ری جی دوباره درخواست طلاق از پرنسس لاو را مطرح کرد


بار سوم جذابیت است؟

ری جی و پرنسس لاو دوباره متوقف می شوند. صفحه شش تأیید کرد که مدافع “یک آرزو” روز چهارشنبه در دادگاه عالی لس آنجلس در دادگاه عالی لس آنجلس درخواست طلاق کرد.

این سومین باری است که این زوج از مه 2020 درخواست طلاق می دهند ، زیرا دو درخواست اول را پس از آشتی رد کرده اند.

این زوج دوباره و دوباره در سال 2016 با هم ازدواج کردند و آنها دو فرزند به نام پسر اپیک 3 ساله و دختر ملودی لاو 1 ساله دارند.

نمایندگان Ray and Love بلافاصله درخواست Page Six برای اظهار نظر را پس ندادند.

مدیر ری ، دیوید وینتراب ، قبلاً به مردم گفته بود که ذات الریه او “نوع مسری نیست”.

“[The doctors] واینتروب گفت که می خواست او را چند روز دیگر در آنجا نگه دارد تا او را زیر نظر داشته باشد. “

لاو ، 37 ساله ، اولین بار برای درخواست طلاق از ری ، 40 ساله ، در ماه مه سال 2020 پس از اینکه او را متهم کرد که او و دخترش را در لاس وگاس گیر کرده است متهم کرد. او ادعاهای وی در “نمایش وندی ویلیامز” را رد کرد و گفت که “هرگز” آنها را کنار نمی گذارد.

او توضیح داد: “من تو را دوست دارم ، پرنسس ، و باز هم ، ببین چنین اتفاقی نیفتاده است.” “من هرگز بچه و همسرم را رها نمی کنم. من قبل از اینکه آنها را کنار جاده بگذارم ، اول می میرم. “

پرنسس لاو ، ری جی و دخترش ملودی
این زوج جدا شده دو فرزند دارند ، پسر اپیک و دختر ملودی ، که در اینجا نشان داده شده است.
گتی ایماژ

او گفت که عشق و ملودی «در هتل بودند [in Vegas]و این چیزی است که او او را سرگردان می داند ، “اما اعتراف کرد که او در کل این سختی که در رسانه های اجتماعی پخش شد” اشتباه “کرد.

او گفت: “ببین ، او راست می گوید ، من حتی نمی خواهم از آن دفاع کنم.” “عزیزم ، من اشتباه کردم. حق با شماست. »

او بعداً تقاضای رد درخواست خود را در ژوئیه بعد از قرنطینه با هم کرد. به نظر می رسد این آشتی کوتاه مدت نبود ، زیرا ری برگشت و تصمیم گرفت در سپتامبر همان سال درخواست طلاق کند ، اما آنها سپس درخواست کردند که پرونده در فوریه 2021 لغو شود.

دیدگاهتان را بنویسید