رنجرز می تواند ویتالی کراوتسوف را با تنش هایی که بر سر تنزل درجه افزایش یافته است ، معامله کند


واشنگتن ، دی سی-ویتالی کراوتسوف در آستانه افتتاحیه شب قبل از رنجرز قرار دارد ، پس از آنکه تنش های قبلی ظاهراً با انتصاب این بازیکن 21 ساله به AHL هارتفورد بالا گرفت.

نهمین انتخاب کلی رنجرز در NHL Draft 2018 از انتساب به Wolf Pack خودداری کرده و انتظار می رود که تعلیق شود ، The Post’s لری بروکس روز سه شنبه گزارش دادبه کراوتسوف همچنین از طرف باشگاه اجازه دریافت تماس با دیگر تیم های NHL را برای تسهیل تجارت گرفت. الیوت فریدمن از Sportsnet ابتدا گزارش دادبه

کراوتسوف ، که اسکیت کمپ آموزشی خود را در بین 9 تیم برتر آغاز کرد ، یکی از آخرین دورهایی بود که رنجرز در روز چهارشنبه با پایتخت ها در واشنگتن راهی افتتاحیه شد.

در پایان فصل گذشته ، کراوتسوف جلسه خروج جنجالی با مدیریت رنجرز داشت. بسیاری از بحث های فشرده در راه قطارهای شماره 74 در فصل غیر فصل به نتیجه نرسید ، که باعث شد کراتسوف فکر کند که قرار است معامله شود. کراوتسوف تصمیم گرفت مامور خود ، پل تئوفانوس را اخراج کند و در میان مسائل مربوط به برنج رنجرز نمایندگی جدیدی را در دن میلستاین استخدام کرد.

ویتالی کراوتسوف قبل از بازی پیش فصل با شیاطین گرم می شود
ویتالی کراوتسوف قبل از بازی پیش فصل با شیاطین گرم می شود
گتی ایماژ

علاوه بر این ، کراوتسوف معتقد بود که باید در شش تیم برتر قرار بگیرد وقتی اولین بار در فصل گذشته به رنجرز فراخوانده شد. کراوتسوف در 20 بازی که در 21-20-2020 انجام داد ، از جمله ترکیب طولانی مدت در خط چهارم ، به جمع بازیکنان خط حمله رسید.

کراوتسف در خط سوم کنار فیلیپ چیتیل و بارکلی گودرو در بخش عمده ای از این پیش فصل اسکیت می کرد ، اما وینگر روسی در سومین بازی نمایشگاهی در مقابل شیاطین در ابتدای این ماه دچار مصدومیت ناشناخته ای شد. پس از غیبت در دو بازی بعدی ، کراوتسوف در بازگشت خود به ترکیب در فینال پیش فصل رنجرز مقابل جزایر گلزنی کرد.

با توجه به تعداد انگشت شماری از بازیکنان که نیاز به معافیت داشتند ، رنجرز به وضوح می خواست از دست دادن هیچ گونه دارایی جلوگیری کند و تصمیم گرفتند کراوتسوف و مورگان بارون را که هر دو نیازی به معافیت ندارند ، تعیین کنند. وابسته به لیگ گرچه ، جرارد گالانت ، سرمربی این تیم به نظر می رسید که کراوتسوف به دلیل قرار گرفتن در فهرست ناموفق شکست خورده است ، به این معنی که این به طور کامل به خاطر بازیکنانی نیست که مجبور به معافیت شده اند.

گالانت قبل از سفر تیم به واشنگتن دی سی گفت: “هیچ دلیلی برای این وجود نداشت ، این مربوط به انتخاب تیم خود بود که با آن پیش می رفتید و سعی می کردید در بازی های هاکی پیروز شوید.” “ما گفتیم در تمام نقاط اردوگاه نبردی طولانی وجود داشت و بچه های دیگر خوب بازی کردند ، برخی از بچه ها که بیدار ماندند ، [Julien] گوتیه و [Dryden] هانت و اون بچه ها آنها واقعا خوب در اردو بازی کردند و این موقعیت را کسب کردند. “دیدگاهتان را بنویسید