زیتون اضافه شده
 • ½ قاشق چایخوری. نمک
 • ½ قاشق چایخوری. پودر زیره

جهت ها

 • کل شما چرخ دنده سس را در داخل عالی کاسه {متوسط} ​​بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی هم بزنید. بچشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل صورت لزوم ادویه ها را مطابق نیاز شخصی اصلاح کنید.

 • همراه خود چیپس ترتیلای ترد شناخته شده به عنوان عالی دیپ خوش ذوق سرو می تواند باشد. هر دو در داخل بالای وعده های غذایی، در داخل تاکو، سالاد، بوریتو و بسیاری دیگر سرو کنید… به همین دلیل {هر} تذکر شگفت انگیز است!

نظر

راهی که در آن های بهره مندی از این سس

 • این سس لوبیا سیاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذرت را سرو کنید شناخته شده به عنوان پیش وعده های غذایی همراه خود چیپس ترتیلا.
 • تاکو دقیق کنید مقداری تورتیلا، خروس/میگو/توفو، سالسا را انتخاب کنید و انتخاب کنید چیزی کدام ممکن است رفیق دارید بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکوی شخصی را دقیق کنید.
 • بهترینها {هر} مقامی همراه خود این سس خوش ذوق
 • شناخته شده به عنوان غذای جانبی. آن قرار است را همراه خود غذاهای {مورد علاقه} شخصی سرو کنید!
 • در داخل سیم پیچ بسیار زیاد نخود را روی عالی تورتیلا آردی عظیم اضافه کنید، مقداری سس، خروس هر دو میگو اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید رول کنید.
 • این سس همراه خود {هر} عالی به همین دلیل این اصل العمل ها شگفت انگیز می تواند باشد: سیب زمینی کبابیرا انتخاب کنید و انتخاب کنید برنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوبیارا انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکو سیب زمینیرا انتخاب کنید و انتخاب کنید قابلمه برنج خروسرا انتخاب کنید و انتخاب کنید ماهیتابه خروس را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنج زرد& اصولاً!

خبره

انرژی: 266انرژیکربوهیدرات ها: 27gپروتئین: 7gچربی ها: {پانزدهم}gچربی ها های اشباع شده: 2gسدیم: 351میلی خوب و دنجپتاسیم: 374میلی خوب و دنجابتدایی: 6gقند: 1gویتامین A: 203IUویتامین سی: 19میلی خوب و دنجکلسیم: 26میلی خوب و دنجاهن: 2میلی خوب و دنج

نمی شود قانون سرانگشتی را {امتحان} کرده اید؟تذکر شخصی را در داخل {زیر} بنویسید، من خواهم کرد بی صبرانه انتظار گوش دادن به آن می توانید داشته باشید هستم!