زمان ، کانال ، کجا بازی Giants Vs Dodgers را تماشا کنید 4لوس آنجلس داجرز در بازی 4 NLDS میزبان سان فرانسیسکو غول است.

هیچ چیز شبیه بیس بال اکتبر نیست! علی رغم هفت نوبت قوی از مکس شرزر (یک دور کسب شده ، 10 ضربه) ، داجرز یک بازی قلب 3 بازی 1-0 را به غولها واگذار کرد. ترکیبی مهلک از دوندگی انفرادی ایوان لونگوریا و عملکرد قوی پرسنل سانفرانسیسکو باعث شده است که غولها تا صعود به سری مسابقات قهرمانی لیگ ملی یک برد فاصله داشته باشند.

آیا غول ها پیش می روند ، یا آیا داجرز می تواند بازی 5 برنده همه را مجبور کند؟ در شرف پی بردن هستیم از زمان و کانال به اطلاعات جریان مستقیم Giants/Dodgers ، در اینجا نحوه تماشای بازی 4 از NLDS به صورت زنده وجود دارد.

بازی DODGERS در امشب چه کانالی است؟

بازی 4 امشب (12 اکتبر) از شبکه TBS پخش می شود.

DODGERS در مقابل GIANTS GAME 4 چه ساعتی است؟

بازی 4 NLDS امشب ساعت 9:07 بعد از ظهر به وقت ET در TBS آغاز می شود.

از کجا می توان DODGERS در مقابل GIANTS GAME 4 را به صورت زنده مشاهده کرد:

اگر ورود معتبر کابلی دارید ، می توانید بازی Dodgers/Giants Game 4 را مستقیماً در وب سایت TBS یا برنامه TBS تماشا کنید. همچنین می توانید بازیهای منتخب پس فصل MLB را با اشتراک فعال در MLB.TV. با پرداخت 24.99 دلار ، می توانید بازی های منتخب را به صورت زنده تماشا کرده و هر مسابقه پلی آف را در صورت تقاضا پخش کنید.

همچنین می توانید بازی Dodgers را با اشتراک فعال در یک سرویس پخش جریانی فوق العاده که TBS را ارائه می دهد ، از جمله Hulu + Live TV ، DIRECTV STREAM ، Sling TV یا YouTube TV ، به صورت زنده تماشا کنید. YouTube TV برای مشترکان واجد شرایط یک دوره آزمایشی رایگان ارائه می دهد.

آیا می توانم TBS را در HULU تماشا کنم؟

بله مشترکین Hulu + Live (64.99 دلار در ماه) می توانند بازی امشب را از طریق پخش مستقیم TBS Hulu به صورت زنده تماشا کنند. سرویس استریم نه تنها یک دوره آزمایشی هفت روزه رایگان ارائه می دهد ، بلکه برای مدت محدودی می توانید 10 دلار در ماه در سه ماه اول پس انداز کنید.

برنامه DODGERS در مقابل GIANTS GAME 5:

در صورت پیروزی داجرز امشب ، بازی 5 پنجشنبه 14 اکتبر ساعت 21:07 بعد از ظهر به وقت ET در TBS برگزار می شود.

بازی 4 را مستقیماً در DIRECTV STREAM تماشا کنید

دیدگاهتان را بنویسید