روز 23 مبارزه اوکراین / زلنسکی: ما مبارزه نمی خواستیمرئیس جمهور اوکراین در بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید سومین روز به همین دلیل مبارزه در پیامی ویدیویی ذکر شد: ما این مبارزه را نمی خواستیم، ما به ساده صلح می خواهیم.

به گزارش خبرگزاری {دانشجویان} ایران به نقل به همین دلیل آناتولی، ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین، روز جمعه در پیامی ویدئویی حساب کاربری شخصی در تلگرام چاپ شده کرد، مدعی شد کشورش اطلاعاتی در اختیار دارد کدام ممکن است نظامی روسیه در امتحان و خیس شدن تعداد اندکی مزدور است. مکان های بین المللی وارد مبارزه می شوند

او می رود به افرادی که مدعی بوده اند آرزو به دارد به نظامی روسیه بپیوندد به همان اندازه برای کشورش بجنگد هشدار داد کدام ممکن است این “بدترین انتخاب مسکن قرار است به آنها بروند” خواهد بود، احتمالا.

زلنسکی ذکر شد: «بیش به همین دلیل 13000 سرباز روسی در کل مبارزه کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدها نفر اسیر شدند.

او می رود به همین دلیل خانوار های روسی خواست به همان اندازه می خواهند پسرانشان (مشارکت کننده در مبارزه) بگردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسب اطلاعات در مورد {سرنوشت} قرار است به آنها بروند تجزیه و تحلیل کنند.

او می رود ذکر شد: ما این مبارزه را نمی‌خواستیم، به ساده صلح می‌خواهیم.

عملیات روسیه در اوکراین به همین دلیل صبح روز 5 شنبه 24 فوریه به راه اندازی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاسخ های در سراسر جهان را برانگیخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریم های مقرون به صرفه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پولی «از حداکثر» را علیه مسکو اعمال کرد.

انتهای پیام