دستگیری دشواری نزاع یکی اجتناب کرده اند پمپ بنزین های تهرانپلیس امنیت باقی مانده تهران عظیم دشواری اغتشاش در یکی اجتناب کرده اند پمپ بنزین های حوالی میدان حر را دستگیر کرد.

به گزارش ایسنا، وسط اطلاع رسانی پلیس پایتخت در این خصوص ادعا کردن کرد: اوایل اسفند ماه سال 1400 خبر برخورد در جدا خصوصی سلاح خنک در پمپ بنزین حوالی هورترگت به وسط فوریت های پلیسی ادعا کردن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پی آن پلیس در محل حاضر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نظر می رسید به قبلی تاریخی 1396/09/13 به بازرسی موضوع صنوبر. در اصل کار ماموران پایگاه هشتم پلیس امنیت باقی مانده تهران عظیم قرار گرفتند.

در جدا خصوصی حضور پلیس در محل را انتخاب کنید و انتخاب کنید انجام تحقیقات اولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید رصد دوربین های مداربسته خاص شد دشواری بی نظیر این نبرد کدام ممکن است دارای سابقه اراذل را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوباش بوده بر تأثیر تصمیم چشمی در جدا خصوصی سلاح خنک در جدا خصوصی شخص عکس برخورد کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلافاصله اجتناب کرده اند ترس حضور پلیس اجتناب کرده اند محل متواری شد.

تحقیقات برای دستگیری این شخص شناخته شده چون دشواری بی نظیر اختلاف اجتناب کرده اند شبیه به زمان در اصل کار قرار گرفت به شبیه به اندازه اینکه سرنخ هایی اجتناب کرده اند محل بازگشت این شخص را انتخاب کنید و انتخاب کنید پلیس امنیت باقی مانده تهران عظیم پس اجتناب کرده اند کسب مجوز قانونی به انگشت به همین جا رسید. این شخص شرور دستگیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید به کلانتری منتقل شد.

یکپارچه مطلب: دزدها در تهران جایی ندارند / شرارت را در پایتخت کم کنید

وسط اطلاع رسانی پلیس پایتخت ادعا کردن کرد: این شخص در کلانتری مورد بازجویی قرار گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جدا خصوصی اشاره به تصمیم سر به سر در جدا خصوصی شخص عکس به جرم تحمیل نبرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شبح در پمپ بنزین اعتراف کرد. متهم دستگیر شده به در جدا پرونده روانه دادسرا شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پلیس برای دستگیری متهم تولید عکس امتحان شده می تنبل.

انتهای پیام/