رکوردهای هک شده صدها نگهبان سوگند را در سراسر نیوجرسی نشان می دهد


بر اساس تجزیه و تحلیل WNYC/Gothamist از آنچه در ظاهر به نظر می رسد ، در دهه گذشته ، ده ها افسر نیروی انتظامی فعلی و سابق ، پرسنل نظامی و مقامات دولتی در نیوجرسی به یک شبه نظامی راست افراطی و ضد دولتی موسوم به “سوگند نگهبانان” پیوستند. لیست عضویت توسط یک هکر ناشناس به دست آمده است.

در پاسخ ، دادستانی کل ایالت گفت که این یافته ها ناراحت کننده است و “اصلاحات لازم برای ریشه کن کردن افراط گرایی در بین نیروهای انتظامی” را ارزیابی می کند. این فشار پس از آن صورت می گیرد که WNYC/Gothamist ماه گذشته گزارش داد که همان اطلاعات هک شده ، که شامل نام و سایر اطلاعات شخصی اعضای ادعا شده است ، نشان می دهد که برخی از افسران NYPD نیز به گروه پیوسته اند. بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک دستور تحقیقات درباره این انجمن ها را صادر کرد.

اعضای نگهبانان سوگند مورد توجه دادستان های فدرال قرار گرفته اند که در مورد حمله به کنگره آمریکا در 6 ژانویه تحقیق می کنند. تصاویر ویدئویی از این غوغا نشان می دهد که تیمی از افراد دارای نشان های «سوگند نگهبانان» هستند که هنگام استحکام پل های کنگره در تشکیلات نظامی ، لباس استتاری پوشیده بودند. هجده نفر از اعضای این گروه به دلیل توطئه متهم شده اند و حداقل پنج نفر به اتهامات ناشی از این رویداد خود را مجرم می دانند.

در حال حاضر ، نیوجرسی هیچ قانون ایالتی ندارد که نیروی انتظامی یا سایر مقامات دولتی را از مشارکت در نگهبانان سوگند یا سایر سازمان های مشابه مانند Proud Boys یا سه درصد منع کند ، گروه هایی با روابط برتری طلبان سفیدپوست که همچنین با حمله به کنگره ارتباط داشته اند. به

با این حال ، دفتر دادستانی کل ایالت گفت که ادارات پلیس و سایر آژانس های محلی این اختیار را دارند که قوانینی را تعیین کنند که تضمین می کند انجمن ها و رفتارهای شخصی کارکنان با وظایف آنها در قبال عموم مغایرت نداشته باشد ، مادامی که این قوانین به طور نامناسب بر افسران تخلف نکند. حقوق اصلاحیه اول. این دفتر گفت که در تلاش است تا تعیین کند که برای جلوگیری از نفوذ گروه های افراطی به سازمان های اجرای قانون در ایالت ، چه تغییراتی لازم است.

استیون بارنز ، سخنگو می گوید: “برای ایجاد و حفظ اعتماد جوامعی که به آنها خدمت می کنند – به ویژه جوامع آسیب پذیر که در گذشته توسط گروه های نفرت هدف قرار گرفته بودند – ضروری است که درجه نیروهای انتظامی ما عاری از تعصب و نفرت باشد.” اندرو بروک ، دادستان کل نیوجرسی

به گفته محققانی که نظارت می کنند ، استوارت رودز ، بنیانگذار سوگند نگهبانان ، مدتهاست به عنوان بخشی از یک استراتژی بلند مدت برای به چالش کشیدن اقتدار دولت فدرال ، به دنبال جذب اعضای فعلی و سابق ارتش و نیروهای انتظامی به صفوف خود بوده است. گروه های نفرت شبه نظامیان ادعا کرده اند که بیش از 30 هزار عضو دارند که حقوق خود را پرداخت می کنند و از طرف مرکز حقوق فقر جنوبی و اتحادیه مبارزه با افترا به عنوان یک گروه افراطی شناخته شده است.

