رئیس NYPD رئیس بخش قربانیان ویژه را در جلسه ریپ کرد: ویدئو


بر اساس ویدئوی به دست آمده در پست یکشنبه ، سومین فرمانده پلیس نیویورک تایمز به فرد زیر دستش گفت که “بنشینید” زیرا او را به دلیل کاغذبازی های نامرغوب و عدم آموزش در جلسه غیرعلنی اخیر معذرت خواهی کرد.

این کلیپ نشان می دهد که رئیس اداره ناامید رودنی هریسون ، معاون بازرس مایکل کینگ ، فرمانده بخش ویژه قربانیان ، را در جلسه پنجشنبه Compstat در One Police Plaza ملبس می کند.

هریسون پس از آنکه کینگ اعتراف کرد که بخش متخاصم – که جنایات جنسی را مورد بررسی قرار می دهد – دارای یک مشکل بسیار بزرگ در این زمینه با اسناد و مدارک است.

کینگ می گوید: “اکنون ، من معذرت می خواهم که معلم دبیرستان نیستم ، اما سخت است که بتوان این کارآگاهان را به درستی مستند کرد و آنچه را که باید یادداشت کرد ، نوشت.” “این کار با این کارآگاهان کار آسانی نیست.”

وی ادامه می دهد: “در این بخش ، در بخش ، در اداره از نظر نگارش درست مطالب فرهنگ وجود دارد.”

سپس هریسون حرف او را قطع می کند و می گوید: “مایک ، من مطمئن نیستم آیا این پاسخی است که من می خواهم بشنوم” و سپس س questionsالاتی را در مورد آنچه فرمانده در زمینه رسیدگی به این مسئله انجام داده است ، از جمله هرگونه نقل و انتقالات یا انضباط ، می پرسد.

رودنی هریسون ، رئیس بخش NYPD
رئیس اداره NYPD ، رودنی هریسون ، معاون بازرس مایکل کینگ را برای رسیدگی به مسائل مربوط به “اسناد” بخش ویژه قربانیان کباب کرد.
پل مارتینکا

هریسون می گوید: “منظورم این است که می توانم هفته ها در مورد نظم و انضباط ادامه دهم.” “آیا شما کاری از این دست انجام داده اید؟”

کینگ سپس می گوید “چند نفر را از واحد بیرون انداخته است” اما نه برای “مستندسازی”.

مایکل کینگ ، معاون بازرس NYPD
مایکل کینگ ، معاون بازرس ادعا می کند که NYPD در حال توسعه “کلاس مستندسازی” برای مقابله با معضل کاغذی است.
NYPD

در آن زمان است که هریسون یک سری س questionsال دیگر می پرسد.

“چه آموزشی انجام داده اید؟” او مطالبه می کند “چگونه می توانید به من توضیح دهید که کارآگاهان در مستندسازی مهارت ندارند اما شما هیچ کاری در این زمینه انجام نداده اید؟ مشکل من همین است. بنابراین اگر مشکل کارآگاهان است … برای رفع آن چه کرده اید؟ “

کینگ پیشنهاد می کند که “ما یک کلاس مستندسازی داریم که سعی داریم آن را بسازیم.”

اما هریسون پاسخ می دهد: “اما مایک ، چند مدت است که آنجا هستی؟”

کینگ پاسخ می دهد که او یک سال است که واحد را هدایت می کند.

“چه مدت؟” هریسون گیج می پرسد. “شما 12 ماه آنجا بودید و اکنون این کار را انجام می دهید؟ بیا مرد ، من این را نمی خرم. بنشین! »

این تبادل تنش آمیز در جلسه هفتگی Compstat رخ داد ، جایی که یک واحد مختلف NYPD برای مواجهه با موسیقی از پلیس برانداخته شد.

SVD سالهاست که دستخوش تحولاتی شده است.

در مارس 2018 ، اداره تحقیقات شهر مجموعه ای از مسائل را از جمله کمبود نیروی انسانی ، رسیدگی نادرست به پرونده ها و یک سیستم اولویت مشکوک برای تجاوزها کشف کرد.

رودنی هریسون ، رئیس کارآگاهان NYPD
رئیس بخش NYPD ، رودنی هریسون ، عدم بازرسی مایکل کینگ ، معاون بازرس را پس از یک سال ریاست SVU زیر سوال برد.
ویلیام فارینگتون

NYPD یافته های خاصی را به چالش کشید اما تغییرات را نیز اعمال کرد – یکی از آنها جودیت هریسون ، فرمانده سابق حوزه ، برای هدایت واحد قبل از انتقال وی در سال 2020 به فرماندهی گشت بروکلین نورث بود.

کینگ انتخاب شد تا جایگزین هریسون شود که هیچ نسبتی با رئیس بخش ندارد. پرستار سابق ، 45 ساله ، در سال 2000 به نیرو پیوست و قبلاً فرمانده واحد جنایت NYPD بود.

سرپرست سخنگوی NYPD در بیانیه ای گفت: ادوارد رایلی اظهار داشت که Compstat “بر اساس عملکرد و پاسخگویی طراحی شده است”.

رودنی هریسون ، رئیس بخش NYPD
رئیس بخش NYPD ، رودنی هریسون ، از معاون بازرس مایکل کینگ عصبانی شد که به طور جدی به مشکلات SVU پرداخته نشده است.
پل مارتینکا

وی گفت: “جایی است که اغلب از فرماندهان ارشد س questionsالات سختی پرسیده می شود. رایلی گفت: این بحث به روش صریح و صریح خود به دنبال تشخیص این بود که آیا مشکلی در تحقیقات بخش ویژه قربانیان وجود دارد یا خیر.

“به طور خاص ، سوالات متمرکز بر این بود که آیا پرونده به درستی مورد رسیدگی قرار گرفته است یا نوشتن گزارش ناقص است. هنگامی که مشخص شد این امر به مکالمه طولانی تری نیاز دارد ، رئیس هریسون مکالمات بعدی را با افسر فرمانده در طول استراحت انجام داد. “

دیدگاهتان را بنویسید