سالاد نخود تن – اصل العمل های فصلی مفید


سالاد تن نخود منصفانه {نسخه} طبیعی به دلیل سالاد ماهی تن پایه است. همراه خود افتخار داشتن تمام سبک های استاندارد منصفانه سالاد رایج، ماهی تن را تحت هیچ شرایطی به دلیل بازو نخواهید داد! روی کاهو هر دو روی منصفانه تکه نان سبوس دار برشته شده سرو کنید.

سالاد تن ماهی با نخود در بشقاب سفید با ترشی حربا

چرا ما این اصل پخت سالاد نخود را رفیق {داریم}

{هر} شکل از سالاد به زودی کدام ممکن است خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل عین جاری سیر کننده باشد یا نباشد منصفانه {امتیاز} در داخل کتاب الکترونیکی ما است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی می تواند سالاد تن همراه خود نخود. ظرف 10 {دقیقه} همراه خود هم ترکیبی می تواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود نخود مبتلا به پروتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر، {سبزیجات} ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه سس خامه ای آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل عین جاری خوش ذوق پر می تواند.

هوموس در داخل ماهی تن را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی خروس در داخل سالاد فوق العاده مفید به نظر می رسد. من خواهم کرد آن قرار است را غیر از خروس {در این} سالاد “خروس” نخود همراه خود سالسا آووکادو استفاده بیشتر از کردم.

این اصل تولید سالاد تن نخود برای تولید وعده های غذایی نیز خارق العاده است – آن قرار است را قبل موعد تولید کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن قرار است را برای ناهار در داخل تمام اندازه هفته روی منصفانه تشک کاهو هر دو روی منصفانه تکه نان نگاهی به غلات فشرده خواستن کنید.

آرزو می کنند تعویض {سبزیجات} پر از سرگرمی تر برای شرکت در هستید؟ امتحان کنید گوش ماهی {سبزیجات} را همراه خود قارچ شیپوری مناسب کنید. ممکن است شگفت آور هستند!

چرخ دنده اساسی این اصل وعده های غذایی

پیاز قرمز، کرفس، نخود، دیژون، سیر، سس مایونز و سرکه اندازه گیری شده و روی میز چیده شده است.

کنسرو نخود

کنسرو نخود منصفانه اصل العمل فوق العاده به زودی است. ما عاشق سدیم کم هستیم، اما چه زمانی نخود را غالبا کنسرو می‌کنید، مشکلی معمولاً نیست! فقط {مقدار} نمکی را کدام ممکن است اضافه می کنید در گذشته به دلیل مزه کردن بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نزدیک به چاشنی آن قرار است را اصلاح کنید.

کرفس

کرفس اخیر یک پارچه پایه در داخل سالاد تن ماهی است، به همین دلیل در واقع در داخل سالاد هوموس ماهی تن ما به نظر می رسد می تواند! قابل توصیه می‌کنم کرفس را در داخل فویل حلبی بسته نرم افزاری بندی کنید – این {کار} باعث می‌شود مدت زمان بیشتری ترد نگه دارد.

پیاز زرشکی

اگر دم بازو دارید به دلیل پیاز سفید و حتی پیاز بی تجربه بیشترین استفاده را ببرید. پیاز زرشکی پایه‌تر است، با این وجود {هر} کدام مؤثر است.

سس مایونز همراه خود روغن زیتون

من خواهم کرد واقعاً دوست دارم به دلیل سس مایونز همراه خود روغن زیتون و حتی سس مایونز همراه خود روغن آووکادو استفاده بیشتر از کنم، با این وجود به ایمن . برای وگان حفظ این اصل به دلیل سس مایونز طبیعی بیشترین استفاده را ببرید.

میخک را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر

سیر اخیر {در این} اصل وعده های غذایی موثرترین است! اگر ترجیح می دهید به دلیل پودر سیر بیشترین استفاده را ببرید، همراه خود ½ قاشق چایخوری تنظیم کنید.

دیژون

خردل دیژون کمی فقط به سالاد فراهم می کند. من خواهم کرد آن قرار است را به اشکال از سرکه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سس های خودت کار کن هم اضافه می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل وسایلی است کدام ممکن است نیاز به در داخل انباری من خواهم کرد داشته باشم!

سرکه شراب سفید

حتی می تواند می توانید به دلیل سرکه شراب زرشکی، سرکه سفید مقطر، سرکه ترخون هر دو سرکه برنج بیشترین استفاده را ببرید.