داده های عضویت هک شده Oath Keepers ، که در اختیار سازمان روزنامه نگاری غیرانتفاعی موسوم به Distributed Denial of Secrets (DDoS) قرار گرفته و به صورت آنلاین ارسال شده است ، توسط رسانه های سراسر کشور برای شناسایی اعضای مظنون گروه شبه نظامی مورد استفاده قرار گرفته است. میزان دخالت فرد را نشان نمی دهد.

سوابق نشان می دهد که اعضا تشویق شدند تا مهارت ها و تجربیاتی را که می تواند برای شبه نظامیان مفید باشد ، ذکر کنند. در میان بیش از 500 نفر با آدرس نیوجرسی ذکر شده در داده ها ، بسیاری از آنها طیف وسیعی از مهارت های آموخته شده از سالهای خدمت در اجرای قانون ، ارتش ایالات متحده و سایر موقعیت های بخش دولتی را شرح داده اند.

در یکی از نوشته ها آمده است: “من مایل هستم تا در حد توان خود با دانش کامپیوتر و شبکه به مردم کمک کنم.”

یکی دیگر می گوید: “من آموزش نیروی واکنش امنیتی (نیروی دریایی SWAT) دارم.”

بررسی سوابق WNYC/Gothamist همچنین تعدادی از افسران فعلی و سابق اصلاحات ، آتش نشانان ، EMT ها و سایر کارمندان دولتی در سراسر گاردن ایالت را مشخص کرد.

در پاسخ به یافته ها ، الکساندرا آلتمن ، سخنگوی فرماندار نیوجرسی فیل مورفی ، خاطرنشان کرد که گروه های افراطی مانند حافظان سوگند “ساختار دموکراسی ما را به خطر می اندازند”.

آلتمن گفت: “فرماندار مورفی نسبت به کسانی که با میل خود در اقدامات تروریستی داخلی مشارکت می کنند ، تحمل صفر دارد و کسانی که این کار را انجام دهند ، تا حد وسیع قانون پاسخگو خواهند بود.”

بیش از یک دهه است که مقامات مجری قانون فدرال نگران نفوذ احتمالی سازمان های پلیس توسط گروه های راست افراطی هستند ، زیرا آنها نگرانند که این امر می تواند تحقیقات فعال و توانایی مقامات منتخب را در انجام وظایف دموکراتیک تضعیف کند.

سناتور نیوجرسی ، کوری بوکر ، اظهار نگرانی کرد که نام و اطلاعات شخصی افسران در داده های عضویت وجود دارد.

بوکر در ایمیلی گفت: “سوگندنامه داران یک شبه نظامی ضد دولتی هستند که ماموریت آنها سرپیچی از دستوراتی است که با آنها مخالف هستند-که در تضاد کامل با سوگند واقعی پلیس است که برای حفاظت و خدمت و اجرای متعهدانه قانون عمل می کند.” “این به ویژه نگران کننده است که ممکن است افرادی باشند که در حال حاضر افسران پلیس هستند ، به ویژه با توجه به دیدگاه های گروه گرایانه گروه و دخالت در شورش 6 ژانویه ، و من می دانم که مقامات مجری قانون هستند که نگرانی های من را به اشتراک می گذارند.”

صدها نگهبان سوگند در سراسر نیوجرسی

نام نگهبانان سوگند اشاره به سوگندی است که اعضای ارتش برای دفاع از قانون اساسی انجام می دهند. از زمان تأسیس این گروه در سال 2009 ، این گروه از تفسیر راست افراطی این سوگند حمایت می کند و دولت فدرال را به عنوان یک نیروی مستبد می داند که باید در آن مهار شود.

سم جکسون ، استاد دانشگاه آلبانی که کتابی درباره نگهبانان سوگند نوشته است ، گفت که این گروه به طور خاص پرسنل پلیس و ارتش را هدف قرار می دهد زیرا آنها در خط مقدم اجرای اقدامات خلاف ایدئولوژی مبارزاتی و آزادیخواهانه آن ، مانند اقدامات کنترل اسلحه هستند. یا محدودیت های اضطراری Covid-19 ، و بنابراین می تواند اجرای آنها را مختل کند.

