ساکون بارکلی از غول ها ناامیدی های مصدومیت را نشان می دهد


کوکتل داخلی اعتماد به نفس و سلامتی که ساکون بارکلی خستگی ناپذیر برای بازگرداندن آن تلاش کرد ، سرانجام بازگشت.

غولها در حال بازگشت یکشنبه در برابر کابوی ها آماده بودند تا در هفته چهارم با ساختن 126 حیاط و اجرای دو مرحله ای ، صحبت از ACL پاره شده خود را به گذشته برسانند.

بارکلی گفت: “شما فقط می دانید که چه موقع یک بازی خوب دارید ، می توانید بگویید ، وقتی احساس خوبی دارید ، و من قبل از بازی دالاس احساس بسیار خوبی داشتم.”

سپس ، در ششمین ضربه تهاجمی غول ها ، بارکلی به طور تصادفی پا به پای جوردان لوئیس گذاشت و سرش را در جهت دیگر چرخانده بود تا پاس ناقصی را تماشا کند. او به تنهایی روی نیمکت پرید ، جایی که مچ پای پیچ خورده اش فوراً متورم شد.

آن زمان بود که بارکلی دیگر نمی توانست ناراحتی های خود را پنهان کند.

بارکلی می گوید: “من نمی خواستم سوار بر گاری شوم زیرا آخرین باری که روی گاری بودم برای فصل خارج بودم.” “من نمی خواستم این ذهنیت را داشته باشم ، اما همانطور که بچه ها مچ پای من را دیدید ، راه رفتن روی آن بسیار دشوار بود حتی اگر می خواستم آن را محکم کنم.”

بارکلی پنجشنبه تمرین نکرد و تقریباً یکشنبه برابر رامز بازی نخواهد کرد. او می تواند بیش از یک بازی در قفسه باشد.

اگر برای 10 یا 11 ماه تمرین مجدد داشته باشید و دوباره به زمین بازگردید و سپس با تکان خوردن مچ پای خود و پا گذاشتن روی پای دیگران ، صدمه ای به ذهن شما برسد؟ بارکلی گفت. “شما ناامید خواهید شد. خسته می شوی. شما انسان هستید. من انسان هستم بنابراین بدیهی است که شما با افکار منفی روبرو هستید. یک یا دو روز فرصت دارید تا فکر کنید و این جمله “چرا من؟” ذهنیت

غول های نیویورکی در حال پشت سر گذاشتن ساکون بارکلی (26) در تمرین با رسانه ها صحبت می کنند ،
مصدومیت مچ پا ساکون بارکلی درست زمانی رخ داد که او دوباره احساس خوبی در مورد بازی خود داشت.
کوری سیپکین

“با نگاهی به نحوه واکنش خود ، از خودم ناامید شدم ، اما به این ورزش بسیار اهمیت می دهم. من خیلی به هم تیمی هایم اهمیت می دهم. دلیل دیگر ناامیدی من این است که احساس می کنم آنها را ناامید می کنم. در حال حاضر ، من آمادگی بازگشت به سر کار و بهبود بهتر را دارم. “

این سومین بار است که بارکلی به دلیل مصدومیت زمان خود را از دست می دهد و مربوط به سه بازی غیبت مچ پا در سال 2019 است. این سوخت کافی برای منتقدان است که با استفاده از انتخاب شماره 2 در بازی موافق نبودند. پیش نویس سال 2018 به دلیل فرسودگی و موقعیتی که در آن وجود دارد می گوید بارسلونا نمی تواند قرارداد بزرگی را به بارکلی بدهد ، در حالی که بهترین بازیساز تیم در خارج از فصل به دنبال یک قرارداد است.

بارکلی گفت: “من فقط آنچه را که می توانم کنترل کنم کنترل می کنم و در حال حاضر تنها چیزی که می توانم کنترل کنم این است که راهی برای بازگشت به میادین با مراقبت از بدن خود پیدا کنم.” همه این موارد دیگر از کنترل من خارج هستند ، بنابراین من حتی نمی توانم روی آن تمرکز کنم. صادقانه بگویم ، آخرین چیزی که به ذهنم می رسد امنیت مالی یا مذاکرات قراردادی است. “

در جستجوی پوشش نقره ای ، بارکلی امیدوار است که زمان تعطیلی ناشی از مچ پای چپ برای زانوی راست ترمیم شده وی مناسب باشد.

اگر فکر نکنم که می توانم مشارکت کنم ، هرگز خود را در زمین فوتبال قرار نمی دهم ، یا فکر نمی کنم بتوانم از خودم محافظت کنم ، مهم نیست که آیا این مصدومیت قبل از مصدومیت بزرگ بوده یا مصدومیت بعد از آن بوده است. بارکلی گفت: “این یک آسیب جدی است.” “هر زمان که آماده رفتن باشم ، می روم.”

دیدگاهتان را بنویسید