رنجرز در شکست ابتدایی فصل مقابل پایتخت شرمنده شد


واشنگتن-اگر بازی مورد انتظار برای افتتاحیه فصل با پایتخت هرگز در مورد انتقام از فریبکاری های فصل گذشته یا اثبات یک نکته نبود ، خوب ، پس رنجرز نباید نگران باشد.

با این حال ، پیراهن های آبی باید نگران این باشند که با هیچ یک از ادعاهای پیش فصل خود مبنی بر داشتن ترکیب سخت تر بازی نکرده اند چرا که پایتخت چهارشنبه شب در پایتخت یک آرنا با دستیابی 5-1 به پیروزی دست یافت.

ممکن است این اولین بازی باشد ، اما با توجه به اینکه رنجرز تصمیم گرفت که نوع گوشتی تر لیست خود را برای مقابله با تام ویلسون ، تظاهرکننده Capital و تیم فیزیکی واشنگتن بپوشد ، در میز مسابقه درگیری بسیار کمی وجود داشت – جایی که اهمیت دارد.

رنجرز در تمام طول بازی تلاش کرد تا از محوطه جریمه خارج شود. واشنگتن از سه بازی قدرتمند خود در سه بازی استفاده کرد و در هر دوره یک گل به نفع یک بازیکن به ثمر رسید. در حالی که رنجرز چند ضربه زودهنگام روی دروازه می گذاشت ، پایتخت در میانه میدان منفجر شد و 15 تا 5 برتری داشت که شامل گل های جاستین شولتز و تازه کار هندریکس لاپیر بود.

رنجرز در افتتاحیه فصل به سادگی شکست خورد.
رنجرز در افتتاحیه فصل به سادگی شکست خورد.
گتی ایماژ

الکساندر اووچکین در گل سوم دو گل دیگر به ثمر رساند که باعث شد ستاره پایتخت از مارسل دیونه در مکان پنجم فهرست گلهای تاریخ NHL به رتبه پنجم برسد. تنها امتیاز رنجرز ، از کریس کریدر در بازی قدرت ، بین دو امتیاز اووچکین به دست آمد.

الکساندر جورجیف ، دروازه بان رنجرز ، که در میان برنامه پشت سر هم ، ایگور شسترکین را به عنوان بازیکن اصلی آغاز کرد ، در 27 ضربه 5 گل دریافت کرد.

صحنه خیلی قبل از زمان بازی در واشنگتن ، با جمعیتی پر سر و صدا در خارج از Capital One Arena که شامل مردی با پیراهن پایتخت می شد که روی پایه ها راه می رفت و به تناسب “بدترین دشمن خودم” توسط لیت در برخی بلندگوها پخش شد.

طرفداران پایتخت هنگامی که مرد آنها در شب ، ویلسون ، در مراسم افتتاحیه شب معرفی شد ، شعله ور شدند. و در حالی که رنجرز یخ را می گرفت ، صدای هیاهو از هر سه سطح زمین باران می بارید در حالی که طرفداران کوچک اما قابل توجه نیویورک در ساختمان سعی می کردند خود را به گوش مردم برسانند.

فیزیکی پیش بینی شده مطمئناً وجود داشت ، با اضافه کردن رنجرز به خارج از فصل ، سمی بلیس و Trevor van Riemsdyk از پایتخت ، اوایل وارد آن شدند. از جمله تطبیق بیلز با بل ون ریمسدیک ، رنجرز تنها در اولین دوره به سه پنالتی فراخوانده شد – و این ضربه پنالتی پاتریک نمت بود که تی جی اوشی وینگر تیم Capital در کمتر از 5 دقیقه بازی به ثمر رساند.

نیک جنسن ، مدافع واشنگتن دقایقی بعد تقریباً 2-0 را پیش انداخت ، اما رنجرز برای آفساید به چالش کشید و گل واژگون شد.

دیدگاهتان را بنویسید