جکسون می گوید: “اگر بتوانید از قبل به این جمعیت دسترسی پیدا کنید و آنها را متقاعد کنید که چنین اقدامی خلاف قانون اساسی و غیر آمریکایی است ، شاید بتوانید مردم را از اجرای این دستورات در وهله اول منع کنید.”

برای تأیید هویت افرادی که با نگهبانان سوگند ثبت نام کرده اند ، WNYC/Gothamist صدها نام ، آدرس ایمیل و آدرس خانه را در لیست هک شده در برابر نامهای موجود در مقالات خبری ، رسانه های اجتماعی و پایگاه های عمومی دولتی ارجاع داده است. و کارمندان دولت فدرال ، حقوق و اطلاعات بازنشستگی. نتایج نشان می دهد که این گروه شبه نظامی تعداد قابل توجهی از نیروهای فعلی و سابق نیروی انتظامی و نظامی در نیوجرسی را طی چندین سال به خدمت گرفته است.

تقریباً 20 نفر در پرونده ها با نام ، کد تلفن و آدرس آدرس پلیس و مأموران اصلاحات که در دو سال گذشته در لیست فعال بودند مطابقت داشتند. اینها شامل افسران دو شهر بزرگ و متنوع این ایالت ، جرسی سیتی و پترسون ، همراه با تعداد زیادی از جوامع روستایی و حومه ای بود.

WNYC/Gothamist سعی کرد با تمام افسران فعال و سابق اجرای قانون که در داده های عضویت شناسایی شده اند تماس بگیرد. اکثر آنها به تماس های تلفنی ، پیام های متنی و ایمیل هایی که نظر می خواهند پاسخ نمی دهند. تعداد معدودی که گفتند گفتند که دیگر با گروه فعال نیستند یا هرگز فعالیت نکرده اند.

تحقیقات همچنین 15 نفر دیگر را که ادعا می کردند دارای سابقه نظامی هستند یا می توان آنها را شناسایی کرد ، شناسایی کرد. سه نفر دیگر در پایگاه حقوق و دستمزد کارکنان دولت فدرال از سال 2020 ظاهر می شوند ، از جمله یکی در فهرست وزارت امنیت داخلی.

17 عضو دیگر یا خود را با آتش نشانان فعلی و سابق ، تکنسین های فوریت های پزشکی و سایر عوامل اولیه در نیوجرسی مطابقت دادند.

مایک ژرمن ، مامور سابق FBI که در مورد افراط گرایان راست افراطی تحقیق کرده است ، هشدار داد که حضور نگهبانان سوگند در ردیف عوامل اورژانس می تواند اعتماد عمومی به چنین سازمان هایی را تضعیف کند.

او گفت: “عموم مردم به این بستگی دارند که آنها به جامعه بیایند و کار خود را به طور عادلانه و برابر با هر قربانی احتمالی انجام دهند.” بنابراین اگر آنها تعصب می آورند یا قانون اساسی را به گونه ای تفسیر می کنند که بخشی از جامعه را به طور نامناسب حذف نمی کند ، این مشکل ساز است. “

یک افسر اصلاحات ، که در حال حاضر توسط کلانتری شهرستان پاسایک مشغول به کار است ، در پرونده های گروه ذکر شده است که در سال 2014 هزینه عضویت سالانه را پرداخته است. بر اساس گزارش ، همان افسر عضو هفت گروه افراطی و ضد مسلمان در فیس بوک بود. برای تحقیق در سال 2019 توسط برنامه رادیویی عمومی فاش کردنبه به گفته NJ.com ، این افسر همچنین بخشی از یک صفحه سمت راست به نام “جنگ های صلیبی علیه انحطاط” بود. وی به درخواست اظهار نظر از طریق تلفن ، ایمیل و پیامک پاسخ نداد.

یکی دیگر از مأموران اجرای قانون نیوجرسی که در سیاهههای مربوط ظاهر شد ، کریگ یاکوزی بود ، کارآگاهی که در حال حاضر در دادستانی شهرستان هادسون در شهر جرسی سیتی خدمت می کند. در یک تماس تلفنی کوتاه ، افسر تأیید کرد که اطلاعات خود را به صورت آنلاین در فرم سوگندنامه نگهبانان وارد کرده است ، اما ادعا کرد که این کار را سالها پیش برای “اشتراک ایمیل” برای دریافت “رویدادهای جاری و نگاه متفاوت به دیدگاه رسانه های اصلی جریان داده است”. “و اینکه” هرگز با کسی ملاقات نکرده یا با هیچکس صحبت نکرده است “از سازمان.

