روایت واکسن کایری ایروینگ بد است


میشل رابرتز ، رئیس جدا شده انجمن بازیکنان ، می خواهد هر بازیکن NBA واکسینه شود.

اما او از موارد عجیب و غریب عذرخواهی نمی کند ، مانند سناریوی کایری ایروینگ با نت ها ، که او در حال حاضر از تمرینات خانگی نتز و بازی های خانگی نتز منع شده است.

روبرتز در مراسم برش روبان در برانکس برای مدرسه بسکتبال رنسانس بسکتبال رنسانس ایرل مونرو صحبت کرد و گفت که بازیکنان NBA باید به دلیل میزان واکسیناسیون بالا مورد حمایت قرار بگیرند ، نه اینکه در مورد محافظ برجسته ستاره فوق العاده نتس ، مورد ضرب و شتم قرار بگیرند.

روبرتز به The Post گفت: “من در مورد کایری اظهار نظر نمی کنم زیرا این کاری است که کیری انجام خواهد داد و تصمیم می گیرد.” “اما من می گویم شما باید تمرکز خود را بر روی 20 بازیکن اضافی که واکسینه نشده اند متوقف کنید.

“تعداد ما 95 ، 96 درصد (واکسینه شده) است. که به خوبی از میانگین ملی فراتر رفته است. آنچه شما باید انجام دهید این است که بپرسید ما چه کاری می توانیم انجام دهیم تا بقیه کشور بتوانند کاری را انجام دهند که بازیکنان ما انجام داده اند. “

اعتقاد بر این است که کیور ایروینگ جزو اقلیت بازیکنان NBA است که واکسینه نشده اند.
اعتقاد بر این است که کیور ایروینگ جزو اقلیت بازیکنان NBA است که واکسینه نشده اند.
AP

رابرتز ، اهل برانکس که در 31 دسامبر بازنشسته می شود ، افتخار می کند که نیکس ، تیم دوران کودکی اش ، 100 درصد واکسینه شده است ، اما مطمئن نیست که لیگ را به آن مرحله برساند.

روبرتز گفت: “آیا به 100 درصد می رسیم؟” “من نمی دانم. شاید بکنیم ، شاید نکنیم. اما ما هنوز تلاش می کنیم. اما در این مرحله من از بازیکنانمان و طلب بخشش شرمنده نیستم. چون ما خیلی بهتر از بقیه دنیا کار می کنیم. نه فقط کشور و شهر نیویورک. “

اتحادیه بازیکنان به واکسیناسیون داوطلبانه بازیکنان در برابر کووید -19 رای داد و او به این درخواست پایبند است.

با این حال ، روبرتز گفت که “کاملاً” از بازیکنان می خواهد که شوت های خود را انتخاب کنند.

میشل رابرتز در سال 2015
میشل رابرتز در سال 2015
چارلز ونزلبرگ/نیویورک پست

روبرتز گفت: “و من از بازیکنان خود خجالت نمی کشم.” “من فکر می کنم هر بازیکنی باید واکسینه شود. اون فقط منم اتحادیه رای داده است که باید یک تصمیم داوطلبانه باشد. من گروه کر نیستم که باید موعظه شود. من گروه کر هستم. اما نرخ ما چیزی است که ما آن را تحسین می کنیم و به آن افتخار می کنیم. من قصد ندارم برای ماهیت داوطلبانه آن عذرخواهی کنم. “

این “چه کسی است” از NBA cognoscenti در ماجرای مدرسه مونرو بود. نگهبان افسانه ای نیکس مدرسه برانکس را با برنامه درسی منظم افتتاح کرد اما یک جزء بسکتبال برای آموزش مهارت های مورد استفاده در کسب و کار بسکتبال به دانش آموزان محروم اضافه می کند (وکیل ، نماینده ، فیزیوتراپ ، مربیگری ، پیشاهنگی ، تجزیه و تحلیل ریاضی ، روزنامه نگار و غیره).

کمیسر آدام سیلور برای این رویداد مهم آماده بود. اعضای برتر نیکس برنز – رئیس جمهور لئون رز ، مدیر ارشد ویلیام وسلی ، GM اسکات پری و دستیار جنرال موتورز آلن هوستون – نیز در دست بودند.

سیلور در مورد ایروینگ اظهار نظر نمی کند زیرا او به زودی در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی برای رسیدگی به این مسائل است.

کلاس اولیه دانش آموزی نزدیک به 100 دانش آموز وقتی به Silver برای صحبت کردن معرفی شد ، بیشترین تشویق را انجام داد. سیلور به دانش آموزان گفت: “برای هر بازیکن NBA ، 100 شغل مرتبط وجود دارد.”

این مدرسه هشت سال در حال راه اندازی بود – زاییده ذهن نویسنده و فیلمساز افسانه ای دن کلورس ، که نیکس را به عنوان “چهار ، پنج نفر آماده برای ایجاد تیم قهرمانی” معرفی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید