دی بلاسیو ، دیگر رقبا از استعفای اد مولینز رئیس NYPD SBA استقبال می کنند


رئیس جنجالی انجمن خیرین گروهبان NYPD سه شنبه شب پس از کناره گیری رئیس اتحادیه در میان تحقیقات در مورد سوء استفاده از وجوه اتحادیه ، چند عکس جدا کننده وحشیانه از رقبا دریافت کرد.

اد مولینز ، که خانه اش در لانگ آیلند توسط ماموران FBI مورد حمله قرار گرفت ، پس از حملات سوخته زمینی اش به مقامات عمومی مانند شهردار بیل دو بلاسیو ، خداحافظی آتشین کرد.

بیل نیدارت ، سخنگوی سابق د بلاسیو گفت: “یک شخص وحشتناک که سیاست وحشتناکی نیز دارد.” “من نمی دانم که آیا او در زندان می پوسد یا نه ، اما من می دانم که او در جهنم خواهد پوسید.”

منابع گفتند که خانه مولینز به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد سوء استفاده از پول اتحادیه مورد حمله قرار گرفت و ماموران فدرال تجهیزات رایانه ای و جعبه اسناد را ضبط کردند.

یکی از مقامات دولتی در گفتگو با The Post گفت: “مولینز یکی از بدترین افراد در سیاست نیویورک است و اگر به زندان فرستاده شود یکی از بدترین افراد آنجا خواهد بود.”

بیل نیدهارت ، سخنگوی مطبوعاتی شهردار بیل دو بلاسیو ، مولینز را صدا کرد "فردی وحشتناک که سیاست وحشتناکی نیز دارد" پس از استعفای مولینز
بیل نیدهارت ، سخنگوی سابق شهردار بیل دی بلاسیو ، پس از استعفای مولینز ، مولینز را “فردی وحشتناک که دارای سیاست وحشتناکی است” خواند.
توییتر

مولینز متعهد جنگ با دو بلاسیو شده بود و او را مسئول مرگ پلیس می دانست ، سپس گزارشی از دستگیری دختر شهردار ، کیارا ، در توییتر پس از دستگیری وی در اعتراضات جورج فلوید در ژوئن 2020 منتشر کرد. “دروغگو.”

خود شهردار در خبری که مولینز اعلام کرده بود مشت نزده است.

د بلاسیو گفت: “اد مولینز بیش از آنکه بتوانم حساب کنم ، به لباس ، شهر و اتحادیه خود بی احترامی کرد.” “این فقط یک موضوع زمان بود تا نفرت بی پایان او به او برسد. آن روز فرا رسیده است. »

بیل دی بلازیو ، شهردار شهر نیویورک با انتقاد از مالینز گفت که ملینز بی آبرو است "لباس فرم او"
بیل دی بلازیو ، شهردار شهر نیویورک به انتقادات پیوست و گفت مولینز “لباس خود” را بی آبرو کرد.
اریک پندزیچ/شاتر استوک

ریچی تورس ، نماینده آمریکایی در شورای شهر سابق که مولینز در شبکه های اجتماعی او را “فاحشه درجه یک” نامید ، گفت که خروج رئیس اتحادیه “خیلی دیر شده بود”.

تورس در بیانیه ای گفت: “اد مولینز دوران حرفه ای خود را با سوء استفاده از قدرت و قاچاق نفرت گذرانده است ، و اقدامات نادرست او سرانجام او را به بازنشستگی کشاند ، جایی که او دقیقا به آن تعلق دارد.”

به گفته یکی از افسران پلیس که بیش از دو دهه در این کار بوده ، مولینز پست خود را بیش از حد طولانی نگه داشته است.

افسر گفت: “او بی ادب است و من فکر کردم او بی پروا است.” “او بزرگتر از دپارتمان شد. وقتی او این کار را با ریچی تورس انجام داد ، فکر کردم او از خط عبور کرده است. FBI باید واقعاً چیز جدی داشته باشد. “

ریچی تورس ، نماینده کنگره ، حرفه مالینز را محکوم کرد و گفت که بازنشستگی است "دقیقا به جایی که او تعلق دارد"
ریچی تورس ، نماینده کنگره ، حرفه مالینز را محکوم کرد و گفت بازنشستگی “دقیقاً همان جایی است که او به آن تعلق دارد”.
ویلیام فارینگتون

مولینز در مورد نظرات خود در توئیتر ناراضی بود و علیه تلاش برای ساکت کردن پست های ناسزاگویی خود شکایت کرد. وی به دلیل توئیت گزارش بازداشت و حملاتش به تورس با اتهام انضباطی محاکمه شد و قرار است این محاکمه در 27 اکتبر دوباره آغاز شود.

یکی از افسران برانکس گفت مولینز فراموش کرده است که به عنوان رئیس اتحادیه از دیگران صحبت می کند.

این افسر گفت: “متأسفانه او این موضوع را فراموش کرد و استفراغی که از انگشتان شستش در توییتر بیرون می آید بهترین نتیجه را از او گرفت.” “او همیشه می توانست صحبت کند اما راه نرود. او نظرات خود را پیش از اتحادیه و مهمترین منافع ما مطرح کرد. “

مولینز در پی تحقیقات در مورد سوء استفاده از بودجه اتحادیه استعفا داد.
مولینز در پی تحقیقات در مورد سوء استفاده از بودجه اتحادیه استعفا داد.
Pacific Press/LightRocket از طریق گتی ایماژ

مولینز در سال 1982 افسر شد ، در سال 1993 به درجه سربازی رسید و در سال 2002 به عنوان رئیس اتحادیه انتخاب شد. اتحادیه نماینده حدود 13000 گروهبان فعال و بازنشسته در NYPD است و 264 میلیون دلار صندوق بازنشستگی را کنترل می کند.

استعفای وی در ایمیلی به اعضای اتحادیه سه شنبه شب ، ساعاتی پس از حمله FBI اعلام شد.

در این نامه آمده است: “با توجه به شدت این موضوع و عدم قطعیت نتیجه آن ، هیئت اجرایی SBA از رئیس جمهور مالینز خواسته است از سمت خود به عنوان رئیس SBA استعفا دهد.”

دیدگاهتان را بنویسید