جنیفر موریل ، سخنگوی دادستانی شهرستان هادسون ، گفت که آژانس وی در حال بررسی روابط این افسر با نگهبانان سوگند است و از دفتر دادستانی کل درخواست راهنمایی می کند. او گفت که هر گونه اطلاعاتی به FBI تحویل داده می شود.

موریل در یک ایمیل گفت: “نگرانی های آشکاری در مورد هر یک از اعضای نیروی انتظامی در گروهی مانند این وجود دارد.”

“چالش دموکراسی ما”

گوربیر گروال ، دادستان وقت نیوجرسی در شهادت خود در کنگره در اوایل سال جاری هشدار داد که شبه نظامیان افراطی تهدیدی در این ایالت هستند.

گروال در جلسه کمیته فرعی در مورد برتری خشونت آمیز سفیدپوست با اشاره به افشای سال 2013 مبنی بر اینکه اعضای سه درصد در اداره پلیس شهر جرسی کار می کنند ، گفت: “سازمان های اجرای قانون نیوجرسی خطر نفوذ افراط گرایی شبه نظامی را در صفوف آنها تشخیص داده اند.”

اما مشخص نیست که مقامات محلی برای مقابله با چنین خطرات تا کجا پیش خواهند رفت. نه دفتر شهرداری شهر جرسی ، دفتر شهردار پترسون و یا کلانتری شهرستان پاسایک به س questionsالاتی مبنی بر اینکه آیا ارتباطات ظاهری کارکنان آنها با گروه های افراطی سیاست های پرسنلی آنها را نقض می کند یا شایسته تحقیقات بیشتر است پاسخ ندادند.

ژرمن ، مامور سابق FBI ، گفت اعتماد عمومی به ادارات پلیس و سایر آژانس های خط مقدم به تحقیقات دقیق بستگی دارد که از نزدیک پیوندهای یک افسر یا سایر کارکنان دولتی با نگهبانان سوگند و سازمان های مشابه را بررسی می کند ، از جمله هرگونه دعوی حقوق مدنی یا شکایات غیرنظامیان علیه آنها می توانند به عنوان علائم هشداردهنده دیگری عمل کنند.

اما او از مقامات دولتی خواست احتیاط کنند. به گفته آلمانی ، برخی از افرادی که برای این گروه ثبت نام کرده اند ، ممکن است ایدئولوژی آن را اشتباه درک کرده باشند یا مشارکت کمی داشته باشند. به گفته وی ، دیگران باید از نقش های روبرو با افراد خارج شوند یا از زور خارج شوند.

آلمانی گفت: “این یک چیز همه چیز یا هیچ نیست.” “ممکن است برخی از افراد واقعاً متوجه نشوند که این سازمان در مورد چیست یا قبل از 6 ژانویه متوجه نشده بودند که چنین ایده ای تا چه حد می تواند مردم را به دردسر بیندازد.”

جان لوئیس ، یکی از محققان برنامه برنامه افراط گرایی در دانشگاه جورج واشنگتن می گوید ، با این حال ، اگرچه مقامات دولتی باید تحت پروسه قانونی قرار گیرند ، اما مقامات باید این شجاعت را داشته باشند که تهدید افراط گرایی را جدی گرفته و تحقیقات گسترده ای را انجام دهند.

لوئیس گفت: “تعداد زیادی از مردم و مقامات منتخب آمریکایی از این تهدید رضایت دارند و من فکر می کنم این یک چالش اساسی برای دموکراسی ما است.” “گروه هایی مانند سوگندنامه دار و دیگر گروه های شدید ضد دولتی واقعاً به دنبال فروپاشی این سیستم دموکراتیک از درون هستند.”

دیدگاهتان را بنویسید