ریک بیلس نقطه سریع مکزیکی را در منطقه Flatiron باز می کند


به نظر می رسد ریک بیلس فوق العاده غذای مکزیکی برای همیشه مشهور بوده است-نمایش PBS که اولین بار او را در مرکز توجه قرار داد ، آشپزی مکزیکیدر سال 1978 پخش شد. اما اگرچه سرآشپز چیزی شبیه یک امپراتوری کوچک در شیکاگو ساخته است و به خاطر کتابهای آشپزی متعددش ، غذاهای بسته بندی شده با نام تجاری Frontera ، حضور در تلویزیون و بنیادهای خیریه شهرت دارد ، اما او هرگز رستوران در شهر نیویورک تا به حال.

Tortazo ، که حدود دو هفته پیش در نزدیکی میدان مدیسون پارک افتتاح شد ، یک عکس رنگی ، بزرگ ، سریع و گاه به گاه از برج معروف ویلیس برج بیلیس به همین نام است. قسمت اعظم این فضا در برادوی است ، جایی که Tortazo در خیابان تنظیمات حساس دارد ، بنابراین قبل از شروع زمستان (یا در یک شب غیر بارانی) به اینجا بروید. تورتازو هفته گذشته مجوز مشروب خود را گرفت و کوکتل “de las casa” ، مارگاریتا ، پروازهای مزکال (18 تا 36 دلار) ، و همچنین آبجو و شراب در بطری ها و قوطی ها در دسترس هستند.

منوی NoMad Tortazo مانند رستوران خواهرش در شیکاگو ، توسط تورتا ، ساندویچ های مکزیکی که روی رول های نرم تلرا سرو می شوند (در این مورد ، از D&R Central Bakery در برانکس) ، با لوبیا سیاه برس زده و روی پلانچ پخته شده است. عنوان اصلی در این دسته ، Bayless’s Crispy Chicken Milanesa است ، که توسط انبوهی از چنگال آبدار و مقدار زیادی ژالاپنیو زنده شده است. همچنین یک تارتای کوباایی با گوشت خوک دودی ، بیکن و پنیر جک وجود دارد. Conchinita Pibil با گوشت خوک و آبگوشت چیلی پاسیلا برای غوطه ور شدن ؛ و یک گزینه گیاهی شامل قارچ بو داده و پنیر بز.

تورتیلا های آردی با استیک و قارچ کورتادیلا Tortazo ظاهر می شوند ، یک غذای راحت که به خوبی اجرا شده است و اشتیاق بسیار خاصی را برای چیزهای کثیف و مزه برآورده می کند. سالسای سبز همراه را بدون نیاز بر روی این نوزاد بریزید. در تمام کاسه چیلاکیل مرغ مناسب ، Camarones al Mojo ، و سوپ Tortilla ، ترتیلا از انواع ترد تر یافت می شود. چیپس و گوآکاموله ، اسکویتس و سالاد تاکریا با صدای دهه 1980 از جمله آثار کلاسیک مورد انتظار هستند.

تورتازو با نسخه چغندر سرخ شده و پنیر بز از “پیتزا” ترد و اواخاکانی که روی آن یک لایه پنیر جک ذوب شده بر روی tostada نازک و ترد کمک می کند ، روی تپه تلوودا می پرد. tlayuda همچنین گیاهخوار است ، و تا حدی عجیب و غریب Spur Churro Bites ، که می تواند تا حدی شبیه سیب زمینی سرخ کرده در هنگام خوردن با تورتا عمل کند.

پای میلانی مرغ ترد (14 دلار)

پای میلانی مرغ ترد (14 دلار)

فلش

تیم مدیریت ارشد در Tortazo ریشه در Eleven Madison Park و Union Square Hospitality دارد و کارکنان مهربان ، مشتاق و بسیار بزرگ بر این اساس عمل می کنند. شما از پیشخوان داخل سفارش می دهید ، یکی از آن علامت های شماره را برای میز خود می گیرید و دونده غذای شما را می آورد و میز شما را سوار اتوبوس می کند. این یک افزودنی جامد برای منطقه است ، یا برای خوردن سریع یا مکانی برای استراحت در خیابان با دوستان و نوشیدنی.

تورتازو در 1123 برادوی ، بین خیابانهای 25 تا 26 واقع شده است و در حال حاضر دوشنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:30 صبح تا 9 شب و پنجشنبه تا شنبه از ساعت 11:30 صبح تا 10 شب باز است. یکشنبه تعطیل (2122-920-3722 ؛ tortazo.com)

دیدگاهتان را بنویسید