رژه هالووین دهکده 2021 بعد از اهداء بزرگ ، رفتن است


پس از کمی عدم اطمینان ، رژه هالووین روستای محبوب امسال قطعاً به لطف طرفدار فداکار رژه که به اندازه کافی برای سازمان دهندگان کمک کرد تا این مراسم را برگزار کنند ، باز می گردد.

هدف این رژه 150 هزار دلار بود و طبق صفحه جمع آوری کمک های مالی آنها ، 181 اهداکننده مبلغی بیش از 10 هزار دلار خریداری کردند. ظاهراً جیسون فلدمن و همسرش میسی تفاوت را ایجاد کرده اند.

فلدمن ، کارگر ، می گوید: “وقتی در خبرها شنیدم که رژه سالانه هالووین دهکده به دلیل کمبود بودجه لغو می شود ، من خراب شدم. بلافاصله احساس کردم برای نجات رژه و ایجاد تغییر در شهرمان ، فراخوانده شدم.” در بیانیه ای گفت که در امور مالی. “راستش را بخواهید ، من به عنوان یک نیویورکی نشین این رژه را آنقدر دوست دارم که واقعاً فکر نمی کنم انتخابی داشته باشم. می دانم که به معنای واقعی کلمه این ضربه در بازوی اکثر مردم نیست ، اما من پیشنهاد می کنم بهترین دارو برای شهر ما.”

رژه ، که در امتداد خیابان ششم ، از خیابان اسپرینگ در سوهو تا خیابان شانزدهم در چلسی حرکت می کند ، در سال 2020 به دلیل همه گیری لغو شد. امسال ، سازمان دهندگان سیاست COVID دارند – “ما همه را تشویق می کنیم که از ماسک استفاده کنند! این باید آسان باشد زیرا هالووین است! با آن خلاق باشید – هم تماشاگران و هم شرکت کنندگان! ما از شرکت کنندگان در رژه می خواهیم که قبل از ماسک ماسک خود را بپوشند هنگامی که شرکت کنندگان وارد مسیر Parade در شمال خیابان Spring می شوند ، ماسک تشویق می شود ، اما لازم نیست. “

بیشتر بخوانید: رژه هالووین در دهکده نیویورک در یک انبار در ایالت آغاز می شود

امسال ، سازمان دهندگان از کودکان می خواهند تا نقاشی هایی برای عروسک های بزرگ رژه که راهپیمایی را آغاز می کنند (مهلت مقرر تا 13 اکتبر) ارسال کنند. و مارشال بزرگ رندی رنگین کمان است ، که ادای احترام خود را برای اندرو کوئومو نمی خواند ، جایی که او خود را “همجنسگرا” اعلام می کند.

هالووین یکشنبه امسال برگزار می شود ، بنابراین ترسناک های یکشنبه بیشتر از همیشه واقعی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید