دنیل جونز غول پیکر در پروتکل ضربه مغزی NFL


Humpty Dumpty می تواند منتظر بماند. یکی همه اسبهای پادشاه و همه مردان پادشاه را صدا می کند تا ببیند آیا می توانند غولها را دوباره کنار هم قرار دهند.

بزرگترین نگرانی در لیست بی پایان مصدومیت ها مربوط به دانیل جونز مدافع وسط است که در پروتکل ضربه مغزی NFL وارد شده است. اما غولها دست کم با یک بازی روبرو هستند بدون اینکه ساکون بارکلی و کنی گلادای پشت سر بگذارند ، و این مانع بازیابی سریع به طور معجزه آسایی می شود.

یک فرآیند بازیابی پنج مرحله ای وجود دارد-فعالیتهای محدود با علائم ، تمرینات هوازی ، تمرینات مخصوص فوتبال ، تمرینات بدون تماس تیمی و پاکسازی کامل-قبل از بازگشت جونز انجام شود ، هرچند ممکن است آزمایشات عصبی و تعادل به موقع انجام شود تا یک پزشک مستقل قرارداد خود را با جونز در بازی یکشنبه مقابل رامز امضا کند. ضربه مغزی برای یک جدول زمانی مورد انتظار بسیار متفاوت است.

“جو جادج” سرمربی تیم ملی گفت: “تا اواخر هفته هیچ چیز به طور رسمی در مورد وضعیت او نمی دانیم.” “ما صبورانه منتظر می مانیم و بچه های دیگر را آماده می کنیم. امیدوارم او فرصتی برای بازی داشته باشد. “

غولها اکنون می توانند نفس بکشند که بارکلی و گلادادی وقتی در نیمه اول مقابل کابوی ها مصدوم شدند از بدترین سناریوها جلوگیری کردند. بارکلی در سه ماهه اول مچ پای خود را پیچ خورد و اشعه ایکس هیچ شکستگی استخوان را تایید نکرد ، همانطور که قبلاً The Post گزارش کرده بود.

قاضی گفت: “فقط کمی آه کشید ، فقط بازیکن را بشناسم و بدانم او چه چیزی را تجربه خواهد کرد.” “از نظر جدول زمانی ، فردای دیگر او به حرکت در می آید و به مربیان گوش می دهد و می بیند که این آخر هفته چگونه به نظر می رسد.”

دانیل جونز شماره 8 نیویورک گاینتز از زمین خارج شد
غول ها امیدوارند دنیل جونز بتواند در هفته ششم با وجود ضربه مغزی در روز یکشنبه بازی کند.
گتی ایماژ

گلادی گفت که زانوی خود را بیش از حد طولانی کرده است ، اما MRI که دوشنبه انجام شد ترس اولیه از آسیب جدی را رد کرد. بر اساس شبکه NFL انتظار می رود که او 1-2 هفته را از دست بدهد.

بازگشت روز چهارشنبه به زمین ، تصویر واضح تری از داور را در اختیار بازیکنان مصدوم خود قرار می دهد. آیا بارکلی در تمرین حضور خواهد داشت؟

قاضی گفت: “من انتظار نداشتم او چهارشنبه تمام سرعت داشته باشد ، اما خواهیم دید که چگونه سرعت آن کاهش می یابد.” “من نمی گویم او قرار است آنجا باشد [in limited fashion] یا نه. من انتظار ندارم که چیز متفاوتی باشد. “

در اینجا برخی دیگر از به روز رسانی آسیب ها آمده است:

رویارویی چپ اندرو توماس فعال بود اما بازی نکرد و به نظر می رسد رویکرد محتاطانه طولانی مدت مثر بوده است.

قاضی گفت: “ما خوش بین هستیم که او را با خود به بیرون ببریم و او را به میدان برسانیم.” او با گذشت زمان در حال پیشرفت است. “

گیرنده عریض کاداریوس تونی پس از اخراج به دلیل ضربه مشت در سه ماهه چهارم ، از مچ پای خود تحت اشعه ایکس قرار گرفت.

قاضی گفت: “من فکر نمی کنم از نظر پایان فصل چیز مهمی باشد ، اما خواهیم دید که چگونه بلافاصله در آینده بر او تأثیر می گذارد.” “این مردی است که در سراسر [game] داشت با آن مچ پا بالا و پایین می رفت و با چیزهای زیادی مبارزه می کرد تا جایی که می توانست برای بازی برگشت بازی کند. بچه سخت. “

CB Rodarius Williams دچار پارگی ACL در زانوی راست خود شد. زمان بدی برای تازه کار ، که نقش او در سه هفته گذشته افزایش یافت ، زیرا غولها Adoree ‘Jackson را به اسلات منتقل کردند تا ویلیامز سریع تر به دارنی هولمز برود.

دیدگاهتان را بنویسید