دوست داشتنی Midtown Bar Jimmy’s Corner باز می شود


Jimmy’s Corner ، نوار غواصی کلاسیک Midtown که مورد علاقه مردم محلی است ، امروز برای اولین بار از زمان شروع همه گیری همه گیر باز می شود. همچنین اولین بار است که این بار از زمان درگذشت مالک و نام خانوادگی قدیمی آن ، جیمی گلن ، که در ماه مه 2020 بر اثر COVID-19 درگذشت ، بازگشایی می شود.

مایک دوهرتی ، متصدی بار ، که کار می کند ، می گوید: “بدیهی است که شادی آور است ، زیرا این مکان بسیار ویژه است ، اما بسیار غم انگیز است زیرا اولین بار است که این بار در نزدیک به 50 سال فعالیت خود بدون حضور جیمی باز شده است.” روز دوشنبه به Gothamist گفت که این کارخانه حدود دو سال و نیم است.

عکسی از نوار گوشه جیمی

دوهرتی ، که در روزهای هفته در بار کار می کند ، یکی از اعضای قدیمی جیمی بود که “همیشه آن مکان را دوست داشت و از آن قدردانی می کرد.” وی خاطرنشان کرد که جمعه گذشته افتتاحیه ای نرم برای دوستان و همسایگان وجود داشت که “فوق العاده” بود و این بار خیلی نگران ترافیک کمتر این روزها در میدتاون نیست.

او گفت: “ما مقصد هستیم ، مکان خاصی – مردم به اینجا می آیند تا اینجا باشند.”

این نوار در خیابان 140 و 44 خیابان 44 واقع شده است و با بازگشایی برادوی ، آنها هنوز آن جمعیت بعد از تئاتر را خواهند داشت.

وی در مورد افتتاحیه رسمی امروز ، افزود: “امروز یک روز جهنمی خواهد بود. ما در حال حاضر حدود 8-10 نفر عادی داریم ، اما می دانیم که در طول روز افزایش می یابد.”

عکسی از محمدعلی و دوستش جیمی گلن ، که مالک بار جیمی کرنر در وسط شهر بود.

عکسی از محمدعلی و دوستش جیمی گلن ، که مالک بار جیمی کرنر در وسط شهر بود.

فلش

گلن ، مربی سابق بوکس که در سالن های مشهور بوکس نیوجرسی و نیویورک ثبت نام کرده بود ، در سال 1971 بار را در خیابان 44 وست باز کرد. گاو خشمگین در جیمی کرنر فیلمبرداری شده بود و گفته می شود همه از فرانک سیناترا گرفته تا مایکل جردن آنجا بوده اند. هنگامی که باز می شود ، این نوار فقط چند بلوک دورتر از تجارت دیگر او ، باشگاه بوکس تایمز اسکوئر ، واقع بود ، جایی که گلن گهگاه دوست خود محمد علی را آموزش می داد.

در یک پست اینستاگرامی ، جیمی کرنر نوشت که آنها دستور واکسن شهر را جدی می گیرند و از مشتریان نیز می خواهند ، به ویژه “به احترام [Glenn’s] می گذرد. ​​”دیدگاهتان را بنویسید