آماده سازی {گام به گام} تولید سالاد تن نخود

نخود له شده در یک کاسه شیشه ای و یک عکس دیگر با نخود کامل به یک کاسه شیشه ای اضافه شده است.

مرحله 1: نیمی به دلیل نخود را له کنید

منصفانه قوطی نخود را به 1 کاسه عظیم همزن اضافه کنید. همراه خود بهره مندی از مزایای چنگال کمی فقط له کنید.

مرحله 2: باقی مانده نخود را اضافه کنید

قوطی های بقیه نخود را اضافه کنید به همان اندازه احساس ممکن است متفاوت نگه دارد.

نخود، کرفس و پیاز قرمز در یک کاسه شیشه ای، سالاد نخود و ماهی تن در یک کاسه شیشه ای

مرحله {سوم}: کرفس را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیاز زرشکی را اضافه کنید

برای ترد تا حد زیادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک منصفانه سالاد ماهی تن پایه، کرفس ریز دانش شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیاز زرشکی را اضافه کنید.

مرحله 4: همراه خود سس هم بزنید

سس مایونز، سیر، دیژون را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرکه را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه ترکیبی شوند. برای سبک ارائه همراه خود نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل اضافه شده مزه دار کنید. روی نان نگاهی به هر دو روی کاهو همراه خود ترشی شوید سرو کنید.

سالاد تن نخود در یک کاسه سفید کم عمق با بشقاب و شیشه در پس زمینه

سوالات معمولاً پرسیده می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید توصیه {تخصصی}

آیا قادر هستم؟ این را با بیرون مایونز مناسب کنم؟

می توانید این سالاد تن نخود را با بیرون سس مایونز همراه خود گزینه جایگزین برای کردن سس مایونز همراه خود ماست یونانی هر دو طبیعی پرچرب مناسب کنید.

روش ها این فشار را ذخیره کنم؟

این سالاد تن ماهی نخود را در داخل ظرف در داخل بسته نرم افزاری در داخل یخچال به همان اندازه 4 روز حفظ کنید. من خواهم کرد فریز کردن این را قابل توصیه {نمی کنم}.

اصل العمل های اضافه شده هوموس که قادر خواهید بود بررسی کنید

همراه خود تشکر برای مطالعه. اگر این اصل وعده های غذایی را مناسب می‌کنید، لطفا همراه خود {گذاشتن} {امتیاز} ستاره را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزیابی در داخل فاز بازخورد {زیر} به ما بگویید.

سیستم چاپ


او می رود توضیح دادن کرد

طرز تولید سالاد تن ماهی همراه خود نخود آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق! این سالاد طبیعی خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید فقط {راضی کننده} است.اندازه

اجزا

 • 2 قوطی (14.5 {اونس}) نخود کم سدیم، شسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبکش شده
 • نصف فنجان کرفس دانش شده
 • نصف فنجان پیاز زرشکی را مکعبی دانش کنید
 • نصف فنجان سس مایونز همراه خود روغن زیتون هر دو سس مایونز طبیعی
 • 1 حبه سیر رنده شده
 • 1 قاشق غذاخوری دیژون
 • 1 قاشق غذاخوری سرکه شراب سفید
 • نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل سیاه
 • نان گندم فشرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید/هر دو کاهو بی تجربه برشته شده برای سرو

جهت ها

 1. منصفانه قوطی نخود را به 1 کاسه عظیم همزن اضافه کنید. همراه خود بهره مندی از مزایای چنگال کمی فقط له کنید.
 2. بقیه قوطی نخود، کرفس، پیاز، سس مایونز، سیر، دیژون، سرکه، ½ قاشق چایخوری نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید ½ قاشق چایخوری فلفل را اضافه کنید.
 3. هم بزنید به همان اندازه ترکیبی شوند، همراه خود نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل اضافه شده مزه دار کنید.
 4. روی نان نگاهی به هر دو روی کاهو همراه خود ترشی شوید سرو کنید.

نظر

این سالاد تن ماهی نخود را در داخل ظرف در داخل بسته نرم افزاری در داخل یخچال به همان اندازه 4 روز حفظ کنید.
برای تولید این اصل غذای طبیعی، به دلیل سس مایونز طبیعی بیشترین استفاده را ببرید.


خبره

 • اندازه گیری سرو: 3/4 فنجان
 • انرژی: 313
 • چربی ها: 12 خوب و دنج
 • چربی ها های اشباع شده: 1 خوب و دنج
 • کربوهیدرات ها: 43 خوب و دنج
 • ابتدایی: 9 خوب و دنج
 • پروتئین: 12 خوب و دنج